Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Oslabený Baník chce na Bohemians odčinit zklamání z derby

Ostravský Baník po reprezentační pauze dvakrát zaváhal a lehce ztratil v boji o pohárovou Evropu. Zklamání z předešlých kol chtějí Slezané napravit v pražských Vršovicích, kde je přivítají Bohemians. Ani domácím se příliš nevede, v domovském Ďolíčku však ještě nepoznali hořkost porážky.

Chyba Jindřiška vysvobodila Plzeň z trápení proti Bohemians

Plzeň si na své konto připsala hodně umolousanou výhru nad Boheimans. Domácí si za celý zápas nevytvořili větší tlak a k vítězství jim nakonec pomohla chyba soupeře. Nutno říct, že ani klokani toho směrem dopředu moc nepředvedli, a tak zůstávají v tabulce na jedenáctém místě. Západočeši zase nadále drží druhou pozici.

Oslabení Bohemians se pokusí překvapit plzeňskou Viktorii

Plzeňská Viktoria v minulém kole opět ztratila body na hřišti soupeře a první Slavii se ne a ne přiblížit. Západočeši tak musí pomýšlet zejména na obranu druhého místa. V neděli přivítají pražské Bohemians, kterým se venku nedaří, navíc jim budou chybět dva lídři týmu.

Krch v závěru vystřelil Bohemce výhru

Druhé vítězství na lavičce Bohemians má za sebou trenér Luděk Klusáček. Jeho svěřenci doma dokázali ve vyrovnaném utkání udolat Příbram. Jediným gólem o tom v závěru rozhodl Krch.

Výkon brankáře Le Gianga ocenil i příbramský trenér Nádvorník

Také ve třetím ligovém utkání v Ďolíčku udržel brankář Bohemians 1905 Patrik Le Giang čisté konto. Několika výbornými zákroky pomohl "klokanům" v 17. kole k výhře 1:0 nad Příbramí. Pochvalu si za svůj výkon vysloužil i od trenéra poraženého týmu Romana Nádvorníka.

Bohemians potřebují zabrat, v Ďolíčku hostí slabou Příbram

Po utkáních s týmy z horní poloviny tabulky přivítají Bohemians rivala z boje o udržení. Do Ďolíčku dorazí Příbram, která je venku přímo zoufalá. Ani jednomu mužstvu se v poslední době moc nedaří, pro oba aktéry tak má sobotní poobědová seance důležitý význam.

Vyhráli jsme po boji, uznal Weber po triumfu nad Bohemians

Mladoboleslavští v předehrávce 16. kola první ligy udolali Bohemians 1905 2:1. Hosty poslal ve 12. minutě do vedení David Bartek, ale na začátku druhé půle během dvou minut otočili stav Muris Mešanovič a Lukáš Budínský. V třetí nastavené minutě byl vyloučen hostující Michael Junior Ugwu.

Boleslav odčinila poslední dvě zaváhání a doma si poradila s Bohemians

Podobně jako před týdnem v Olomouci vyšel Mladé Boleslavi úvod druhé půle a tentokrát zápas dovedla k vítězství. Hostující Bohemians tak odjeli domů s prázdnou, ačkoliv si vypracovali několik nadějných příležitostí. Pražané tedy zůstávají ve skupině o udržení, naopak Středočeši po dvou zápasech vyhráli a minimálně do sobotního večera se vrátili na třetí místo.

Mladá Boleslav chce proti Bohemce konečně vyhrát

Dvě ztráty za sebou si připsali hráči Mladé Boleslavi, napravit si chuť chtějí proti Bohemians, kteří rovněž neprožívají nejlepší období. Když se tyto dva celky utkaly letos poprvé, slavili jednoznačné vítězství Klokani.

Nuda v Ďolíčku branku nepřinesla. Bohemians remizovali se Slováckem

První zápas patnáctého kola mnoho fotbalové krásy nepřinesl. Bohemians doma remizovali se Slováckem bez branek. Ani jeden z celků si nevytvořil gólovku a konečný výsledek tak příliš nepřekvapí. Moravané prováhali možnost dostat se alespoň na chvíli na třetí místo, poskočili však alespoň na čtvrtou pozici. Pražané zůstávají dvanáctí.

Bohemians v páteční předehrávce hostí rozjeté Slovácko

Pořádná fuška čeká při pátečním večeru hráče Bohemians. Ti na svém stadionu po nepříliš úspěšném období přivítají rozjeté Slovácko. To si ale z Ďolíčku odvezlo tři body naposledy před pěti lety.

Sparta doma výsledkově hladce porazila Bohemians

Pražská Sparta si po zaváhání v Teplicích spravila chuť. Odnesli to fotbalisté Bohemians 1905, kteří si do Vršovic odvezli příděl 0:4. Za domácí se trefili Kozák, Kanga, Hašek a Kaya.

V malém pražském derby hostí Sparta Bohemians

Překvapivě jen tři body od sebe dělí aktéry závěrečného sobotního duelu české nejvyšší soutěže. "Klokani" to ale na Spartu neumí, ta navíc v malém pražském derby potřebuje nutně zabrat.

Le Giang si debutu za Bohemians cenil o to víc, čím si prošel

Patrik Le Giang při své ligové premiéře v brance Bohemians 1905 pomohl k vítězství nad Opavou 1:0 a k prvnímu triumfu po čtyřech kolech. Sedmadvacetiletý Slovák vietnamského původu se v české nejvyšší soutěži představil poprvé od loňského května, kdy chytal za Karvinou.

Vydařená premiéra pro Klusáčka. Bohemians udolali Opavu

Janu Kameníkovi se zvítězit nepovedlo, Luďku Klusáčkovi už ano. Druhý trenér, který si v tomto kole odbyl premiéru na trenérské lavici, dovedl své Bohemians k výhře nad Opavou. Po jediném přesném zásahu se "Klokani" posunuli zpět na jedenácté místo, hosté zůstávají poslední.