17.09.2022 18:00 CET
2 : 0
(2:0)

Podbrezová zhltla aj Trenčín a valcuje ďalej

Spanilá jazda Podbrezovej pokračuje. V jedenástom kole Fortunaligy zdolala na svojej tráve trápiaci sa Trenčín 2:0 (2:0).

Už v siedmej minúte sa lopta v šestnástke dostala k voľnému Parajovi, ktorý presnou strelou otvoril skóre - 1:0. V dvanástej minúte strieľal Ďatko z prvej. Jeho pokus mieril na Vozinhu, ktorý loptu vyrazil. V 24. minúte na Ludhu smerovala strela Kmeťa, ktorú dokázal vyraziť. V 27. minúte Kuzma z malej vzdialenosti napálil iba do Vozinhu. Ten potom loptu vyrazil do tyčky. V 33. minúte Kuzma poslal loptu z prvej za chrbát Vozinhu - 2:0. V 40. minúte obišiel gólman Ludha Hollého tesnou kľučkou. Jeho následná prihrávka však nebola dobrá a celá situácia skončila zákrokom Godála na Hollého. Rozhodca však penaltu neodpískal.

V 58. minúte útočník z Kapverd Soares hlavičkoval tesne nad brvno. V 85. minúte sa Grendel dostal vo vnútri šestnástky do dobrej šance, ale strela mu príliš nesadla a minula bránu o približne meter. Dve minúty pred koncom riadneho hracieho času Kupusović po centri prudko hlavičkoval. Jeho zakončenie nebolo presné a skončilo mimo brány. Po dvoch nadstavených minútach zápas skončil. Podbrezová zdolala Trenčín 2:0, keď o výsledku rozhodla ešte v prvom dejstve. Trenčín sa dokázal trochu zlepšiť, ale v koncovke bol neefektívny a nepodarilo sa mu streliť gól. A to už v treťom fortunaligovom zápase v rade. Podbrezová je v tabuľke druhá, kým Považanom patrí desiata priečka.

Autor: Dušan Guman / sport.sk