Derry City Irsko - Derry City - Expres Zprávy

10.08.202322:34

Kostanaj porazil doma Derry City

Hhráči Tobolu Kostanaj v úvodním duelu 3. předkola Evropské konferenční ligy zdolali doma 1:0 Derry City. Vítěz dvojzápasu narazí v závěrečném play off na Plzeň, pokud Viktoria přejde přes maltský tým Gzira. První utkání Západočeši vyhráli jasně 4:0. Souboj mezi Kostanajem a Derry rozhodl v 65. minutě levý obránce Roman Asrankulov, který z rohu vápna napálil míč o břevno do sítě. Severoirský tým prohrál po sedmi soutěžních zápasech, klub z Kazachstánu naopak zabral po dvou porážkách.

ČTK
19.09.201909:22

Everton se zajímá o Parkhouse

Mladý severoirský útočník David Parkhouse zaujal skauty Evertonu. Devatenáctiletý fotbalista patří Sheffieldu United, ale momentálně hostuje v Derry City.

insidefootball.com
20.03.201721:34

Zemřel kapitán irského Derry City McBride

Velký smutek zavládl v Irsku a v tamním klubu Derry City, ve věku pouhých 27 let zemřel kapitán tohoto klubu Ryan McBride. Příčina úmrtí není známa.

espnfc.com
03.02.201521:04

Duffy další posilou Celticu

V Irsku ulovil Celtic svou další zimní posilu. Z Derry City přichází 20letý záložník Michael Duffy, který ve Skotsku prošel zdravotní prohlídkou a dohodl se na podmínkách smlouvy.

bbc.co.uk
19.11.201314:28

Collins novým manažerem Derry City

Nového manažera má Derry City, kormidla irského klubu se ujal Roddy Collins.

03.01.201322:13

Nottingham ulovil McLaughlina

Stephen McLaughlin opouští irské Derry City, dvaadvacetiletý levý křídelník posílil Nottingham Forrest a s druholigovým anglickým klubem podepsal smlouvu do léta 2016.

04.11.201219:20

Irský pohár pro Derry City

Derry City se pro letošek stalo vítězem Irského poháru. V nedělním finále porazilo 3:2 v prodloužení St. Patricks, vítězný gól zaznamenal ve 105. minutě Patterson.

09.08.201121:27

McClean posílil Sunderland

James McClean je další posilou Sunderlandu. Black Cats koupili 22letého záložníka za 350 tisíc liber z Derry City.

10.10.200915:13

Celtic v neděli hrát nebude

Celtic měl v neděli nastoupit k přátelskému utkání proti Derry City, zápas ovšem byl odložen. Irský klub k tomu oficiální prohlášení nevydal, mluví se ale o tom, že nebyl spokojen s kvalitou týmu, který Celtic chtěl do zápasu nasadit.

17.12.200818:46

Celtic posílí McGinn

Celtic ohlásil jméno jedné zimní posily, z irského Derry City do skotského klubu zamíří 21letý záložník Niall McGinn.

14.06.200821:43

WBA získá McCourta

West Bromwich Albion by měl již brzy představit jednu posilu, na dobré cestě je přestup záložník Pata McCourta z irského Derry City.

13.12.200711:17

Derry opět bez manažera

Derry City hledá posedmé během posledních čtyř let nového manažera, o práci v irském klubu tentokráte přišel John Robertson.

10.10.200709:53

Irský ligový pohár znovu pro Derry

Výsledek finálového utkání Irského ligového poháru: Derry City - Bohemians 0:0, 1:0 po prodloužení. Branky: 97. McHugh.

23.05.200710:41

Irský mistr bez manažera

Pat Fenlon sice s Derry City vyhrál irský titul, přesto na svou funkci rezignoval. Klub dočasně přebírá Peter Hutton.

03.12.200623:59

Vítězem irského poháru se stal tým Derry City, v dramatickém finále sice se St.Patrick's Athletic třikrát prohrával, ale vždy srovnal a nakonec se raduje z vítězství 4:3.

10.11.200622:53

Novým manažerem skotského Dunfermline Athletic se stane 35letý Stephen Kenny, dosavadní manažer irského Derry City. Od dočasného kouče Craiga Robertsona, jenž koncem října nahradil odstoupivšího Jima Leishmana, tým převezme během příštího týdne.

25.03.200521:54

Zápas druhého kola irské Eircom ligy mezi Derry City a Longford Town byl odložen na 12. dubna kvůli účasti hráče Derry Stephena Paisleyho v zápase irské reprezentace do 21 let v Izraeli.