Rekordní přestup z Belgie je tu. De Ketelaere posílil AC Milán

Charles De Ketelaere se dnes večer stal posilou AC Milán a završil tak jednu dlouhou přestupovou ságu. Ještě včera v noci dorazil do města módy ke zdravotní prohlídce. Club Bruggy za něj dostanou 32 milionů eur, případné další tři na bonusech a ještě se potenciálně mohou těšit na údajných 12,5 procent z příští přestupové částky.  
02.08. | Aktuality | 297 komentářů
 

Bruggy vysílají signál velkoklubům: pojistily si dva velké talenty

Ani po zeštíhlení stojmenného seznamu na čtyřicetičlenný nevypadl Charles De Ketelaere z boje o prestižní titul Golden Boy pro nejlepšího hráče do 21 let, a tak není divu, že se o dvacetiletého záložníka Club Bruggy zajímají přední evropské kluby. Jeho zaměstnavatel však prozatím odolává, a dokonce si spolu s De Ketelaerem pojistil i jiného mladíka, Nou Langa...  
18.09.2021 | Aktuality | 5 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
26.08. De Ketelaere poprvé v základu?
Charles De Ketelaere od svého příchodu do AC Milán ještě nenastoupil v základní sestavě, což by se mohlo změnit v sobotu proti Bologni. Naznačil to totiž trenér Stefano Pioli. (football-italia.net)
02.08. De Ketelaere už dorazil do Milána
Charles De Ketelaere se již v nejbližších hodinách stane posilou AC Milán. Ještě včera v noci dorazil do města módy ke zdravotní prohlídce. Club Bruggy za něj dostanou 32 milionů eur, případné další tři na bonusech a ještě se potenciálně mohou těšit na údajných 12,5 procent z příští přestupové částky. (football-italia.net)
26.07. Leeds si brousí zuby na De Ketelaereho
Už to vypadalo, že přestup Charlese De Ketelaereho do AC Milán je takřka hotovou věcí, avšak vše může být jinak. Nabídku Bruggám se totiž chystá přeplatit Leeds. (football-italia.net)
24.07. AC Milán dohodl příchod De Ketelaereho
Charles De Ketelaere se zřejmě stane novou posilou AC Milán, italský celek se s Clubem Bruggy měl dohodnout na odstupném přes třicet milionů eur. Ofenzivně laděný záložník není v nominaci na dnešní duel belgické ligy proti Genku. (Sky Sport Italia)
19.07. Delegace AC Milán poletí do Belgie
Delegace AC Milán se zítra vypraví do Belgie a za úkol má domluvit příchod další letní posily - Charlese De Ketelaereho. 21letý útočník hraje za Club Bruggy a italský klub je ochoten nabídnout 32 milionů eur, belgická strana by ráda dostala ještě o tři miliony více. (football-italia.net)
05.07. AC Milán už nabídl za De Ketelaereho
Charles De Ketelaere se v dresu Brugg předvedl mimo jiné v Lize mistrů a upoutal tak pozornost italského šampiona AC Milán. Ten již do Belgie poslal první nabídku za belgického středopolaře, a to ve výši dvaceti milionů eur. (football-italia.net)
30.03. De Ketelaere stojí 35 milionů eur
Charles De Ketelaere je v hledáčku několika předních evropských klubů a Club Bruggy je připraven mladého útočníka prodat, požaduje ale 35 milionů eur. O fotbalistu stojí AC Milán, Sevilla, Tottenham nebo Neapol. (mundodeportivo.com)
20.03. De Ketelaere v hledáčku Neapole
Charles De Ketelaere září v dresu Clubu Bruggy a je jen otázkou času, kdy vyrazí do zahraničí. Mladý útočník by mohl zkusit italskou ligu, zájem o něho má Neapol. (football-italia.net)
12.11.2021 De Ketelaere v hledáčku Spurs
Londýnský Tottenham se i po příchodu nového manažera Antonia Conteho dál zajímá o Charlese De Ketelaereho z belgických Brugg. Klub sice momentálně není nakloněn zimnímu transferu, nicméně velkorysá finanční nabídka by jej přece jen mohla zviklat. (voetbalbelgie.be)
23.10.2021 Sevilla sleduje De Ketelaereho
Španělská Sevilla je dalším zájemcem o služby útočníka Charlese de Ketelaereho z belgických Brugg. Ty by chtěly svůj klenot udržet alespoň do konce sezony, nicméně je možné, že už v lednu přijdou tak vysoké nabídky, že na to bude muset vedení klubu reflektovat. (voetbalbelgie.be)
Další expres zprávy