Raději bez trenek.

Vlášek ho tam má hned dvakrát...

icka

Beči

Už jsem napůl čekal, že i tady Patrika opomenou, ale naštěstí se tak nestalo. Nádherný gól

verv

Jak i tady opomenou? Však to bylo hlasování fanoušků.

Beči

To je jedno, já už bych se nedivil ničemu.

REPLIKATOR

Kluivert9

S pěti brankami skončil druhý mezi střelci za Cristianem Ronaldem, který dal stejně gólů, ale v jeho prospěch rozhodla ještě jedna asistence.

skoncil na 1.miste spolecne s Ronaldem, co tam tahaji asistence

PaYaB

Netuším, nedává to smysl.

Nebude tam hrat roli pomer branek a minut?

JacoBee

Nope

dantetomas

and here we go again

ttopi

Řešilo se to už v jiných vláknech. Problém je, že mají 1 trofej a chtějí jednoho vítěze. Tak bohužel ze všech variant vybrali tu jedinou, která vůbec nesouvisí se střílením gólů

wyqinac

tak napred jsou asistence, pak odehrany minuty. Tech ma bohuzel Schick odehrano taky vic nez CR

ttopi

S tím nemám problém. Když to bude na mintáž, čili na průměr, bude Shick stejně druhý, ale aspoň to dává smysl. Podle asistencí je to ale nesmyslný.

kilobyte

Jak souvisí minutáž se střílením gólů?

Podle mě je to pravidlo v pohodě. Hráč může často místo asistence střílet, což je možný gól, takže nahrávkou si snižuje možný počet vstřelených gólů. Navíc se prostě podílí na gólu.

ttopi

Ale jednou se to jmenuje nejlepší střelec, tak s tím nemají asistence nic společného a hotovo dvacet.

kilobyte

Tak tím pádem s tím nemají nic společného ani odehrané minuty.

Jenže něco to rozhodnout musí, když nechtějí mít více vítězů. Takže navrhuji vzít ty střelce a nechat je kopat penalty na brankáře, který jich chytí na turnaji nejvíc.

ttopi

Souvislost s minutama je tam alespoň taková, že na vstřelení gólu potřebuješ být na hřišti a tudiž hraješ minuty. Navíc zápasový (minutový) průměr se využívá snad ve všech soutěžích světa. Kriterium asistencí v souvislosti s gólama se nevyužívá naopak asi nikde, jen na EURU teda. Tím asi končím, jednodušeji už to říct neumím.

Pablos

sice nevím, jestli se to nikde nevyužívá, ale jinak souhlas bez debat.

kilobyte

Kde se používají minuty? Většinou se "trofej" dává všem.

Kiwi-21

No jako první argument bych dal góly ze hry, pak zápasy, minuty a asistence až na konci

PaYaB

tak to ty asistence tam rovnou dávat nemusíš, šance na to, že by měli stejně odehraných minut je mizivá

Tak jsou to potom ale kokoti no, kdyz nepocitaji s touhle variantou. Co ma spolecneho asistence s golem a mensi minutaz uz vubec nechapu

wyqinac

kriteria urceni prvniho mista mezi strelci v pripade rovnosti: 1.kriterium - vyssi pocet asistenci. 2 kriterium - nizsi pocet odehranych minut

Super

Moje maličkost

Haluzový gól. Z pohledu pravděpodobnosti byl ten nákop od půlky otřesné rozhodnutí.

Pepe1911

je to o skillu, pokud víš jak na to a všimnes si toho, pravděpodobnost je sto procent

JacoBee

Ono všechny goly jsou haluz...

Bakary3

pravdepodobnost tu nikoho nezajímá, v prvni rade pro to musi byt vhodny podminky, ty byly, mel balon do nabehu, golman venku, mel relativne cas zamirit.

Pak je to o kvalite provedení, u nej za 1.

Z pohledu pravdepodobnosti to zkusil za celou karieru kolikrat, jednou? Promenil? Jednou?

Haluz to v zadnym pripade nebyla, jen dobre vyuzita prilezitost s kvalitnim provedenim.

