18., 54., 59. a 70. Rybička, 8. a 47. Kubala, 58. a 77. z pen. Matěj Koubek, 38. Kodeš, 49. vlastní Schovanec, 71. Dvořák.
Sestava Hradce Králové: Bajza - Čech (61. Leibl), Ševčík, Čihák - Harazim, Smrž (61. Kučera), Kodeš (61. Doležal), Novotný (69. Hájek) - Rybička - Matěj Koubek, Kubala (69. Dvořák). Trenér: Miroslav Koubek.

ČTK
25.06.201519:43

Čáslav bude hrát ČFL

Kromě Viktorie Žižkov, která nedostala licenci pro druhou nejvyšší českou soutěž, bude Českou fotbalovou ligu hrát i Čáslav. Ta měla půviodně kvůli administrativní úpravě sestoupit do divize.

ČTK
27.07.201421:08

V Novém Bydžově se kvůli počasí nehrálo

Vydatné srážky a podmáčené hřiště v Novém Bydžově dnes znemožnily odehrát utkání 1. kola Poháru FAČR mezi domácím týmem Union 2013 a Čáslaví. Souboj účastníků nadcházejícího ročníku ČFL byl odložen na úterý 29. července s výkopem v 18 hodin. Druholigové Ústí nad Labem si musí do té doby na svého soupeře ve druhém pohárovém kole počkat.

ČTK
16.07.201319:53

Vysočina Jihlava - Zenit Čáslav 5:0

PŘÍPRAVA: Vysočina Jihlava - Zenit Čáslav 5:0.
Branky:
54. a 90. Teplý, 18. Masopust, 22. Koloušek, 53. Kučera. Sestava Jihlavy: Blažek (46. Hanuš) - Tlustý (46. Mikula), Šourek (70. Tlustý), Kopic (46. Josl), Marek (70. Kosak) - Koloušek (70. Karlík), Karlík (46. Jánoš) - Masopust (46. Kliment), Kučera, Kosak (46. Marcin) - Šimonek (46. Teplý). Trenér Komňacký.

01.06.201319:22

Opava a Čáslav definitivně sestupují

Fotbalisté Opavy a Čáslavi sestupují z druhé ligy. Šance obou týmů na udržení ukončilo domácí vítězství Mostu 5:1 nad poslední Opavou, díky kterému si navíc Baník vypracoval jeden zápas před koncem soutěže čtyřbodový náskok na předposlední Čáslav.

28.03.201314:29

Odložené zápasy druhé ligy 24.4.

Oba odložené zápasy 20. kola fotbalové národní ligy (druhé ligy) Varnsdorf - 1. HFK Olomouc a Čáslav - Sokolov mají nový termín středu 24. dubna. Fotbalová asociace ČR dnes oznámila, že utkání začnou v 17:00. V neděli se ve Varnsdorfu ani v Čáslavi nemohlo hrát kvůli nezpůsobilému terénu.

22.03.201314:18

Odloženy dva zápasy druhé ligy

Kvůli nezpůsobilému terénu se v neděli neuskuteční zápasy 20. kola druhé fotbalové ligy Varnsdorf - 1. HFK Olomouc a Čáslav - Sokolov. Náhradní termíny utkání budou teprve stanoveny.

19.03.201308:27

Čáslav - Bohemians opět odloženo

Dnešní opakovaná dohrávka druhé ligy mezi Čáslaví a Bohemians Praha se neuskuteční kvůli nepříznivému počasí. Duel, který zůstal nedohrán při bezbrankové remíze už 10. března v 55. minutě za bouřky, byl tentokrát odložen kvůli přívalům sněhu ve středočeském městě.

11.03.201316:34

Čáslav - Bohemians Praha 19.3.

Nedohrané utkání 18. kola druhé nejvyšší soutěže mezi Čáslaví a Bohemians Praha se bude opakovat v úterý 19. března od 15:00. Oznámila to Fotbalová asociace ČR. Nedělní zápas v Čáslavi narušilo počasí. Na začátku druhé půle muselo být utkání kvůli bouřce přerušeno, rozhodčí ho nakonec za bezbrankového stavu ukončil v 55. minutě kvůli nezpůsobilému terénu.

10.03.201316:13

Čáslav - Bohemians Praha nedohráno

Dnešní utkání osmnáctého kola české druhé ligy mezi Čáslaví a Bohemians Praha nebylo dohráno, příčinou byl nezpůsobilý terén.

16.01.201317:08

1. FK Příbram - Zenit Čáslav 3:0

PŘÁTELSKY: 1. FK Příbram - Zenit Čáslav 3:0. Branky: 10. T. Pilík, 42. Al Mašán, 86. Šlapák. Sestava Příbrami: I. poločas: Hruška - Divíšek, Mišůn, Hájovský, Jugas - T. Pilík, Tarczal, Al Mašán, Danoski - Wágner, Krbeček. II. poločas: Krček - Hanuš, Kvída, Dejmek, Macháček - Koukal, Trapp, Kraus, Veselý - Střihavka, Šlapák. Trenér: Marko.

