12.03.2016 17:00 CET
0 : 0
(0:0)

FC Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 0:0

ViON Zlaté Moravce remizoval s celkom ŠK Slovan Bratislava bez gólov 0:0. Úvod zápasu priniesol dve situácie, ktoré zaváňali penaltou.

V 5. minúte Milinkovič našiel voľného Salátu. Ten hlavičkoval k pravej tyči, bránu však minul takmer o meter. V 16. minúte po Milinkovičovom rohu strieľal volejom zblízka Priskin. Kováčovi sa loptu podarilo vyraziť pred seba. V 26. minúte Tawamba prihral zo šestnástky dozadu na Gešnábela. Jeho strela bola zblokovaná a nasledoval roh Moraviec. V 30. minúte Slančík odkopol loptu zo šestnástky až na tribúnu. Následný roh skončil strelou Pliatsikasa z diaľky. Kováč strelu smerujúcu k ľavej tyči musel vyrážať. V 34. minúte Tawamba predlžoval na Slančíka, ktorý si obhodil Pliatsikasa a vystrelil po zemi. Mucha vyrazil pred seba.

V 51. minúte Tipurič zahral štandardku domácich zo stredu až do stredu šestnástky, Slovanisti loptu odhlavičkovali. O dve minúty Školník strieľal z 20-tich metrov privysoko. V 59. minúte sa lopty ujal Gešnábel a vystrelil z 35-tich metrov priamo do Muchu. V 62. minúte De Kamps prihral z diaľky po zemi Milinkovičovi. Ten si obhodil protihráčov a vystrelil po zemi. Mucha chytil. Zlaté Moravce získali bod po bezgólovej remíze s aktuálne druhým celkom fortunaligovej tabuľky Slovanom Bratislava 0:0.

Autor: Dušan Guman / onlajny.eu