FK Teplice Česko - FK Teplice - Expres Zprávy

16.03.202423:21

Frťala remízu bere

Trenér Teplic Zdeněk Frťala po remíze 1:1 se Slováckem litoval Filovy neproměněné penalty. "Neměli jsme moc dobrý vstup do utkání, ale oceňuji, že jsme dokázali rychle zareagovat na obdrženou branku. O poločase jsem byl v kabině kritický, byli jsme pozdě v soubojích, možná jsme měli až přílišný respekt. V druhé půli udělali kluci maximum pro vítězství. Zjednodušili jsme hru a z toho plynuly gólové příležitosti. Remíza nás mrzí, protože jsme měli penaltu. Včera to kluci trefovali na tréninku do šibenice, dnes se Fila rozhodl takhle. Vyčítat mu to ale nebudeme, tohle patří k fotbalu. Bod bereme, určitě bude v tabulce nakonec důležitý," řekl smířlivý Frťala.

ČTK
05.03.202419:04

Teplice dohrají sezonu bez Gninga

Abdallah Gning loni táhl Teplice, letos se ale trápil a sezonu dokončí bez jediné vstřelené branky. Senegalský útočník je mimo hru, poranil si koleno a problém si vyžádá několikaměsíční klid.

idnes.cz
24.02.202416:10

Dvě vynucená střídání v Teplicích

Teplice hostí Karvinou a oba týmy v průběhu první půle přišly o jednoho hráče. Na domácí straně nuceně střídal Abdallah Gning, v hostujícím dresu musel předčasně z trávníku Lukáš Budínský.

22.02.202411:46

Frťala: Všichni tu mají výborný přístup

Hráči Teplic ve středeční dohrávce 18. kola české nejvyšší soutěže porazili doma Olomouc. Severočeši vrátili soupeři porážku z úvodního vzájemného utkání v sezoně a doma v lize nepadli už počtvrté za sebou. "Se startem do jara musíme být všichni spokojení. Jsme efektivní, proměňujeme šance a všichni hráči mají výborný přístup, pracovitost a agresivitu v utkání," těšilo teplického trenéra Zdenka Frťalu na tiskové konferenci.

ČTK
19.02.202410:06

Jásir dál hostem v Teplicích

Útočník Muhammad Jásir bude v Teplicích hostovat i v následující sezoně. Vedení severočeského klubu se na prodloužení jeho působení na Stínadlech dohodlo s Al Ahlí. Skláři o tom informovali na svém webu.

ČTK
17.02.202410:30

Mucha na hostování do Prostějova

Teplice uvolní brankáře Filipa Muchu, jenž se vrátí do Prostějova, kde již působil před přesunem na sever Čech. Součástí půlročního hostování 31letého brankáře nebude opce.

isport.cz
11.02.202418:30

Frťala: Spokojenost, zasloužená výhra

Teplice při restartu české nejvyšší soutěže vyhrály před vlastními fanoušky nad Zlínem a radost nejen z výsledku měl také domácí kouč Zdenko Frťala. Ten své svěřence chválil. "Jsem maximálně spokojený, zaslouženě jsme vyhráli. Kluci předvedli výkon, který je zdobil i v přípravě,” těšilo ho. "Vstup do sezony je vždy důležitý, ale pořád je to jen první utkání,” nechtěl, aby jeho tým usínal na vavřínech.

ČTK
09.02.202410:26

Vachoušek míří hostovat do Vlašimi

Tadeáš Vachoušek dal na podzim za Teplice jen jednu branku, na jaře pak zřejmě žádnou nepřidá - dvacetiletý útočník by měl nadcházející měsíce strávit na hostování v druholigové Vlašimi.

infotbal.cz
07.02.202410:14

Teplice nepočítají s Vindheimem

Andreas Vindheim se pravděpodobně vrátí z Teplic do Sparty, severočeský klub se snaží ukončit hostování. Norský obránce přišel začátkem září a vinou zranění neodehrál ani minutu, na jaře by to pak nebylo lepší, fotbalistu totiž čeká operace.

twitter.com/spartanske
06.02.202419:28

Kratina Teplice nekoupí

Miliardář Filip Kratina zájem o koupi Teplic podle jejich ředitele Rudolfa Řepky nemá. Podle šéfa Sklářů klub s kandidátem na místopředsedu svazu řeší možnou realizaci projektu sportovního centra v Modlanech.

idnes.cz
04.02.202416:02

Teplice - Dukla 5:0

Přípravné utkání v Blšanech:

FK Teplice - Dukla Praha 5:0 (0:0)

Branky: 70. a 88. Jásir, 56. Fila, 75. Trubač, 81. Čerepkai.

