Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Mašek už pět týdnů po vykloubení lokte hrál v základu

Když si Dominik Mašek z Bohemians Praha 1905 24. srpna ošklivě vykloubil loket v duelu se Spartou, zdálo se, že většinu podzimu bude na marodce. Jenže už pět týdnů poté nastoupil v základní sestavě a při remíze 0:0 s Karvinou patřil k nejlepším hráčům na hřišti.

Hašek litoval, že Bohemians nepřetavili tlak v šance a góly

Bohemians Praha 1905 v 10. kole první ligy doma remizovali 0:0 s Karvinou. Po většinu utkání sice měli územní převahu, ale brankáře Martina Berkovce nepřekonali. Potřetí za sebou tak Klokani vyšli střelecky naprázdno a na gól čekají 281 minut. Naopak Karviná poprvé v sezoně uhájila čisté konto, i když posledních šest minut hrála v deseti bez vyloučeného Vojtěcha Smrže.

Bohemians Praha 1905 - MFK Karviná 0:0

Pražská Bohemka byla sice v zápase proti Karviné lepším týmem, nicméně branku vstřelit nedokázala a oba soupeři se tak rozešli nerozhodně.

Karviná nabírá formu, nyní chce prolomit prokletí z Ďolíčku

Důležité utkání otevře program dalšího kola české nejvyšší soutěže. Domácí Bohemians budou chtít protrhnout nepříznivou sérii z posledních zápasů. Proti však stojí Karviná, jež se zlepšuje. Ve vzájemných soubojích se ale doposud vždy radoval domácí tým.

Klokani kousali, Vršovice si však nakonec opět podmanila Slavia

S velkým štěstím zůstává Slavia na prvním místě ligové tabulky. Proti Bohemians se jí povedla především první polovina duelu, kdy také vstřelila jedinou branku utkání. Hosté po změně stran hodně kousali, vytouženého vyrovnání se ale nedočkali.

Vršovické derby je tu, Slavia se chce výhrou nad Bohemkou udržet na špici

Slavia po úspěchu v Evropské lize pokračuje také na domácí scéně, kde se ve vršovickém derby střetne s Bohemians. Domácí se budou chtít udržet na prvním místě, hosté zase touží překvapit jasného favorita.

Zlínu k výhře stačil jeden gól, Bohemians pálili šanci

Zlín pokračuje ve skvělém startu do soutěže. Další tři body si odvezli z hřiště Bohemians poté, co jim stačilo vstřelit pouze jednu branku. Domácí byli rovnocenným protivníkem, ale své velké šance včetně penalty na rozdíl od hostů zahodili.

Bohemians se pokusí zastavit rozjetý Zlín

Program české soutěže po reprezentační přestávce odstartuje souboj celků, které se překvapivě nachází v horní polovině tabulky. Zatímco Bohemians se daří navázat na vloni započatou práci, Ševci se oklepali z bojů o záchranu a daří se jim prohánět aspiranty na titul.

Sigma Olomouc - Bohemians Praha 1905 2:3

Zápas dvou rozdílných poločasů viděli diváci na Andrově stadiónu. Zatímco po první půli vedla Sigma dvoubrankovým rozdílem, tak ve druhém poločase dominovali Klokani a utkání otočili.

Preview: Sigma Olomouc - Bohemians Praha 1905

V neděli podvečer se odehraje poslední zápas sedmého kola. Sigma Olomouc vyzve na svém stadionu pražskou Bohemku. Ta dokázala Sigmu porazit naposledy před sedmi lety.

Bohemians získali z Jihlavy německého beka Schumachera

Bohemians Praha 1905 posílí německý obránce Till Schumacher. Dvacetiletý levý bek dnes po přestupu z druholigové Jihlavy podepsal smlouvu na tři roky.

O body obral Spartu její odchovanec, Záviška to ale neprožíval

Na Spartě fotbalově dospíval, ale tentokrát ji Jan Záviška zarmoutil. Jako střídající hráč svým třetím ligovým gólem v kariéře zařídil Bohemians Praha 1905 cennou remízu 1:1.

Bohemians Praha 1905 - Sparta Praha 1:1

Další ztrátu registruje Sparta. V malém pražském derby proti Bohemians získala jen bod, přestože ještě tři minuty před koncem vedla. Na branku Josefa Šurala zareagoval Jan Záviška. Bohemka si pojistila umístění ve středu tabulky, zatímco Sparta si sice pojistila druhé místo, ovšem po tomto kole může spadnout až na pátou pozici.

Mašek si z utkání se Spartou odnesl vykloubený loket

Dominik Mašek z Bohemians Praha 1905 si v dnešním ligovém utkání se Spartou vykloubil loket. Má i přetrhané vazy a musí na operaci. Kvůli zranění klíčový hráč vršovického celku zřejmě přijde o velkou část podzimní části nejvyšší soutěže.

Sparta chce v Ďolíčku odčinit nezdar z minulého kola

Malé pražské derby odstartuje šesté kolo české nejvyšší soutěže. Domácí Bohemians se zatím stejně jako loni pohybují ve středu tabulky. Hostující Sparta bojuje o přední místa a touží zapomenout na zaváhání proti Příbrami.