F91 Dudelange Lucembursko - F91 Dudelange - Zprávy

Další články

Karabach vyrovnal s Dudelange v hodině dvanácté a udržel třetí místo

Ázerbájdžánský Karabach nepotvrdil úlohu jasného favorita proti lucemburskému Dudelange a měl co dělat, aby alespoň uhájil třetí pozici ve skupině A. Celý druhý poločas totiž dohrával v deseti a krátce po hodině hry i prohrával, nakonec zachránil nerozhodný výsledek brankou střídajícího Magayeho Gueyeho z první nastavené minuty. Díky tomu obsadil předposlední pozici ve skupině s pěti body, F91 celkově vybojovalo o bod méně a končí čtvrté.

Karabach přivítá Dudelange a bude chtít udržet třetí pozici ve skupině

V souboji dvou zklamaných týmů skupiny A se utkají ázerbájdžánský Karabach a lucemburské Dudelange. Oba dva týmy ještě měly v minulém kole reálnou naději na postup, ovšem po shodných porážkách 0:2 je jasné, že se do jarní fáze Evropské ligy nepodívají. Domácí celek je momentálně třetí se čtyřmi body a na druhý APOEL ztrácí body tři, vinou horší bilance vzájemných duelů je však vyřazen.

APOEL vyhrál nad Dudelange a postupuje do jarní fáze EL

Kyperský APOEL lépe zvládl klíčový souboj o postup do vyřazovací části EL a v Lucembursku nad Dudelange zvítězil hlavně díky dobrému prvnímu poločasu 2:0. V tabulce se osamostatnil na druhé pozici se sedmi body a zajistil si tak účast mezi dvaatřicítkou nejlepších, neboť před třetím Karabachem si vytvořil tříbodový náskok a ázerbájdžánský výběr ho už vinou horší bilance vzájemných duelů nemůže předskočit.

APOEL chce Dudelange oplatit úvodní nečekanou prohru a navíc si může zajistit i postup

Dudelange má dvě kola před koncem reálnou šanci na postup mezi dvaatřicítku nejlepších v EL, což by pro něj byl neuvěřitelný úspěch. Domácí výběr doposud vybojoval tři body a ty získal hned na úvod právě proti kyperskému rivalovi, na jehož půdě senzačně zvítězil. V následujících třech střetnutích se mu bodovat nepodařilo, proto klesl na poslední čtvrtou příčku. APOEL oživil svou naději na další působení ve dvojzápase s Karabachem.

Sevilla nastřílela domácímu Dudelange pět snadných branek

V Lucembursku se překvapení nekonalo, všechny tři body si zcela po právu odvezla Sevilla. Hlavními střelci v sedmi gólovém dramatu se stalo duo Dabbur - Munir, který si připsal dokonce hattrick.

Dudelange se pokusí poprvé překonat obranu SEvilly

Sevilla ještě nedostala ani jednu branku v celé pouti základními skupinami a čisté konto by si ráda udržela také v Lucembursku. Na Stade Josy Barthel ji čeká domácí Dudelange, které rozhodně umí překvapit.

Sevilla si hladce došla pro výhru nad Dudelange

Dudelange přijelo do Sevilly jako velký outsider a jeho role se nakonec potvrdila. Španělský celek nenechal nikoho na pochybách a zvítězil jednoznačně 3:0.

Sevilla ještě neinkasovala. Změní to Dudelange?

Na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán se ve čtvrtek večer odehraje další bitva obra z trpaslíkem. Obrem je domácí Sevilla, které Evropská liga říká pane, zatímco Dudelange je jasným outsiderem, který sází na moment překvapení.

Karabach si bez problému poradil s Dudelange

Fotbalisté Karabachu potvrdili skvělou formu z domácí soutěže a poradili si s Dudelange. V Lucembursku vyhráli 4:1. Brankami se ta tom podíleli Zoubir, Michel, Richard a Quintana, za domácí v závěru korigoval Bernier.

Dudelange naposledy přepisovalo historii, teď vyzve Karabach

Loni nejslavnější lucemburský klub z Dudelange přepisoval svou historii, to když se nečekaně kvalifikoval do hlavní fáze Evropské ligy. Ale až na jednu uhranou remízu velkou díru do Evropy neudělal. Jenže v minulém zápase na půdě APOELu zase slavil zásadní milník. A na první vítězství by bezpochyby rád navázal i proti ázerbájdžánskému Karabachu.

Dudelange šokovalo APOEL a z Nikósie si odváží všechny tři body po výhře 4:3.

Naprosto divokého průběhu se dočkali diváci v Nikósii, kde místní APOEL po utkání jako na houpačce senzačně podlehl lucemburskému Dudelange v poměru 3:4. Hosté se krátce po změně stran dostali do dvoubrankového vedení, nicméně kyperský výběr duel otočil a to během pouhých čtyř minut. Hosté se však ve zbývajícím průběhu nevzdali a do závěrečného hvizdu skórovali ještě dvakrát, díky tomu dosáhli na historické vítězství.

Preview: APOEL Nikósie - F91 Dudelange

APOEL je tradičním účastníkem evropských pohárů a ve svém prvním zápase skupinové fáze Evropské ligy bude plnit úlohu jasného favorita proti lucemburskému mistrovi z Dudelange. Domácí výběr celkem obstál v mistrovské kvalifikaci o Ligu mistrů, teď se v hratelné skupině A pokusí projít do jarní části soutěže. Hosté se do EL probojovali podruhé za sebou a určitě by chtěli být úspěšnější než naposledy, kdy vybojovali jediný bod.

Dudelange vybojovalo s Betisem historický bod

První místo ve skupině F obsadil Betis, navzdory bezbrankové remíze v Lucembursku, kterou si za rámeček rozhodně nedá. Dudelange získalo vůbec první bod v základní skupině evropského poháru. Utkání za devadesát minut hracího času žádnou branku nepřineslo.

Preview: F91 Dudelange - Real Betis

Z Realu Betis se hodně rychle a možná nečekaně stal nový lídr skupiny F a španělský tým chce svou misi už jen dotáhnout do úspěšného konce. Los mu nadělil nejlehčího možného oponenta, protože Betis jede na půdu lucemburského Dudelange.