Cheltenham Town Anglie - Cheltenham Town - Expres Zprávy

14.01.202420:14

V Boltonu se nedohrálo, zemřel fanda

Ve třetí anglické nejvyšší soutěži se v sobotu kromě zápasu Readingu, kde vtrhli na trávník fanoušci, nedohrál ani duel mezi Boltonem a Cheltenhamem. V tomto případě proto, že v hledišti zkolaboval jeden z domácích příznivců. Bolton v neděli na webu uvedl, že jednasedmdesátiletý fanda, který byl na utkání se svým synem, bohužel i přes rychlý zásah zdravotníků a transport do nemocnice zemřel.

livesport.cz
05.10.202313:15

Střelecké trápení Cheltenhamu

Cheltenham prožívá hrůzný start ve třetí anglické lize. Nejenže se tým z lázeňského města nachází na poslední příčce tabulky s jedním bodem na kontě, za jedenáct odehraných kol navíc nevstřelil ani branku, čímž dorovnal rekord anglické kopané.

x.com/bbcmotd
17.07.202214:02

Kovář tentokrát hostem v Cheltenhamu

Nadějný brankář Manchesteru United Matěj Kovář opět odchází hostovat do třetí nejvyšší anglické soutěže, tentokrát však do klubu Cheltenham Town, který naposledy finišoval patnáctý. Jedná se o poslední rok Kovářovy smlouvy, v níž je však zabudovaná i opce na prodloužení o další sezonu.

gloucestershirelive.co.uk
04.01.201821:23

O'Shaughnessy se vrací do Finska

Finský reprezentant Daniel O'Shaughnessy končí své angažmá v Anglii a Cheltenham Town mění za HJK Helsinky. Třiadvacetiletý stoper tam dříve krátce vyrůstal.

hjk.fi
13.03.201018:07

Cheltenham otočil zápas šesti góly za poločas

Hodně atraktivní bylo utkání anglické League Two mezi Burtonem a Cheltenhamem. Domácí po první půli vedli 2:0, v 85. minutě pak zvládli odskočit na 5:3, přesto v utkání prohráli 5:6. Burton - Cheltenham 5:6 (2. a 32. z penalty Harrad, 58. vlastní Towsend, 72. a 85. Kabba - 54. a 89. Richards, 56. Elito, 84., 87. a 90. Pook).

04.09.200719:08

Kladrubský vynechá pouze pohár se Sokolovem

Pouze v pohárovém utkání proti Sokolovu budou fotbalisté Sparty postrádat Jiřího Kladrubského, obránce pražského klubu dostal za vyloučení v duelu s Olomoucí stop jenom na jeden zápas.

28.01.200615:14

Výsledek čtvrtého kola anglického FA Cupu: Cheltenham - Newcastle United 0:2 (0:2). Branky: 41. Chopra, 43. Parker. CHELTENHAM: Higgs, Caines, Gill, Townsend, Wilson, Armstrong, Bird, Finnigan, Melligan, Guinan (74. Spencer), Odejayi. NEWCASTLE: Given, Babayaro, Boumsong, Bramble, Ramage, Clark, Parker (76. Luque), Solano (59. Emre), Ameobi, Shearer, Chopra (66. N´Zogbia).