27.11.2015 18:00 CET
0 : 0
(0:0)

ŠPORT Podbrezová - DAC Dunajská Streda 0:0

ŽP Šport Podbrezová remizoval na Horehroní s DAC-om Dunajská Streda bez gólov 0:0.

Hra sa v úvode prelievala zo strany na stranu, no dôsledne sa vyhýbala pokutovému územiu. V 12. minúte mohla ísť do vedenia Dunajská Streda. Po uličke Ljubicića prešla lopta k Brašeňovi, ktorý ju posielal do stredu šestnástky. Dostal sa k nej Pačinda a zakončoval z voleja. Strelu dunajskostredského hráča zblokoval Kupčík. V 15. minúte skúsil prehodiť vybehnutého Kuciaka Szarka, ale bol veľmi nepresný. Optickú prevahu mali v tejto fáze hry hostia. V 23. minúte skúsil vystreliť spoza šestnástky Pačinda. Jeho pokus k vzdialenejšej žrdi bol zblokovaný. Podobne dopadla strela Szarku. V 32. minúte sa na hrote presadil Adrezly a Tujvel jeho strelu vytesnil na roh. Po ďalšej Pačindovej strele Kuciak loptu vyrazil pred seba, no voľný Szarka ju hruďou poslal mimo brány. Záver polčasu priniesol viacero nepresností na obidvoch stranách.

Dobrú príležitosť Podbrezovej v 48. minúte poslal Andrezly do stredu brány, kde stál pripravený brankár Tujvel. Kuciakov zákrok v 60. minúte po strele Davisa znamenal, že skóre sa nemenilo ani tentoraz. O dve minúty nato obstreľoval Kucaiaka Pačinda, ale neúspešne. V 81. minúte donútil Szarka Podia streliť si vlastný gól, avšak keďže stál pri svojom zakončení v ofsajde, zásah sa nepočítal. Po dvoch nadstavených minútach hlavný rozhodca zápas ukončil.

Celok Podbrezovej tak v 18. kole Fortuna ligy remizoval na vlastnom štadióne s DAC-om Dunajská Streda bez gólov 0:0.

Autor: Dušan Guman / onlajny.eu