Dinko Horkas podává v Lokomotivu Plovdiv dobré výkony, čímž si řekl o věhlasnější angažmá. Třiadvacetiletý obránce se ocitl v hledáčku Lorientu.

Nejvyšší bulharskou ligu za Lokomotiv Plovdiv bude v nadcházejících měsících hrát Giovanni Troupée. Nizozemský obránce byl od léta volným hráčem po odchodu z Twente a se svým novým zaměstnavatelem podepsal smlouvu do roku 2024.

transfermarkt.de
29.07.202121:44

Slovácko nezvládlo penaltový rozstřel

Výsledek odvety druhého předkola Konferenční ligy: Slovácko - Lokomotiv Plovdiv 1:0 i po prodloužení, 2:3 na penalty (26. Daníček), první zápas 0:1, postupuje Lokomotiv Plovdiv.

29.07.202119:50

Slovácko smazalo náskok Plovdivu

Fotbalisté Slovácka vedou v poločase odvety předkola Konferenční ligy nad bulharským Lokomotivem Plovdiv 1:0. Branku vstřelil v 26. minutě záložník Vlastimil Daníček. První duel vyhráli na domácí půdě Bulhaři také 1:0.

29.07.202118:35

Sestavy: Slovácko - Plovdiv

Základní sestavy pro odvetné utkání předkola Konferenční ligy Slovácko - Lokomotiv Plovdiv:
Slovácko: Nguyen - Reinberk, Hofmann, Kadlec, Kalabiška - Sadílek, Daníček, Havlík - Petržela, Cicilia, Navrátil.
Plovdiv: Pirgov - Gomis, Craiun, Petrovič - Karageren, Vitanov, Umarbajev, Connor Ruane - Salinas - Iliev, Minčev.

28.07.202110:41

Odvetu Slovácka rozhodují Angličané

Slovácko ve čtvrtek hostí Lokomotiv Plovdiv a na trávníku u toho budou i Angličané. Jako hlavní rozhodčí byl delegován Andrew Madley, praporky do rukou uchopí Ian Hussin a Daniel Robathan.

uefa.com
22.07.202120:59

Slovácko bude dohánět manko 0:1

Výsledek prvního utkání druhého předkola Konferenční ligy: Lokomotiv Plovdiv - 1. FC Slovácko 1:0 (89. Vitanov).

22.07.202119:48

Slovácko po první půli v Plovdivu nerozhodně

Fotbalisté Slovácka při své premiéře v evropských pohárech hrají v bulharském Plovdivu s domácím Lokomotivem 0:0.

20.07.202112:56

Na duel Slovácka dohlédnou Francouzi

Francouzský sudí Karim Abed byl delegován jako hlavní rozhodčí duelu předkola Konferenční ligy Lokomotiv Plovdiv - Slovácko, jeho asistenty budou Cyril Mugnier a Gwenael Pasqualotti.

uefa.com
10.07.202116:54

Nižnij Novgorod získal Masoera

Lucas Masoero si vyzkouší ruskou nejvyšší soutěž. Šestadvacetiletý obránce přestoupil z Lokomotivu Plovdiv do FK Nižnij Novgorod.

02.08.202021:48

Bulharský Superpohár pro Lokomotiv Plovdiv

Výsledek utkání o Superpohár v Bulharsku: Ludogorec - Lokomotiv Plovdiv 0:1 (89. D. Iliev).

01.07.202023:15

Fanoušci v Bulharsku ignorovali pravidla

Tisíce fanoušků dnes při finále Bulharského poháru mezi Lokomotivem Plovdiv a CSKA Sofia ignorovaly opatření proti šíření koronaviru. Vláda přitom umožnila na zápas vstup 12 tisícům příznivců pod podmínkou, že budou dodržovat odstupy a doporučila jim mít roušky. Po uvolnění vládních omezení v minulých týdnech fanoušci na ligových zápasech pravidla bojkotovali. Podobně to vypadalo na finále poháru, které po bezbrankovém průběhu vyhrál Lokomotiv 5:3 na penalty a obhájil loňské vítězství. Premiér Bojko Borisov přitom vyslal na stadion ministra zdravotnictví, aby na dodržování opatření dohlédl. Ve druhém poločase rozhodčí zápas na pár minut přerušil kvůli odpalování pyrotechniky. Fanoušci Lokomotivu navíc rozvinuli transparent s nápisem White Lives Matter, který narážel na protirasistickou iniciativu Black Lives Matter.

ČTK
01.07.202021:05

Bulharský pohár pro Lokomotiv Plovdiv

Výsledek finále Bulharského poháru: CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv 0:0 i po prodloužení, 3:5 na penalty.

09.02.202011:34

Senica přišla o záložníka Klapana

Mihovil Klapan odešel ze Senice a na chleba si bude nově vydělávat v Bulharsku - chorvatský záložník přestoupil do Lokomotivu Plovdiv.

profutbal.sk
11.01.202020:03

Slovan Bratislava má posilu do útoku

Alen Ožbolt se stěhuje z Bulharska na Slovensko. Slovinský útočník opustil Lokomotiv Plovdiv a přestoupil do Slovanu Bratislava, novému zaměstnavateli se upsal na čtyři a půl roku.

12.08.201919:30

UEFA potrestala Partizan a Lokomotiv Plovdiv

Evropská fotbalová unie UEFA potrestala Partizan Bělehrad a Lokomotiv Plovdiv za rasismus fanoušků v zápasech Evropské ligy z minulého týdne. Srbský Partizan musí odehrát dvě příští domácí utkání v soutěžích UEFA bez diváků za rasistické chování fanoušků při výhře 3:1 nad tureckým Malatyasporem v prvním duelu třetího předkola. Lokomotivu nařídila UEFA zavřít jednu z tribun stadionu a umístit na ni její logo a heslo antidiskriminační kampaně #EqualGame. Bulharští fanoušci se dopustili rasismu při porážce 0:1 se Štrasburkem.

ČTK
15.05.201921:36

Výsledek finále Bulharského poháru: Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv 0:1 (73. Ožbolt).

02.02.201817:38

Baník Ostrava - Lokomotiv Plovdiv 0:1

Přípravné utkání v Turecku:
Baník Ostrava - Lokomotiv Plovdiv 0:1 (0:1).
Branka:
17. vlastní Fleišman. ČK: 87. Poznar (Ostrava).
Sestava Ostravy: Laštůvka (46. Šustr) - Pazdera (59. Breda), Psyché (59. Pokorný), Šindelář (59. Azackij), Fleišman (59. Helešic) - Hlinka - Fillo (46. Mičola), Jirásek (46. Poznar), Hrubý (46. De Azevedo), Granečný (46. Stáňa) - Diop. Trenér: Kučera.

ČTK
29.11.201717:58

Tresty pro CSKA Sofia a Lokomotiv Plovdiv

CSKA Sofia a Lokomotiv Plovdiv musejí odehrát další dva domácí zápasy bulharské ligy bez diváků. Důvodem k trestu je chování fanoušků ve víkendovém vzájemném zápase, který byl kvůli potyčkám na dvacet minut přerušen.

dailymail.co.uk
27.09.201720:38

Frikeche zkusí štěstí v Bulharsku

Bývalý záložník Angers či Ajaccia Rayan Frikeche se stává dalším přírůstkem se zkušeností z elitní ligy do bulharské nejvyšší soutěže. Na rok a půl si Maročana uvázal Lokomotiv Plovdiv.