Feyenoord Rotterdam Nizozemsko - Feyenoord Rotterdam - Zprávy

Na Ajaxu se kvůli fanouškům nedohrál šlágr nizozemské ligy

Kvůli chování fanoušků se v nizozemské fotbalové lize nedohrál šlágr 6. kola mezi domácím Ajaxem Amsterdam a Feyenoordem Rotterdam. Už v prvním poločase musel rozhodčí Serdar Gözübüyük dvakrát zápas přerušit, protože nespokojení domácí příznivci v hledišti odpalovali pyrotechniku a na hrací plochu házeli světlice a další předměty. Když se to pak na stadionu Johanna Cruyffa opakovalo i ve druhém poločase, v 55. minutě sudí zápas ukončil. Záložník Ondřej Lingr sledoval dění z lavičky Feyenoordu.

Ajax s Feyenoordem dohrají De Klassiker již ve středu, velký náskok bude hájit rotterdamský celek

Očekávaný De Klassiker se v neděli nedohrál kvůli neustálým výtržnostem domácích fanoušků, kteří opakovaně zasypávali hrací plochu pyrotechnikou za nepříznivého stavu 0:3. Vedení svazu nařídilo tento duel dohrát již tuto středu od 14:00 a to bez divácké kulisy, začínat se bude od 55. minuty a obhájce mistrovského titulu bude mít v zádech dostatečný třígólový polštář. Amsterdamský klub tak navíc musel odložit plánovanou dohrávku 3. kola s Volendamem.

Zkušený gólman spustil lavinu chyb Celticu. V jedné z branek Feyenoordu měl prsty i Lingr

Feyenoord v prvním kole skupiny E Ligy mistrů porazil na vlastním hřišti Celtic 2:0. Navzdory ofenzivnímu potenciálu obou týmů se zápas rozjížděl velmi pomalu, k čemuž napomáhal i neustávající déšť. Rozhodující moment nastal poměrně nečekaně v nastavení první půle, kdy z dalekého přímého kopu vypálil Calvin Stengs a čisté svědomí nemohl mít ani brankář Joe Hart, ani hráči v děravé zdi. Šance Skotů na bodový zisk pak zhatily dvě červené karty, které hosté obdrželi v rozmezí pouhých čtyř minut.

Feyenoord při návratu do Ligy mistrů chce potvrdit skvělou formu proti outsiderovi skupiny Celticu

Skupina E letošního ročníku Ligy mistrů sice na první pohled nepůsobí oslnivým dojmem a podle mnohých je její složení vůbec nejslabší ze všech osmi skupin, nicméně na druhou stranu se dá očekávat nesmírně dramatický souboj o postup do osmifinále, na který si určitě brousí zuby všichni čtyři účastníci. V tomto úterním utkání bude považován za mírného favorita Feyenoord, který se v posledních týdnech neuvěřitelně rozstřílel.

Feyenooord znovu naděloval, tentokráte deklasoval Heerenveen i díky premiérové trefě Lingra

Obhájce mistrovského titulu měl pozvolnější vstup do nového ročníku a po porážce v Superpoháru pouze remizoval v úvodních dvou ligových duelech, nicméně poté deklasoval Almere i Utrecht v celkovém poměru 11:2 a nyní si připsal na konto další kanonádu, jelikož rozdrtil trápící se Heerenveen vysoko 6:1. V tomto utkání zanechal stopu také český forvard Ondřej Lingr, jenž skóroval v Eredivisii vůbec poprvé.

Povzbuzený Feyenoord bude chtít zdolat upadající Heerenveen

Obhájce mistrovského titulu Feyenoord nevstoupil do nového ročníku úplně nejlépe a v úvodních třech soutěžních duelech ani jednou nevyhrál, nicméně poslední dobou se dostává do očekávané formy. Na ligové scéně totiž nejprve rozdrtil nováčka Almere City (6:1) a poté deklasoval i ambiciózní Utrecht (5:1) na jeho vlastní půdě. Nyní bude plnit úlohu obrovského favorita proti Heerenveenu, kterému po povedeném začátku dochází dech.

