1 : 1
(1:1)
Letná, Zlín

Krajské derby vítěze nepoznalo. Zlín jenom remizoval se Slováckem 1:1.

Regionální derby mezi Zlínem a Slováckem vítěze nepoznalo. Hosté z Uherského Hradiště sice vedli, ale poslední slovo měl zlínský Beauguel. S konečnou remízou budou více spokojeni přeci jenom hostující fotbalisté.

Začátek utkání byl hodně vyrovnaný a náznaky šancí byly na obou stranách. Změna skóre ale přišla až po čtvrthodině hry. Šumulikovskiho dlouhý centr nedokázala obrana Fastavu odvrátit, naopak po lehké teči zavařila brankáři Dostálovi, který tak balón pouze vyrazil před sebe a dorážející Jan Navrátil poslal Slovácko do vedení.

Ševci se z inkasované branky pár minut vůbec nemohli vzpamatovat. Až ve 26. minutě se dostal do koncovky Holík a Heča musel zasahovat. I když si Zlín nevytvořil bůhvíjaký nápor, dokázal do konce prvního poločasu vyrovnat. Pazdera dobře odcentroval a David Beauguel hlavou srovnal stav derby na průběžných 1:1. Vyrovnaný zápas se hrál i po změně stran a až s přibývajícím koncem měl o něco větší převahu Fastav.

V další gólové šanci Vukadinovičovu střelu bez problému lapil Heča a po Šumulikovskiho přímém kopu musel předvést svůj um i brankář Dostál. Deset minut před koncem začal Zlín Slovácku pořádně přitápět, ovšem doplácel na mizernou jarní produktivitu. Po dalším Pazderově centru trestuhodně selhal hlavičkující Beauguel a hlavou neuspěl ani další hráč Fastavu Fantiš, kterého pro změnu fantasticky vychytal Heča. Slovácko dobře bránilo a ve Zlíně nakonec remízu 1:1 dovedlo do úspěšného konce. Regionální derby tak vítěze nepoznalo.