19.09.201209:34

Vrabec v Čáslavi končí

Druholigovou Čáslav už netrénuje Petr Vrabec. Po pěti zápasech bez vítězství a dvou posledních domácích prohrách se klubové vedení rozhodlo pro změnu. Vrabce nahradí jeho asistenti Marek Juska a Ondřej Prášil. "Dohodli jsme se, že trenér Petr Vrabec ukončí spolupráci s FK Čáslav. Pro neuspokojivé výsledky," řekl pro klubový web manažer Tomáš Haniak. Středočechům patří po sedmi kolech až 14. místo v tabulce a v posledních pěti zápasech vstřelili jediný gól.

20.07.201221:21

České Budějovice - Zenit Čáslav 2:2

PŘÁTELSKY: Dynamo České Budějovice - Zenit Čáslav 2:2 (2:0). Branky: 25. a 35. Markovič - 58. Synek, 68. Krmenčík. Sestava Č. Budějovic: Daněk - Novák (60. Riegel), Řepka (46. Halama), Lengyel, Hanzlík - Klesa (60. Hudson), Rakovan, Rýdel (72. Stráský), Otepka (60. Zeba), Sandro (60. Němec) - Markovič (46. Řezníček). Trenér: Cipro.

11.07.201219:32

Hradec Králové - Zenit Čáslav 4:1

PŘÁTELSKY: Hradec Králové - Zenit Čáslav 4:1. Branky: 45. z pen. a 47. Dvořák, 74. Hodas, 82. Jedunov z pen. - 88. Krmenčík. Sestava Hradce Králové: Lindr - Holeš, Šisler, Fukal (65. Pávek), Zelený - Rezek (65. Zejc), Schwarz (65. Hodas), Klapka (65. Jedunov), Štěpán (65. Janoušek) - Dvořák (65. Voltr), Harba (65. Mrázek). Trenér: Plíšek.

07.07.201216:10

Dukla Praha - Čáslav 5:3

PŘÁTELSKY: Dukla Praha - Čáslav 5:3 (3:3). Branky Dukly: 64. a 85. Malý, 28. Jíra, 30. Hell, 44. Pázler. Sestava Dukly: I. poločas: Šebek - Radoš, Štětina, Hell, Svatonský - Marič, Ismail, Tenkl - Jíra, Chigou, Pázler. II. poločas: Kučera - Pospíšil, Štětina, Hell, Radoš - Marič (60. Malý), Ismail (60. Kalouda), Tenkl - Sklenář, Marek (69. Jíra), Engelmann. Trenér: Kozel.

30.06.201217:12

Zenit Čáslav - 1. FK Příbram 0:2

PŘÁTELSKY: Zenit Čáslav - 1. FK Příbram 0:2 (0:0). Branky: 63. Danoski, 88. P. Pilík. Sestava Příbrami: I. poločas: Hruška - P. Pilík, Hájovský, Lafrance, Divíšek - Mareš, T. Pilík, Koukal, Pleško - Šlapák, Danoski. II. poločas: Rondzik - Macháček, Hájovský, Lafrance, Divíšek - P. Pilík, Mojdl (75. Djuketič), Koukal (65. Andrejevič), Mišůn - Šlapák (60. Dušek), Danoski. Trenér: Vavruška.

23.06.201213:55

SK Slavia Praha - FK Čáslav 4:0

PŘÁTELSKY: SK Slavia Praha - FK Čáslav 4:0 (2:0) Branky: 18. Latka, 42. Veselý, 67. Čonka, 88. Koreš. Sestava Slavie: I. poločas: Čontofalský - Dostál, Dobrotka, Latka, Trubila - Vlček, Kisel, Jarolím, Milutinovič, Veselý - Paprčiak. II. poločas: Berkovec - Mikula, Dobrotka, Hubáček, Trubila (57. Čonka) - Koreš, Frejlach, Zmrhal, Hurka, Tusjak - Paprčiak (57. Škoda).

20.06.201212:20

Čáslav povede Petr Vrabec

Fotbalisty Čáslavi povede ve druhé lize bývalý reprezentant Petr Vrabec. Na lavičce nahradí Miloše Sazimu, který odešel po skončení minulého ročníku.

18.01.201215:48

1. FK Příbram - Zenit Čáslav 4:0

PŘÁTELSKY: 1. FK Příbram - Zenit Čáslav 4:0 (0:0). Branky: 47. Mašek, 71. Kdolský, 76. Dušek, 85. Koukal. Sestava Příbrami: I. poločas: Rondzik - Štochl, Andrejevič, Krejčí, Divíšek - P. Pilík, T. Pilík, Krameš, Pleško - Krbeček, Šlapák. II. poločas: Rondzik - Brotánek, Ricka, Andrejevič, Papšys - Mareš, Kdolský, Koukal, Mašek - Bašič, Dušek. Trenér: Vavruška.