20.04.2019 17:00 CET
0 : 0
(0:0)

Železiarne Podbrezová - AS Trenčín 0:0

V tuhom boji o záchranu vo Fortunalige remizoval FK Železiarne Podbrezová s AS Trenčín na domácej tráve bez gólov 0:0.

V druhej minúte odrazenú loptu spred šestnástky trafil z voleja meter vedľa rohu brány Hlohovský. V dvanástej minúte jednoduché zakončenie Wiezika hlavou vystihol brankár Chudý. V trinástej minúte zakončoval spred šestnástky k žrdi Hlohovský; znova zasiahol Chudý. V prvých dvadsiatich minútach si výraznejšiu šancu nevypracoval žiadny z tímov. Po polhodine hry poslal Hlohovský center na zadnú žrď, kde sa ocitli traja voľní podbrezovskí hráči. Chudý predviedol veľmi dobrý zákrok proti hlavičke Paraja. Po rohovom kope v 32. minúte nasledovala ďalšia šanca. Najskôr si domáci pýtali penaltu za ruku po zakončení z osi ihriska, potom strieľal do hráča pred sebou Paraj. V 38. minúte vystrelil takmer z polovice ihriska Čataković, Vantruba bol von z brány. Avšak nenechal sa zaskočiť a hrozbu nakoniec eliminoval.

V 67. minúte Kiwior znova nezvládol situáciu, keď okolo neho prebehol Bukari. Prudký center pred bránu Vantrubu minuli Umeh aj Corryn. V 72. minúte Hlohovský takmer strelil gól priamo z rohového kopu. O päť minút sa Bukari opäť pohral s Kiwiorom a z pravej strany šestnástky zakončil prudko k žrdi. Vantruba predviedol reflexívny zákrok. V 84. minúte Bukari potiahol k šestnástke domácich. V otvorenej obrane zakončoval pod brvno, no Bartoš tento pokus zrazil na rohový kop. Po dvoch nadstavených minútach zápas skončil. Podbrezová remizovala s Trenčínom bez gólov 0:0.

Autor: Dušan Guman / onlajny.eu