Diego Costa (Wolverhampton Wanderers)

Celé jméno:Diego da Silva Costa
Používané jméno:Diego Costa
Národnost: Španělsko Brazílie
Datum narození:07.10.1988
Výška:188 cmVáha:86 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Wolverhampton Wanderers (ENG)
Aktuální statistiky v klubu Wolverhampton Wanderers (ENG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Brazílie2350000000
Španělsko24166510000400
Reprezentační kariéra hráče
 

Wolverhampton podepsal smlouvu s útočníkem Costou

Diego Costa se vrací do Premier League, ve zbytku sezony bude nastupovat za Wolverhampton Wanderers. Zkušený útočník zastoupí absentujícího Sašu Kalajdžiće...  
12.09. | Aktuality | 126 komentářů
 

Kalajdžić začal vážným zraněním, ve Wolverhamptonu ho má nahradit Costa

Španělský útočník Diego Costa je blízko návratu do Anglie. Bývalý fotbalista Chelsea nebo Atlética Madrid by podle britských médií měl jako volný hráč posílit Wolverhampton.  
05.09. | Aktuality | 144 komentářů
 

Diego Costa je podezřelý z financování organizovaného zločinu v Brazílii

Bývalý španělský reprezentant Diego Costa je v rodné Brazílii podezřelý z financování zločinecké organizace, která s pomocí hazardu pere špinavé peníze. Dvaatřicetiletý někdejší hráč Chelsea nebo Atlética Madrid je podle médií součástí vyšetřování a policisté mu prohledali dům.  
01.10.2021 | Aktuality | 28 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
08:43 Diego Costa může o víkendu debutovat
Teprve přes dva týdny obléká Diego Costa dres Wolverhamptonu Wanderers, zatím však na premiérový start čeká. Taková skutečnost se ale může změnit o víkendu na půdě West Hamu United, protože Raúl Jiménez kvůli zranění pravděpodobně nenastoupí. (dailymail.co.uk)
10.09. Wolverhampton oficiálně představí Costu
Diego Costa si našel nové angažmá a bude hrát za Wolverhampton. Naturalizovaný španělský útočník se zkušenostmi z Atlética Madrid nebo Chelsea je domluven na podmínkách a po odvolání dostal pracovní povolení, oficiálně bude představen v průběhu nadcházejících 48 hodin. (abola.pt)
08.09. Diego Costa dostal pracovní povolení
Diego Costa v nejbližších hodinách podepíše smlouvu s Wolverhamptonem. Zkušený útočník původně nedostal pracovní povolení, anglický klub se ale proti tomuto verdiktu úspěšně odvolal. (dailymail.co.uk)
06.09. Diego Costa nedostal pracovní povolení
Diego Costa minimálně pro tuto chvíli neposílí Wolverhampton, nedostal totiž pracovní povolení. Naturalizovanému španělskému útočníkovi bude na podzim 34 let a už delší dobu nepatří do národního týmu, anglický klub chystá odvolání. (bbc.com)
06.09. Costa možná nedostane pracovní povolení
Wolverhampton nutně potřebuje nového útočníka a tím se měl stát Diego Costa, jeho příchod je ovšem aktuálně ohrožen. 33letý španělský reprezentant v uplynulých letech nenastupoval za národní tým a i kvůli věku o dojednávané angažmá dost možná přijde, nemusel by totiž dostat potřebné pracovní povolení. (dailymail.co.uk)
05.09. Costa míří na lékařskou prohlídku
Wolverhampton Wanderers pracuje na příchodu Diega Costy. Třiatřicetiletý útočník, který je volným hráčem, zítra dorazí na zdravotní prohlídku. (sport-express.ru)
05.09. Costa před návratem do Anglie?
Wolverhamptonu Wanderers se zranil Saša Kalajdžić a vzhledem k uzavření přestupového okna se poohlíží po náhradě mezi volnými hráči. Podle informací "The Athletic" chtějí Wolves podepsat Diega Costu, který je po lednovém odchodu z Atlética Mineiro volným hráčem. (lequipe.fr)
11.08. Diego Costa se vrátí do Raya
Diego Costa po deseti letech znovu oblékne dres Raya, dohoda je na světě a zkušený útočník ještě v průběhu dnešního dne podepíše smlouvu. Costa hrával i za Atlético Madrid nebo Chelsea, od ledna je bez práce. (marca.com)
24.07. Rayo Vallecano usiluje o Costu
Diego Costa by se po odchodu z Atlética Mineiro ještě jednou mohl vrátit do LaLigy. Zájem o 33letého útočníka, který je od ledna bez angažmá, projevilo Rayo Vallecano. (vi.nl)
01.03. Diego Costa si prý plácl s Corinthians
Diego Costa je podle některých zpráv domluven na podmínkách angažmá v Corinthians. Zkušený útočník v minulosti hrával za Atlético Madrid nebo Chelsea a od dva měsíce starého odchodu z Mineira je volným hráčem. (lequipe.fr)
Další expres zprávy