Feyenoord překonal krizi, po Almere nyní deklasoval i ambiciózní Utrecht

Feyenoord si po dvou úvodních remízách s chutí zastřílel proti nováčkovi z Almere a nyní těsně před reprezentační přestávkou opět úřadoval, když Utrechtu uštědřil debakl 5:1 na jeho vlastní půdě. V posledních dvou ligových duelech tak nasázel těžko uvěřitelných jedenáct branek a tabulkou se i proto vyhoupl na současné čtvrté místo s osmi body. Naopak FC pokračuje v mizérii a s nulovým bodovým ziskem je až šestnácté.

Lingr k Feyenoordu: Pocity jsou neskutečné. Těším se na Ligu mistrů

Ondřej Lingr připustil, že ani nesnil o tom, že v závěru tohoto přestupového období zamíří ze Slavie do Feyenoordu Rotterdam. Čtyřiadvacetiletý ofenzivní univerzál je nadšený ze zázemí ve slavném nizozemském klubu, při příchodu prý koukal s otevřenou pusou...

Utrecht se modlí o zázrak, Feyenoord je ale při chuti

Utrecht se v sezoně zatím hrubě trápí a dokonce se mu ještě nepovedlo dát ani jednu branku. Rád by tuhle bilanci trochu vylepšil už v neděli krátce po obědě, jenže jeho soupeřem bude silný Feyenoord. A mužstvo z Rotterdamu je hodně namlsané, pokud jde o střílení branek.

Feyenoord se konečně probral a nováčka z Almere deklasoval 6:1

Feyenoord rozhodně neprožil povedený začátek při cestě za obhajobou mistrovského titulu a kromě neúspěchu v Superpoháru s PSV (0:1) získal v úvodních dvou ligových duelech pouhé dva body. Nyní však ve 3. kole konečně zabral a naopak předvedl ofenzivní koncert, nováčka Almere City deklasoval vysoko 6:1. Hosté naopak utrpěli již třetí porážku za sebou a jsou úplně poslední, osmnáctí, s hrozivým skóre 3:12.

Feyenoord by rád konečně zabral proti nováčkovi z Almere

Feyenoord po loňské skvělé sezóně nezahájil tu letošní vůbec dobře a v úvodních třech soutěžních zápasech ještě ani jednou nevyhrál. V dosavadním průběhu nejprve nezvládl Superpohár s PSV (0:1) a na ligové scéně zaznamenal dva nerozhodné výsledky s Fortunou (0:0) a v městském derby se Spartou (2:2). V neděli bude konečně chtít potvrdit papírové předpoklady proti nováčkovi z Almere, jenž zatím ani jednou nebodoval.

Lingr po třech letech opouští Slavii, na hostování s opcí posílil Feyenoord

Feyenoord Rotterdam potvrdil příchod Ondřeje Lingra z pražské Slavie. Oba kluby se dohodly na ročním hostování s opcí, čtyřiadvacetiletý ofenzivní univerzál zároveň o rok prodloužil smlouvu...

Lingr je v Rotterdamu na zdravotní prohlídce a Slavii už nepomůže

Ondřej Lingr v Rotterdamu podstupuje zdravotní prohlídku a má ze Slavie nakročeno do Feyenoordu. Pražanům už čtyřiadvacetiletý ofenzivní univerzál nepomůže ve čtvrtečním úvodním utkání závěrečného 4. předkola Evropské ligy s Luhanskem.

Feyenoord opět neuspěl a v derby se Spartou pouze remizoval

Feyenoord se na začátku tohoto ročníku trápí a ani v zápase s městským rivalem Spartou nepředvedl nijak oslnivý výkon. Necelých deset minut po změně stran dokonce prohrával o dva góly díky trefám Charlese-Andreasa Bryma, nicméně poté alespoň prolomil svou střeleckou mizérii a v nastaveném čase srovnal na konečných 2:2. Domácí tedy měli blízko k vítězství nad slavnějším konkurentem od března roku 2017, jenže závěr utkání nezvládli.

Víkend v znamení Sauerovcov: Leo zažil snový debut v Holandsku, Mário žiaril za Žilinu

Súrodenci sa síce pred nejakým časom rozdelili, ale formu si načasovali rovnako. Mário aj Leo Sauerovci majú za sebou úspešné vstupy do nových sezón. Každý na inom mieste a v inom štáte, ale spokojnosť je spoločná.