Dynamo České Budějovice B Česko - Dynamo České Budějovice B - Zprávy

Další články

Admira po kontroverzní penaltě navrhla nový zápas, České Budějovice souhlasí

Admira Praha navrhla znovu sehrát domácí třetiligový zápas s rezervou Českých Budějovic (2:1), který poznamenala kontroverzní penalta nařízená hlavním rozhodčím Michalem Patákem. V prohlášení pro média to oznámil předseda klubu Josef Přitasil. Pražský celek nabídl anulování výsledku a nový termín 30. srpna od 17:00. Jihočeši uvedli, že s návrhem souhlasí, rozhodnout ale musí vedení soutěže.

Paták v akci: Dlouhé nastavení a skandální penalta na Admiře. Bylo to kvůli sázkám?

Desetiminutové nastavení místo avizovaných tří minut a penalta, kterou nikdo nechápe. Takový byl závěr prvního poločasu nedělního zápasu třetího kola ČFL mezi pražskou Admirou a rezervou českobudějovického Dynama. Hlavní roli sehrál dobře známý sudí Michal Paták. Ano, stále píská...

Předseda FAČR Fousek odsoudil skandální verdikt rozhodčího Patáka ve třetí lize

Předseda Fotbalové asociace ČR (FAČR) Petr Fousek odsoudil v prohlášení na sociální síti X, dříve twitter, skandální verdikt rozhodčího Michala Patáka v nedělním třetiligovém utkání ČFL mezi pražskou Admirou a B-týmem Českých Budějovic (2:1). Někdejší prvoligový sudí odpískal v nastavení úvodního dějství pro domácí penaltu po údajném faulu. Fousek očekává, že komise rozhodčích, zabývající se třetí ligou, z toho vyvodí nekompromisní závěry. Komise zasedne v úterý večer.