Kisvárda FC Maďarsko - Kisvárda FC - Expres Zprávy

22.08.202310:07

Navrátil asistoval na jedinou branku

Kisvárda včera prohrála na půdě Debrecínu 1:4 a na její jediné brance se podílel Jaroslav Navrátil. Český záložník asistoval u trefy Krisztófera Vidy z 52. minuty.

20.01.202315:31

Sigma Olomouc - Kisvárda 2:2

Přípravné utkání v Turecku:

Sigma Olomouc - Kisvárda (Maď.) 2:2 (0:1).

Branky: 60. Chytil z pen., 73. Vraštil - 39. Camaj, 55. Mešanovič z pen.

Sestava Olomouce: Trefil - Pokorný, Beneš, Poulolo (46. Vraštil) - Zifčák (46. Zorvan), Breite (64. Sedlák), Ventúra (64. Fortelný), Sláma (46. Zmrzlý) - Navrátil (64. Matoušek) - Růsek (64. Přichystal), Chytil (64. Zlatohlávek). Trenér: Jílek.

ČTK
16.01.202315:17

FC Hradec Králové - Kisvárda 3:0

FC Hradec Králové - Kisvárda 3:0 (3:0).

Branky: 12. Koubek, 22. Novotný, 37. Kučera.

Sestava Hradce: Bajza (46. Reichl) - Klíma (60. Gabriel), Čech (60. Čihák), Leibl (60. Smrž) - Harazim, Kodeš, Kučera (60. Trusa), Rada (46. Pudhorocký), Novotný - Matěj Koubek (60. Jurčenko), Ryneš (70. Dvořák). Trenér: Miroslav Koubek.

ČTK
24.10.202222:14

Navrátil rozhodl o výhře Kisvárdy

Kisvárda vyhrála na půdě Debrecínu 3:2 a hrdinou duelu se stal Jaroslav Navrátil. Ofenzivně laděný český fotbalista ve službách maďarského klubu přišel na trávník v 63. minutě, po čtyřech minutách pak vstřelil vítěznou branku.

31.08.202219:04

Navrátil přispěl k výhře Kisvárdy

Kisvárda vyhrála 3:1 na půdě Paksi SE a svůj podíl na tom měl i Jaroslav Navrátil. Český záložník nastoupil v základní sestavě maďarského klubu, v sedmnácté minutě pak otevíral skóre.

02.04.202221:08

Navrátil přidal další gól za Kisvárdu

Kisvárda po přestřelce prohrála na půdě MOL Fehérvár (3:5), proti němuž skóroval i Jaroslav Navrátil. Pro českého křídelníka se jednalo o šestý ligový gól v sezoně.

18.01.202216:02

Baník Ostrava - Kisvárda FC 1:0

Baník Ostrava - Kisvárda FC 1:0 (0:0).
Branka:
53. Budínský.
Sestava Ostravy: Murin - Ndefe, Svozil, Harušťák, Chlumecký - De Azevedo, Budínský, Boháč (46. Smékal), Šín (82. Boula), Koncevoj - Almási. Trenér: Galásek.

ČTK
31.10.202115:08

Navrátil otevíral skóre za Kisvárdu

Jaroslav Navrátil si v barvách Kisvárdy připsal už svou čtvrtou branku v sezoně, dnes otevíral skóre proti Zalaegerszégu - a ihned vzápětí přidal ještě jednu.

31.07.202120:02

Navrátil se prosadil za Kisvárdu

Ferencváros v generálce na středeční zápas 3. předkola Ligy mistrů se Slavií Praha prohrál v prvním ligovém kole s Kisvárdou, na čemž se podílel Jaroslav Navrátil. Český křídelník po hodině hry vstřelil vítězný gól na 2:1.

21.05.202110:11

Kisvárda angažovala trenéra Janeira

João De Oliveira Janeiro má nové angažmá. Devětatřicetiletého kouče od nové sezóny angažovala maďarská Kisvárda FC.

abola.pt
07.03.202117:58

Kisvárda vyhrála 1:0 na půdě Honvédu a hrdinou duelu maďarské ligy se stal Jaroslav Navrátil, ten dal ve druhé minutě nastavení jedinou branku zápasu.

24.02.202119:16

Kisvárda postoupila zásluhou Navrátila

Jaroslav Navrátil jediným gólem rozhodl o postupu Kisvárdy do osmifinále Maďarského poháru přes Haladás. Pro devětadvacetiletého ofenzivního hráče, který v předešlých letech působil v Nizozemsku, se jednalo o čtvrtou branku ve svém působišti.

08.11.202017:36

Navrátil pomohl k vítězství Kisvárdy

Český záložník Jaroslav Navrátil se podílel na vítězství Kisvárdy na půdě Zalaegerszegu 2:1. V 52. minutě rozhodl duel vítěznou brankou.

03.10.202019:02

Navrátil skóroval za Kisvárdu

Záložník Jaroslav Navrátil se střelecky prosadil v maďarské lize. Za Kisvárdu skóroval ve 14. minutě zápasu na hřišti Mezőkövesdu. Jeho tým si odvezl vítězství 2:1.

16.08.201809:49

Tresty pro dva hráče Kisvárdy

Maďarská Kisvárda FC vážně neprožívá vydařený návrat mezi elitu. Po čtyřech kolech má na kontě jednoho odvolaného trenéra, nula bodů a žádný vstřelený gól, přičemž v nadcházejících zápasech bude postrádat hned dva startéry. Anton Šynder málem rozhodčímu uštědřil "hlavičku", pročež si postojí čtyři kola, a Theodorose Beriose se pro ošklivý zákrok nebudou týkat příští tři utkání.