Dila Gori Gruzie - Dila Gori - Expres Zprávy

14.05.201518:55

Dila Gori je gruzínským mistrem

Gruzie už zná letošního šampiona. Tím se stalo Dila Gori, které má dvě kola před koncem na druhé Dinamo Tbilisi šestibodový náskok a navrch lepší bilanci ze vzájemných zápasů.

transfermarkt.de
23.02.201313:07

Gruzínský superpohár pro Zestafoni

Výsledek utkání o Gruzínský superpohár: FC Zestafoni - Dila Gori 0:0, 4:2 na penalty.

08.02.201318:59

Mladá Boleslav - Dila Gori 2:3

PŘÁTELSKY: Mladá Boleslav - Dila Gori 2:3 (1:0).
Branky:
19. Šírl, 75. Kúdela - 60. Bechvaia, 68. Nathan, 72. Kvikvelia.
Sestava Boleslavi: I. poločas: Miller - Kysela, Johana, Dosoudil, Šírl - Jarolím, Opiela - Mareš, Sloboda, Sivrič - Nešpor. II. poločas: Hankič - Kúdela, Johana, Dosoudil, Bořil - Jarolím, Ščuk - Kysela, Brunclík, Ondřejka - Nešpor (56. Synek). Trenér: Minář.

07.09.201223:32

Grigalašvili posilou Alanije

Jenom dva měsíce strávil Šota Grigalašvili v gruzínském celku Dila Gori. 26letý záložník se může těšit na angažmá v Rusku, získala ho Alanija Vladikavkaz.

09.08.201223:33

Ve Famagustě se nedohrálo

Dohru u "zeleného stolu" bude mít dvojzápas předkola Evropské ligy mezi Famagustou a gruzínským týmem Dila Gori. Kyperský favorit doma nečekaně prohrával 0:3, což neunesli fanoušci, a po jejich výtržnostech sudí v 83. minutě duel předčasně ukončil.

26.05.201219:51

Gruzínský pohár pro Dilu Gori

Dila Gori slaví zisk gruzínského národního poháru, v dnešním finálovém utkání porazila 4:1 mistrovský tým FC Zestafoni.