Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Hornyák: Nehráli jsme až tak dobře, s remízou musíme být spokojeni

Liberečtí doma remizovali 1:1 s Bohemians 1905 a v první lize nezvítězili počtvrté za sebou. Zápas pátého kola na konci první půle gólově otevřel hostující Rudolf Reiter, v 52. minutě vyrovnal náhradník Elvis Mashike Sukisa. Oba týmy ve druhém poločase zahodily řadu šancí.

Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905 1:1

Zápas mezi Libercem a Bohemians skončil 1:1. Do vedení v prvním poločase šli hosté zásluhou Reitera. Slovan dokázal vyrovnat na začátku druhé půle po brance Sukisy.

Preview: Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905

Sobotní odpoledne nabídne souboj dvou týmů ze středu tabulky. Slovan Liberec přivítá na svém hřišti pražskou Bohemku. Té se v lize ještě nikdy nepodařilo U Nisy vyhrát.

Bohemians Praha 1905 - Baník Ostrava 0:1

Baník Ostrava dokázal porazit v Ďolíčku pražskou Bohemians 1:0. Hosté v průběhu zápasu třikrát nastřelili brankovou konstrukci, i tak se ale nakonec branky dočkali. Tu vstřelil střídající Šašinka.

Baník i s Barošem touží vyloupit Bohemians

Čtvrté kolo nejvyšší české fotbalové soutěže uzavře utkání mezi dvěma šestibodovými týmy. Domácí Bohemians po třech týdnech odehrají domácí utkání, v němž vyzvou ostravský Baník, který táhne především kapitán Baroš.

Kouč Hašek přes výhru na Dukle tvrdě zkritizoval výkon Bohemians

Přestože hráči Bohemians 1905 v dohrávce třetího ligového kola zvítězili v malém pražském derby na stadionu Dukly 1:0, trenér "Klokanů" Martin Hašek byl ke svým svěřencům hodně kritický. Z výkonu týmu měl velmi špatný pocit a několik hráčů se podle něj ani nepřiblížilo obvyklému standardu.

Malé derby pro Bohemians, Dukla se stále trápí

Dukla ani ve třetím zápase v sezóně nevybojovala body a nadále zůstává ve spodních patrech tabulky. To Bohemians se po druhém vítězství posunuli do horní poloviny. Jedinou brankou rozhodl zápas Juliš, který se dočkal první branky za Klokany.

Dukla v derby proti Bohemians touží po prvních bodech

Dukla stále čeká na první body a proti Bohemians chce jednoznačně vyhrát. Klokani mají v tabulce na kontě tři body, na Julisce se ale obejdou bez dvou hráčů, kteří se vyloučením podepsali pod minulou porážkou na hřišti Příbrami.

Csaplár: Toužím po dokonalosti a tu jsem tam neviděl

Příbramští ve druhém kole první ligy doma porazili 4:2 Bohemians 1905. Za nováčka se dvakrát prosadil Jan Matoušek a po gólu přidali Miroslav Slepička s Romanem Květem. Pražané, kteří v závěru pouze snížili zásluhou Abdalláha Hilála, navíc dostali dvě červené karty - už ve 22. minutě byl vyloučen gólman Tomáš Fryšták a čtvrt hodiny před koncem Michal Šmíd.

1. FK Příbram - Bohemians Praha 1905 4:2

Na Litavce měli diváci příležitost vidět divoké utkání. Dvě červené karty a šest branek bylo konečné zúčtování sobotního zápasu. Hrdinou vítězného domácího týmu se stal mladík Jan Matoušek, jenž vstřelil své první dvě branky v prvoligové kariéře.

Preview: 1. FK Příbram - Bohemians Praha 1905

V sobotu odpoledne nováček z Příbrami odehraje své druhé domácí utkání v řadě. Tentokrát jeho soupeřem bude pražská Bohemians. Tu se Příbrami z posledních šesti duelů podařilo porazit pouze jednou.

Bohemians Praha 1905 - 1. FC Slovácko 2:1

Bohemians zvládli vstup do nového ročníku na výbornou. Proti Slovácku si rozhodující náskok vypracovali již během prvního poločasu a i přes šance hostů jej udrželi až do konce. V zápase se kopaly dva pokutové kopy, po jednom na každé straně.

Jindřišek chyběl na natáčení gólové oslavy, tak ji ukázal naživo

Když každý z hráčů Bohemians 1905 ve čtvrtek natáčel svou oslavu vstřelené branky na sociální sítě "Klokanů", kapitán Josef Jindřišek jako jediný chyběl a prohlásil, že gólovou radost uvidí diváci v originále při zápase úvodního ligového kola proti Slovácku. Sedmatřicetiletý záložník slib splnil a povedeným volejem, které speciálně trénuje, ukončil své téměř tříleté čekání na soutěžní trefu. Pražany vedoucí brankou nasměroval k výhře 2:1.

Preview: Bohemians Praha 1905 - 1. FC Slovácko

V Praze se v neděli střetnou dva skromné kluby, které mají podobné ambice. Domácí Bohemians by v letošní sezóně rádi navázali na loňský úspěch v podobě sedmého místa, hosté ze Slovácka se chtějí vyhnout záchranářským starostem a touží po umístění ve středu tabulky.

Vodháněla zkoušel i Dortmund, teď chce prorazit v Bohemians

Novou tváří v týmu Bohemians Praha 1905 je Jan Vodháněl, talentovaný záložník, který má za sebou i zkušenost ze stáže v Borussii Dortmund. Nyní by rád naplno prorazil v české nejvyšší soutěži, kam dosud jen nakouknul v dresu Mladé Boleslavi. Věří, že by mu v tom mohl pomoci trenér Martin Hašek, který už v minulé sezoně v Bohemians ukázal, že s podobnými typy hráčů umí pracovat.