Sestava Teplic: Grigar - Kričfaluši, Knapík (69. Bílek), Mičević (69. Cykalo) - Hronek (46. Švanda), Mareček (69. Bednár), Beránek (69. Vachoušek), Labík (46. Urbanec) - Trubač - Fila (69. Jásir), Gning (69. Čerepkai). Trenér. Frťala.

ČTK
30.01.202416:59

FK Teplice - Ludogorec Razgrad 3:1

Přípravné utkání v Turecku:

FK Teplice - Ludogorec Razgrad 3:1 (1:1).

Branky: 46. a 47. Gning, 30. Hronek - 15. Rwan Seco.

Sestava Teplic: Ludha - Kričfaluši (70. Hora), Knapík (46. Bílek), Mičevič (70. Cykalo) - Hronek (60. Radosta), Mareček (46. Beránek), Křišťan (46. Vachoušek), Labík (46. Urbanec) - Trubač (70. Bednár) - Fila (46. Čerepkai), Gning (60. Jásir). Trenér: Frťala.

ČTK
26.01.202417:41

FK Teplice - Kecskeméti 0:0

FK Teplice - Kecskeméti 0:0.

Sestava Teplic: Grigar - Kričfaluši (46. Hora), Knapík (60. Bílek), Mičevič (46. Cykalo) - Mareček (60. Křišťan) - Radosta (60. Hronek), Trubač (60. Bednár), Beránek (60. Vachoušek), Labík (60. Urbanec) - Fila (46. Jásir), Gning (46. Čerepkai). Trenér: Frťala.

ČTK
21.01.202411:59

Mucha na odchodu z Teplic

Teplice v zimním přestupovém okně pravděpodobně opustí Filip Mucha. Severočeský klub kvůli chystanému odchodu 31letého brankáře nevezme na soustředění do Turecka.

fkteplice.cz
17.01.202414:48

Teplice - Chrudim 1:2

Přípravný turnaj Tipsport liga:

Skupina A (Mladá Boleslav):

FK Teplice - Chrudim 1:2 (0:0)

Branky: 62. Jásir z pen. - 54. Kosek, 56. Jurčenko.

Sestava Teplic:

I. poločas: Němeček - Beránek, Knapík, Kričfaluši, Labík - Bednár, Mareček, Jukl, Radosta - Fila, Čerepkai.

II. poločas: Mucha - Švanda, Hora, Audinis, Urbanec - Hronek, Trubač, Křišťan, Gning - Jásir, Vachoušek. Trenér: Frťala.

ČTK
16.01.202421:24

Teplice už nepočítají se třemi hráči

Teplice po deseti dnech zimní přípravy oznámily změny v kádru. Nadále už nebude v severočeském klubu pokračovat hned trojice hráčů, a to ve složení Nemanja Krsmanovič, Soufiane Dramé a Ngosa Sunzu. Prvně jmenovaný se vrací zpátky do rodného Srbska, kde bude oblékat dres Spartaku Subotica, ostatně jak už bylo známo před pár dny. Druhý jmenovaný bude na půl roku hostovat ve slovenských Zlatých Moravcích, třetí z tohoto uskupení přestoupil trvale do Táborska, podzim mimochodem trávil formou výpůjčky v Příbrami.

13.01.202416:26

Krsmanović se vrátil do Srbska

Teplice se po pouhém půlroce rozloučily s Nemanjou Krsmanovićem, jenž nebyl spokojený s herním vytížením. Dvacetiletý obránce se vrátil do Srbska, na čtyři a půl roku se upsal Spartaku Subotica.

infotbal.cz
10.01.202412:27

Mladá Boleslav - Teplice 2:2

FK Mladá Boleslav - FK Teplice 2:2 (2:1)

Branky: 18. Matějovský, 45. Kadlec - 29. Havelka, 72. Hronek.

Sestavy:

M. Boleslav:

I. poločas: Trmal - Kadlec, Král, Suchý, Suchomel - D. Mareček, Matějovský - Solomon, Ladra, Vaníček - Mašek.

II. poločas: Mikulec - Fulnek, Král, Šimek, Kostka - Poulolo, Žitný - Kodad, Vojta, Buryán - Pulkrab. Trenér: Holoubek.

Teplice:

I. poločas: Ludha - L. Mareček, Knapík, Mičević - Radosta, Křišťan, Havelka, Švanda - Vachoušek - Gning, Jásir.

II. poločas: Němeček - Hora, Audinis, Cykalo - Radosta (60. Bednár), Kričfaluši, Trubač, Švanda (60. Urbanec) - Fila - Čerepkai, Hronek. Trenér: Frťala.