Trans Narva Estonsko - Trans Narva - Expres Zprávy

03.06.202320:11

Estonský pohár pro Narvu Trans

Tallinská Flora nepřidala do své sbírky své deváté prvenství z Estonského poháru. Ve finále totiž podlehla mužstvu Narva Trans, které tak na své konto uzmulo třetí vítězství z této soutěže. V historických tabulkách na této frontě jinak stále vládne s deseti tituly Levadia, která v minulosti v boji o cennou trofej padla pouze jedinkrát.

Výsledek finále Estonského poháru: Flora - Narva 1:2 (72. Mihhailov - 54. Markovic, 81. Kim).

05.07.202009:10

Flora Tallinn vybojovala Estonský pohár

Výsledek finále Estonského poháru: Flora Tallinn - Trans Narva 2:1 (18. Vassiljev, 73. Purg - 28. Tounkara).

13.08.201116:56

Narva nasázela 10 branek za poločas

Pořádný debakl se rodí v estonské nejvyšší soutěži, kde Trans Narva hostí Ajax Lasnamäe. Domácí vedou po prvním poločase už 10:0, pěti brankami se pod to podepsal Cekulajevs, čtyři dal Gruznov.

16.05.200714:32

Levadia vítězem Estonského poháru

Výsledek finále Estonského poháru: Levadia Tallinn - JK Trans Narva 3:0.

27.10.200513:18

Úctyhodná série brankáře JK Trans Narva Sergeie Ussoltseva v neprůstřelnosti se zastavila na 889ti minutách. Recept na něho našli až fotbalisté předposledního celku tabulky FC Kuressaare.

24.10.200521:49

Brankář Trans Narva Sergei Ussoltsev se stal novým rekordmanem estonské nejvyšší soutěže v sérii neprůstřelnosti. 30letý gólman nelovil míč ze své sítě již 828 minut, čímž o 72 minut překonal dosavadního držitele rekordu Marta Pooma.

05.05.200523:30

Výsledky semifinálových odvet estonského poháru: FC TVMK Tallinn - JK Trans Narva 3:1, první zápas 2:0, postupuje FC TVMK Tallinn. FC Flora - FC Levadia Tallinn 0:2, první zápas 0:4, postupuje FC Levadia Tallinn. Finále se hraje 18. května.

28.04.200518:00

Výsledky prvních zápasů semifinále estonského poháru: FC Levadia Tallinn - FC Flora 4:0, JK Trans Narva - FC TVMK Tallinn 0:2. Odvety se hrají 4. května.

24.06.200322:23

Sobotní utkání prvního kola poháru Intertoto mezi OFK Bělehrad a estonským JK Trans Narva, které skončilo jasným vítězstvím OFK v poměru 6:1, bylo kontumováno výsledkem 3:0 ve prospěch estonského klubu. Důvodem jsou výtržnosti domácách fanoušků, kvůli nimž muselo být utkání na 80 minut přerušeno.