Pražská Sparta získala z Bohemians Praha 1905 svého odchovance Martina Haška mladšího. Třiadvacetiletý střední záložník se na Letnou vrací po roce a půl. Sparta na něj měla předkupní právo, které se rozhodla využít, a Hašek se 3. ledna zapojí do její přípravy.

Pokorný bude podle Tvrdíka hostovat ze Slavie v Bohemians

Bohemians 1905 získají pro jarní část sezony posilu do defenzivy. Do Ďolíčku zamíří na hostování z nedaleké Slavie stoper Lukáš Pokorný. Informoval o tom předseda představenstva červenobílých Jaroslav Tvrdík.

Jsme mezi nebem a peklem, řekl po podzimu kouč Bohemians

Trenér Bohemians 1905 Martin Hašek starší věří, že už nikdy nezažije takový podzim jako letos, kdy mu práci komplikovala četná zranění. "Klokani" přezimují na třináctém místě tabulky s náskokem čtyř bodů na poslední příčku a se ztrátou tří bodů na desátou pozici, která znamená účast v prostřední skupině nadstavbové části.

Bezbranková remíza v Ďolíčku, Bohemka potřetí v řadě neskórovala

Žádné hitparády se fanoušci na stadionu Bohemians 1905 nedočkali. Velkých příležitostí bylo poskromnu na obou stranách a domácí Klokani se s libereckým Slovanem rozešli smírně 0:0.

Liberec se může přiblížit první šestce

Fotbalisté Slovanu Liberec zavítají v posledním utkání tohoto kalendářního roku do Ďolíčku. V souboji dvou týmů bez formy se budou chtít přiblížit šestému Zlínu. Domácí Bohemians se zase potřebují odpíchnout z dolních pater tabulky.

Holzer: První poločas byl hrozný, s fotbalem to nemělo nic společného

Ostravští porazili v 18. kole první ligy Bohemians 1905 doma 2:0 a pražského soupeře zdolali ve všech třech vzájemných zápasech kalendářního roku bez obdržené branky. Vyrovnaný duel Baník zlomil lepší produktivitou, jeho góly vstřelili v 69. minutě Daniel Holzer a v závěru Patrizio Stronati. "Klokani" už sedm kol čekají na vítězství.

Baník doma navázal na předchozí výhru nad Příbramí a Bohemku porazil 2:0

Dlouho to vypadalo na pořádnou nudu. Dvě třetiny zápasu nebylo krom dalekonosných pokusů k vidění takřka nic. Bojovné utkání nakonec zlomila parádní trefa Daniela Holzera, na kterou v závěru ještě navázal Patrizio Stronati. Baník nakonec porazil Bohemians 1905 2:0.

Podaří se Klokanům konečně zvítězit?

Sobotní program domácí soutěže otevře trápící se Bohemians na půdě Baníku Ostrava, který se bude snažit navázat na vítězství z Příbrami. Domácí na ligovou výhru ve Vítkovicích čekají již přes dva měsíce, Klokani za posledních 6 zápasů sebrali pouhé 3 body.

Bohemians mrzelo, že nedali výhrou dárek Panenkovi

Hráče Bohemians 1905 mrzelo, že nedali výhrou dárek klubové legendě Antonínu Panenkovi k jeho dnešním 70. narozeninám. "Klokani" v 17. kole v malém pražském derby s Duklou jen remizovali bez branek a protáhli čekání na domácí vítězství v lize už na osm zápasů.

Bohemians si v malém derby rozdělili body s Duklou

Malé pražské derby mezi Bohemians a Duklou skončilo po nezáživném průběhu bezbrankovou remízou. Až v závěru se především domácí několikrát pokusili o vstřelení branky, avšak neuspěli. Obě mužstva zůstávají v dolní polovině tabulky.

Bohemians chtějí v derby proti Dukle konečně zvítězit

Malé pražské derby uvidí v neděli odpoledne diváci ve vršovickém Ďolíčku. Trápící se Bohemians klesají tabulkou a v případě další porážky se na ně může dotáhnout ještě nedávno poslední Dukla. Domácí však věří, že k prolomení neúspěšné série jim pomůžou uzdravení hráči.

Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram 2:2

Zápas mezi pražskou Bohemkou a hosty z Příbrami skončil remízou 2:2. Domácí sice nejprve poslal do vedení Nečas, hosté ale pak ve druhém poločase navzdory oslabení dokázali vývoj zápasu otočit. Cennou výhru Středočeši ztratili v nastaveném čase, kdy se prosadil Krch.

Preview: Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram

Z dolní části se tabulky se v důležitém zápase utkají celky Bohemians 1905 a Příbram. Obě strany potřebují bodovat a ukončit čekání na vítězství. V případě Klokanů je série bez výhry čtyř zápasová, hosté čekají ještě o jeden zápas déle.

FK Jablonec - Bohemians Praha 1905 3:1

Jablonec v domácím zápase dokázal porazit Bohemians a poskočil na čtvrté místo v tabulce. Severočeši byli v utkání lepším týmem a díky dvěma brankám Doležala v druhé půli se mohli radovat z vítězství.

Preview: FK Jablonec - Bohemians Praha 1905

Hráči Jablonce se po Evropské lize představí v domácí soutěži v souboji s houževnatými Bohemians 1905. Hosté si chtějí udržet stávající postavení a především po třech kolech bez výhry zase naplno bodovat. Jablonec je ale větším favoritem, Klokany v minulé sezoně dvakrát porazil.