Další články

Heinz bude po konci ve Znojmě hostovat v 1. HFK Olomouc

Bývalý reprezentant Marek Heinz, který na konci září skončil v prvoligovém Znojmě, stráví zbytek podzimní části sezony na hostování v třetiligovém 1. HFK Olomouc. Na svém webu to uvedla Sigma Olomouc, mateřský klub šestatřicetiletého útočníka.

HFK Olomouc kvůli nedostatku peněz sestoupí do MSFL

Aktualizováno. Třetí tým uplynulého ročníku druhé ligy HFK Olomouc bude v příští sezoně kvůli malému zájmu sponzorů a nedostatku peněz hrát třetí nejvyšší soutěž MSFL. Klub, kterému chybí v rozpočtu zhruba čtyři miliony korun, nyní jedná s olomouckou radnicí o finanční pomoci. Uvolněné místo v druhé lize by měl zaujmout druhý tým MSFL, kterým je Frýdek-Místek.

Uličný bude trénovat třetiligový HFK Olomouc

Zkušený trenér Petr Uličný povede třetiligový HFK Olomouc. Devětapadesátiletý kouč, který naposledy působil v Brně, se s osmým týmem MSFL dohodl na smlouvě do konce sezony.

Shrnutí podzimu druhé ligy

Máme za sebou další zajímavý fotbalový půlrok ve druhé nejvyšší české soutěži. O postup bojují týmy, od kterých se to před sezónou moc nečekalo, zatímco favorizované celky se povětšinou trápí.

1. HFK Olomouc - Sparta Krč 0:1

Sparta Krč se nakonec přeci jen rozloučila s druhou ligou se ctí. Také v posledním kole dokázala vybojovat tři body, teprve podruhé na hřišti soupeře, na její poslední příčce se ale vůbec nic nemění.

Preview: 1. HFK Olomouc - Sparta Krč

V tomto utkání skutečně už o nic nepůjde, oba týmy mají totiž o své budoucnosti už dávno rozhodnuto.

Zenit Čáslav - 1. HFK Olomouc 3:0

Fotbalisté Čáslavi porazili HFK Olomouc 3:0 a nadále mohou pomýšlet na setrvání ve druhé nejvyšší soutěži. O vítězství domácích rozhodl první poločas, když dokázali čáslavští svému soupeři vstřelit tři branky. Ve druhém poločase si už domácí vše pohlídali a nedovolili Olomouci ani snížit.

Preview: Zenit Čáslav - 1. HFK Olomouc

Čáslav hraje o záchranu a své síly tentokrát poměří s HFK Olomouc, který opět chytil po několika výrazných zápasech poměrně dobrou formu.

Druhá liga slibuje nevídané drama

Tak napínavý a zajímavý závěr druhá nejvyšší česká soutěž nepamatuje. Poslední dvě kola slibují velké drama, a to nejen v boji o postup, ale také o záchranu. Rozhodnuto je zatím jen o jednom sestupujícím - beznadějně poslední je Krč. Postup však zatím nemají jistý ani první Bohemians.

1. HFK Olomouc - Fotbal Třinec 1:0

Fotbalisty HFK Olomouc výhra z minulého kola nad Opavou zřejmě nabudila a dnes ji potvrdili proti Třinci. Diváci viděli pěkný fotbal a zasloužené vítězství domácích, o kterém rozhodl opět Krutý.

Preview: 1. HFK Olomouc - Fotbal Třinec

Kdyby hrál Třinec podobně jako na jaře také na podzim, patřil by nyní mezi nejžhavější kandidáty na postup. Jenže se tak nestalo a tuto sobotu jej čeká rozhodující zápas o záchranu.

SFC Opava - 1. HFK Olomouc 1:2

Zápas v Městských sadech měl šokující začátek. HFK Olomouc se ujalo vedení už ve třetí minutě. Opava ale zásluhou Milana Bartesky vyrovnala na 1:1. Jenže v závěrečných minutách podruhé inkasovala a s postupem se tak může s největší pravděpodobností rozloučit.

Preview: SFC Opava - 1. HFK Olomouc

Vše nasvědčovalo, že je opavská jarní krize u konce, zápas v Třinci ale tuto informaci rozhodně nepotvrdil. SFC opět prohrál, o reputaci se nyní bude pokoušet proti HFK Olomouc.

1. HFK Olomouc - Bohemians Praha 1:2

Střížkovská Bohemka míří za postupem. Po dnešním vyhraném zápase nad HFK Olomouc má na čele náskok na druhou Opavu již sedm bodů.