18.04.2010 17:00 CET
0 : 0
(0:0)

České Budějovice - Sparta Praha 0:0

Sparta jen remizovala v Budějovicích 0:0 a stejně jako Slavia a Jablonec tak ztratila.

První poločas byl hodně nemastný neslaný a za zmínku stojí jen situace ze 38. minuty. Domácí Hudson prošel po straně a od koncové čáry nahrál Krobovi, ten vystřelil nad. Domácí ještě reklamovali teč, ale kopalo se od sparťanské brány.

V druhé půli se už do šance dostala i Sparta. Kadlec z protiútoku obešel Kučeru a namířil míč k bráně, tam však zasáhl Horejš. V další šanci centroval Žofčák na Lačného, ten však minul. Následně centroval Vacek a míč se snášel za záda brankáře Budějovic, ten však skvěle zasáhl a vytáhnul míč nad břevno.

Sparta tak po velmi nezajímavém a nudném utkání pouze remizovala na hřišti Českých Budějovic 0:0 a do tabulky si oba týmy připisují po bodu. Hosté z Prahy stále zůstávají v lize neporaženi.

Autor: Michal Havlický / idnes.cz