Dukla Praha Česko - Dukla Praha - Zprávy

Opava chce po skalpu z derby vyhrát i nad poslední Duklou

Opava si po ušmudlané výhře na Karvinou brousí zuby na další skalp. Tentokrát na její stadion zavítá beznadějně poslední Dukla, která živí již jen teoretickou naději na záchranu. O tu navíc mohou přijít již během tohoto víkendu.

Dukla neudržela vedení a nadále míří za sestupem

Podle svého trenéra již hráči Dukly odpískali zbytek sezóny, v malém pražském derby to tak ale nevypadlo. Po sedmdesáti minutách otevřel skóre Tetour, vedení domácích ovšem vydrželo jen patnáct minut, než srovnal Hůlka.

Pražské derby o záchranu, Dukla přivítá Bohemians

Páteční předehrávku skupiny o udržení obstará malé pražské derby. Beznadějně poslední Dukla se poprvé v sezóně pokusí prolomit obranu Klokanů. Ti se budou chtít co nejrychleji vzdálit od čtvrtého místa ve skupině a nutnosti účasti v baráži.

Ztráta devíti bodů se rovná sestupu Dukly, řekl trenér Skuhravý

Hráči poslední Dukly v sobotu uzavřeli základní část první ligy debaklem 0:4 v Plzni a s devítibodovou ztrátou na patnáctou Karvinou. Trenér Pražanů Roman Skuhravý prohlásil, že aktuální manko se rovná sestupu a přiznal, že tým z Julisky pětizápasovou nadstavbu zřejmě neodehraje v nejsilnějším možném složení.

Plzeň přejela Duklu a stále stíhá Slavii

Hodně jednoznačný vývoj zápasu mohli sledovat fanoušci ve Štruncových sadech, dozajista jim to ale nevadilo. Domácí Plzeň totiž nad pražskou Duklou zvítězila jednoznačně 4:0, základy položil již na začátku Procházka. Na něj navázal dvěma trefami Kopic a v závěru se prosadil ještě Hořava.

Plzeň po zaváhání v Příbrami hostí Duklu

Série tří úspěchů o jeden gól Plzni skončila před týdnem v Příbrami, nyní se budou Viktoriání chtít vrátit na vítěznou vlnu. Proti nim stojí Dukla, která pro naději na záchranu potřebuje zabrat a z nadcházejícího utkání vytěžit co nejvíce bodů.

Nejvíce si cením toho, že hráči ukázali koule, řekl kouč Skuhravý

Trenéra pražské Dukly Romana Skuhravého výkon jeho svěřenců v 29. kole nejvyšší soutěže proti Mladé Boleslavi potěšil. Dejvické mužstvo vymazalo dvoubrankový náskok Středočechů a vytěžilo v závěru bod za remízu 2:2. Čtyřiačtyřicetiletý Skuhravý po utkání vyzdvihl fakt, že se Dukla za zdánlivě rozhodnutého stavu nevzdala.

Dukla proti Mladé Boleslavi zachránil v závěru remízu

Dukla sice v závěru utkání vydolovala alespoň remízu, to je však pro ni málo, jelikož konkurenční Karviná odskočila. Mladá Boleslav na Julisce vedla již o dvě branky, avšak domácí nesložili zbraně a dvěma zásahy v závěrečných minutách zařídili konečný výsledek 2:2.

Utrápená Dukla bude proti Mladé Boleslavi živit naději na záchranu

Poslední Dukle se vůbec nedaří, přesto stále živí naději na záchranu. Jejím dalším soupeřem bude Mladá Boleslav, která naopak dělá vše proto, aby si v příští sezóně zahrála Evropskou ligu. Naposledy však Středočeši doma zaváhali a v Praze tak budou mít co napravovat.

Jablonec otočil s Duklou a pojistil si horní skupinu

Už definitivní je po tomto kole účast fotbalistů Jablonce ve skupině o titul. Povedlo se jim totiž zvrátit nepříznivý vývoj v utkání s Duklou, ta je naopak již o čtyři body poslední. Skóre otevřel Holík, po Doumbiově vyloučení otočili Chramosta s Hübschmanem.

Jablonec se může přiblížit evropským pohárům, Dukla sestupu

V hodně odlišné pozici se nachází nedělní soupeři Jablonec a Dukla. Zatímco domácí prožívají další úspěšnou sezónu a drží pozice zaručující účast v evropských pohárech, celek z Julisky strádá a ani výhra v tomto utkání mu nepomůže z posledního místa.

Slavia pěti góly vyplenila Julisku

Snadná práce čekala v sobotu večer na fotbalisty Slavie. Ti během pětadvaceti minut rozhodli malé pražské derby na Dukle. Prosadili se Masopust, Stoch, dvakrát Hušbauer a Souček, na druhé straně korigoval stav Douděra.

Slavia si chce v derby s Duklou pojistit náskok na první místo

Vedoucí tým ligy Slavia v minulém kole pouze remizovala a tento nezdar chce odčinit na půdě poslední Dukly. Ani armádnímu klubu se naposledy nevedlo. Oba týmy tak mají co napravovat.

Klukům nemám moc co vyčíst, řekl po prohře Dukly v Opavě Skuhravý

Hráči Dukly ve 26. kole první ligy prohráli v Opavě 0:2 a zůstali na posledním místě tabulky o bod za Karvinou. Slezského nováčka poslal do vedení už v šesté minutě Tomáš Smola a po změně stran přidal pojistku střídající Bronislav Stáňa. Oba týmy dohrávaly zápas v deseti.

Dukla prohrála v Opavě 0:2 a zůstala na posledním místě

Fotbalisté Dukly ve 26. kole první ligy prohráli v Opavě 0:2 a zůstali na posledním místě tabulky o bod za Karvinou. Slezského nováčka poslal do vedení už v šesté minutě Tomáš Smola a po změně stran přidal pojistku střídající Bronislav Stáňa. Oba týmy dohrávaly zápas v deseti, když v závěru první půle dostal červenou kartu Jan Žídek a v 53. minutě byl vyloučen také hostující Ivan Ostojič. Opava v jarní části poprvé zvítězila a je jedenáctá.