dinss

Dobrá volba ale jen pokud chcete hrát defenzivní hru

luismiksak

Sympaticky gólman

nedáš dostaneš, tri golovky... a fauly z nestíhania... inak sme herne viac ako vyrovnaným súperom usa... myklukha a obrancovia zatiaľ sklamanie, inak ostatní výborne...

hlavný rozdiel je v obrancoch

keď má náš útočník puk, neskutočne sebčenie

ako som písal, hlavný rozdiel je v obrane... keď nám hrajú dvaja obrancovia (a to hral nemec ešte dosť nervózne), tak to ide ťažko, rozohrávka slabota, vyvezenie a podržanie puku slabota... Štrbák nervózy a nestíha, Stacha nestíha a Bečár tiež, Petrovický prehráva súboje... Nemec a Kňažko viac menej ok, a to sa Nemec musí zlepšiť... Najväčšie sklamanie Oleksi, až na posledných 30 s druhej tretiny (kedy sa zlepšil), buly nevyhráva ako minulý rok, v súbojoch je slabučký... ak to bude takto pokračovať, Dvorský patrí do 1. formácie..

Chromiak klasika ...Distribúcia pukov od obrancov sa musí zlepšiť, inak nemáme šancu

Štrbák a Petrovicky citeľné zlepšenie, Petrovský nevýrazný, Dvorský musí hrať viacej

No čo? Ti co si honcovali egá po druhej tretine, kde ste? Druhá tretina bola trápna, inak paráda. Chcel som písať, ze Oleksi sklamanie, ale od konca druhej tretiny sa dosť zlepšil. Chromy je pán, Slafko neskutočná technika ale sebčil dosť, Mešár skvelý pohyb. Petrovský nevýrazný, Stacha tiež. Pre Dvorského poprosím viac minút. Ukázal (znovu a znovu) potenciál. Štrbák a Petrovický rapídne zlepšenie. Najväčší priestor na zlepšenie má Petrovský, Štrbák, Kmec. Demek by si tiež zaslúžil viac minút. Potrebujeme zlopsit distribúciu pukov od obrancov a pôjde to. Nie ze nie. Sme kvalitní.

Kopac

Coutinho10

bohuzel tento rok ten hokej uplne nestiham, ale aspon jsem mrknul na rozsirene sestrihy nasich zapasu

tady je dobry YT channel, kde jsou dobry highlighty bez zverejneni vysledku, takze kdo taky nestiha sledovat zive a je mu lito jenom checknout vysledek a chtel by vedet vic, tak tady muze kouknout a pustit si sestrih, jaky chce

zkouknul jsem tedy nas a Slovensko a k nasim super uvod, proti Kanade az prekvapivy, jak sme dokazali je zaskocit a jenom skoda, ze vedeni 3:1 nevydrzelo aspon do konce 1. tretiny...nejvetsi chyba byla ten brejk, kdy sme meli dat na 4:2 a misto toho ztrata a oni dali na 3:3

potom uz klasicka nedisciplina, kdyz hrajes oslabeni 4 proti 5 a pak udelas faul, mas jit do 3 lidi a kdyz je prerusena hra, tak souperi das jeste uder do obliceje, aby misto 1 ci 2 hracu na trestny si mel 3 a jim tak zprijemnil presilovku 5 na 3, ktere oni vyuzili...

Slovensko...za me obrovsky prekvapeni, kdyz jsem ted dokoukal sestrih...3:0, vypadalo to jasne, ze nemaji Slovaci sanci, ale dokazali snizit na 2:3 a ten zamek v posledni minute, kdy se Amici klepali, aby to udrzeli, tak to bylo famozni..jenom skoda, ze Slovensko poradne nevystrelilo...ten gol na 3:3 by si zaslouzili