Postav Schicka v tréninku na půlku hřiště, dej mu balón a prázdnou branku. Kolikrát myslíš, že se trefí? Z hlediska pravděpodobnosti co udělal bylo špatné rozhodnutí. Tečka.

Greny

Z hlediska pravděpodobností je taky minimální šance že napíšeš normální prispevek

Skvělý argument

PaYaB

Bakary3

Jakoze mi chces rict, ze hrac Schickovy urovne, s jeho technikou, netrefi na treninku v klidu z pulky prazdnou branu?

Tak to jo.

ttopi

Samozřejmě že jo. Moc nechápu za co tu ten troll bojuje. Prostě Čech něco vyhrál, tak se to musí nějak zpochybnit.

Jinak když se člověk podívá ještě jednou na tu situaci, tak to naopak bylo moc dobré rozhodnutí. Gólman z kasy,míč na noze, sebevědomí, pozice na půlce s nejistou možností jít nějak více dopředu proti 2 hráčům a za zády Jankto... Vlastně udělal to nejlepší, co mohl.

Bakary3

Ano, z takových 15-20%.

Tyvole, já ti z půlky trefím bránu 3x z 5 pokusů...

Bakary3

Tak tech 15-20 je nesmysl, takovy cislo bych pridelil sobe jako kopacovi z vesnice.

A ikdyby to cislo odpovidalo, tak z hlediska pravdepobnosti by bylo asi tak podobny strele zpoza vapna, tam taky nepada ani zdaleka vsechno.

Takze... vodit to az do kuchyně a vse krom doklepavacky z malyho vapna je "z hlediska pravdepobnosti otresne rozhodnuti" ?

ttopi

Už ho nech, nepochopí to

mistr129

Spalovač šancí

Pořád je to větší pravděpodobnost golů, než když vezmeš na půlce míč a budeš se snažit prokličkovat nejmíň přes dva obránce (pokud se nestihne vrátit někdo další) a pak ještě muset překonat brankáře. Takže i z hlediska té tvé pravděpodobnosti udělal nejlepší rozhodnutí.

ttopi

kilobyte

Tak on to bral ze svého pohledu. Z takové dálky by to ani nedokopnul, takže 0% šance na gól. Když by šel sám, tak by zakopnul o míč, takže 0% šance na gól. Ale kdyby se mu povedlo nějakým záhadným způsobem přihrát spoluhráči (šance 0,000001%), tak by jeho spoluhráči mohli dát gól.

Nebelung

PP

vždyť to byla čistá genialita, která vyplynula ze hry proboha. To měl od půlky jít sám na bránu se dvěma stopery před sebou ty pravděpodobnosťo?

ttopi

Plus měl u sebe pouze Jankta. To prostě musel zkusit

sidy10

Hrál jsi někdy fotbal?

Kop do titulků

Pokud by se hráči řídili pravděpodobností, tak hezký goly nebudou. Proto jsou taky hezký protože takhle je to udělat složité a nepravděpodobné. Když ten gol znamená 3 body tak hledisko pravděpodobnosti zajímá jen zakomplexované uražence..

ttopi

Tak popravdě řečeno tyhle nejhezčí góly jsou nejhezčí právě proto, že jsou netradiční a buď jsou ze složitých pozic, nebo hráč udělá něco krkolomného. A to je všechno riskantní.

Detective

A tímhle uvažováním se liší tvoje maličkost od jeho velikosti.

trywii & TOTTENHAM

Já takhle jednou završil hattick v Ralbitz-Horka, np.

Hodně malá náplast pro Patrika

Kily

samotné vědomí, že dal pět gólů a dotáhl tým do čtvrtfinále, je víc, než že kvůli jedné asistenci nedostal cenu pro nejlepšího střelce, nebo že v týmu turnaje před ním nepochopitelně dostal přednost Lukaku

nepochybně, já jen že si jeho výkony zasloužily i nějakou individuální cenu, když už z toho nevypadla medaile..

KingMaster13

Ano, najlepší strelec s 3 penaltami na hlavu padnuté..nechceli to dávať 2 hráčom asi, ale prvý je aj Schick

Bakary3

Tak ono uz jen to, ze ty pravidla pri shode udelali dodatecne (ikdyz golova shoda je celkem pravdepodobna) tomu tak nejak nepridava na duvedyhodnpsti, tak nejak mi prijde, ze to proste chteli dat Ronaldovi.

