MFK Dubnica

Rozhodčí: P. Hrčka - Kubica, Schmidt
Diváci: 2.242

FC Nitra - MFK Dubnica 1:1

Nitrania začali úvod zápasu aktívnejšie, keď skúšal šťastie šikovnou technickou strelou Babic, ale neuspel. Dubnica sa dostala prvýkrát do šance v 20. minúte a hneď z toho bol gól, Zápotoka sa po chybe nitrianskej obrany dostal k centrovanej lopte a nezaváhal - 0:1. V ďalšom priebehu úvodného dejstva boli Nitrania lepší, chceli vyrovnať, no dlhú dobu sa im to nedarilo. Neúspešní bol priamy kop Štajera, a tiež aj rýchly únik Grajciara. Snaha domácich zožala ovocie v úvode druhého polčasu, keď bojovník Grajciar vnikol do šestnástky, poslal peknú krížnu loptu na Štajera, ktorý vyrovnal. Po hodine hry priťukol Vrána loptu na nohu Heseka, no Perniš bol pozorný. V 75. minúte mal opäť šance Grajciar, ktorému sa ani na niekoľko krát nepodarilo prepasírovať loptu za chrbát Perniša. V 79. minúte vystrelil na Perniša poriadnu bombu opäť Grajciar, ten sa však ukázal ďalším úspešným zákrokom. V samom závere sa ocitol na zemi v šestnástke Hesek, ale rozhodca jedenástku neodpískal, a aj preto si mužstvá prekvapujúco body rozdelili.