Tochal

Ale houby, stejný pravidla pro určení pořadí platí už několik turnajů. Zas nekonspirujme pls.

wyqinac

verv

Mishko

wtf? a aké iné kritérium by malo byť? veď má aj menej odohratých zápasov, aj minút, aj viac asistencií... alebo čo by malo akože rozhodovať? obľúbenosť medzi fanúšikmi českej repre?

Greny

Teoreticky by mohl rozhodovat počet gólů v kvalifikaci ... Ale myslím že tam všechny repre nehrají stejný počet zapasu

kilobyte

A pořadatelská země kvaldu nehraje. Za normálních okolností.

Greny

Tak to nebyl tento případ

kilobyte

Jenže to je výjimka. Dělat kvůli tomu jiné pravidlo je nesmysl.

wyqinac

nekdo hraje pak jeste to play-off, takze ma vic zapasu no.. Kazdopadne v kvalde mel Ronaldo asi 11 golu, takze i podle tohohle kriteria by byl prvni

Kiwi-21

Třeba počet gólů ze hry

Protože takhle může například nastat turnaj kde tým bude kopat 4 penalty a všechny promění jejich gólman a protože nikdo nebude mít víc tak bude nejlepší střelec?

Celkově je rozdíl pokud nej střelec má 80% gólů ze hry a nebo jen 40%

wyqinac

jojo urcite by si nejaky tym na euru dovolil tam poslat golmana, aby kdyz nepromeni byl protiutok na prazdnou branu

Kiwi-21

Jen čistě teoreticky, prakticky to moc možné není

Ale byly i gólmani co kopaly penalty a primaky

To nic nemění na tom že bych dal přednost hráči co dá více gólů ze hry

Mishko

wtf? tak potom by sa touto logikou penalta mala počítať za menejcenný gól aj v prípade remízy v play-off?

Kiwi-21

Ne to vůbec i penaltu je umění dát

Ale při rovnosti gólů pokud máme 3 hráče jak teď tak bych dal přednost golum ze hry a psal bych to i kdyby všechny góly z penalt dal Schick a CR7 ze hry

Kiwi-21

Jen dodám když už tedy chtějí dávat trofej jenom 1 hráči

Kdyby to dělily tak bych to vůbec neřešil

frankiefcb

jak ot myslíš počet gólů ze hry? Takže přímák by se nepočítal?

Kiwi-21

Nad přímákem jsem upřímně neuvažoval i když ten bych asi počítal jak ze hry protože dát gól z přímaku je podobně těžké jak ze hry, zatímco u penalty je ta pravděpodobnost o dost větší

Jako takhle ideální by byla dělba ale když už to chtějí dát jednomu přišlo by mi to ferovější než asistence

frankiefcb

Asistence je za me nesmysl, kdyz jde o strelce. Ale nepocitat penalty je taky nesmysl. Kanevi by si to pocital, ale Ronaldovi ne. Daleko lepsi by bylo na zaklade minutaze.

Kiwi-21

U všech stejně a nezájem zda jde u Kaene, Schicka či CR7

A ne že nepočítal ale při rovnosti gólů bych dal toho co dal více ze hry když už nechtějí vítěze dělit

frankiefcb

a je gol ze hry to, co dal Kane. Že nedal penaltu a dorazil ji?

ttopi

Oficiálně neproměnil penaltu a pak dal branku ze hry. Mimochodem já osobně bych po neproměněné penaltě odkopával od branky, ale to už je jiná debata.

Kiwi-21

No už bych to nechal ze hry aby tam nebylo zase hodně proměných

Ale to je fuk říkám jak bych to dal spíše já

Dodatecne to psali kde, na ruiku?

Shevchenko

Torres v roce 2012 vyhrál úplně stejným způsobem.

Bakary3

Pro všechny - tyjo tak se omlouvám...

Myslím, že tady na EF bylo psáno "dle dodatečného pravidla", nebo tak něco, a já to pochopil tak, že to pravidlo udělali až dodatečně.