Puskás AFC Maďarsko - Puskás AFC - Expres Zprávy

10.02.202415:24

Stronati přispěl k výhře Puskáse

Puskás vyhrál v maďarské lize na půdě Kisvárdy 2:0 a byli u toho i dva čeští fotbalisté. Záložník Jakub Plšek odehrál 80 minut, celé utkání zvládl obránce Patrizio Stronati, který se navíc asistencí podílel na první trefě duelu.

25.01.202417:27

Sparta - Puskás 2:0

Přípravné utkání v Marbelle (Španělsko):

Sparta Praha - Puskás Akadémia 2:0 (1:0)

Branky: 34. a 48. Ryneš.

Sestava Sparty:

I. poločas: Vindahl - Ševínský, Krejčí, Vydra - Preciado, Sadílek, Solbakken, Ryneš - Ševčík, Kuchta, Birmančević.

II. poločas: Vindahl - Sörensen, Panák, Vitík - Wiesner, Kairinen, Laci, Ryneš (59. Mokrovics) - Ševčík (59. Zelený), Tuci, Birmančević (59. Karabec). Trenér: Priske.

ČTK
02.12.202317:30

Plšek neproměnil penaltu

Puskás prohrál 1:3 na půdě Fehérváru a čisté svědomí nemá například Jakub Plšek. Český záložník neproměnil pokutový kop, ve 22. minutě pohrdl šancí srovnat na průběžných 1:1.

19.08.202309:12

Plšek dvěma góly zařídil remízu

Povedený zápas za sebou má Jakub Plšek. Ten svou Puskás Akademii dvakrát poslal do vedení, proti Feherváru to nakonec stačilo na remízu 2:2 a udržení neporazitelnosti i po čtvrtém kole.

13.08.202320:49

Maďarský šlágr rozhodl Plšek

Jakub Plšek dnes druhou brankou svého týmu v 29. minutě předčasně rozhodl o vítězství Puskás Academia na půdě mírně favorizovaného Ferencvárose, ex-olomoucký záložník si tak otevřel letošní střelecký účet.

12.07.202319:14

Liberec - Puskás 4:1

Přípravné utkání ve Welsu:

Slovan Liberec - Puskás Akadémia 4:1 (2:1)

Branky: 9. Kulenović, 42. Tupta z pen., 62. Purzitidis, 64. Višinský - 7. Plšek z pen.

Sestava Liberce: Bačkovský - Chaluš (68. Govaers), Plechatý (46. Prebsl), Purzitidis (63. Mikula) - Fukala (46. Penner), Varfolomejev (68. Červ), Doumbia (46. Beran), Ghali (46. Preisler) - Frýdek (68. Lexa) - Kulenović (63. Horský), Tupta (46. Višinský). Trenér: Kozel.

ČTK
19.05.202320:10

Plšek vstřelil první gól v sezoně

Jakub Plšek se dočkal první branky v letošní sezoně. Puskás AFC vyhrál na půdě Paksi 2:0, český záložník v 76. minutě otevíral skóre.

19.01.202316:58

FK Jablonec - Puskás Akadémia 1:0

Přípravné utkání ve Španělsku:

FK Jablonec - Puskás Akadémia 1:0 (0:0).

Branka: 54. Šulc.

Sestava Jablonce: Surovčík - Surzyn (71. Štěpánek), Martinec, Král, Souček (58. Konda) - Černák (58. Patrák), Považanec (58. Hübschman), Houska (81. Kubín), Šulc (58. Pleštil), Polidar (22. Jovović) - Ikaunieks (58. Sejk). Trenér: Horejš.

ČTK
16.01.202321:20

Levi odchází z Norrköpingu do Puskáse

Puskás AFC posílil Jonathan Levi z IFK Norrköping. Šestadvacetiletý křídelník podepsal s maďarským klubem smlouvu do roku 2025.

transfermarkt.de, expressen.se
17.11.202211:42

Stronati: Jsem hrdý, že jsem mohl nastoupit

Patrizio Stronati během včerejšího přátelského utkání proti Faerským ostrovům neprožil tak snový debut jako Mojmír Chytil, který zaznamenal hattrick, i tak si však nemohl stěžovat. I on se totiž do sítě soupeře trefil. "Gól byl pro mě samozřejmě fantastický okamžik, užil jsem si to. Jsem strašně hrdý a šťastný, že jsem mohl nastoupit," uculoval se. "Gól je malý bonus. Hlavně jsem rád, že jsme vyhráli a hráli dobře jako tým."

ČTK
10.07.202219:10

Slavia - Puskás 1:0

Přípravné utkání ve Welsu (Rakousko):
Slavia Praha - Puskás Akadémia 1:0 (1:0)
Branka:
32. Usor.
Sestava Slavie: Mandous - Schranz (59. Douděra), Ousou (59. Kačaraba), Santos (59. Holeš), Oscar (69. D. Jurásek) - Tiéhi (69. Valenta), Provod (59. Ševčík) - Usor (69. Jurečka), Traoré (59. Lingr), Ewerton (69. Olayinka) - Sor (69. Tecl). Trenér: Trpišovský.

ČTK
07.05.202216:44

Puskás těžil z asistence Kozáka

Libor Kozák asistoval u jediného gólu Puskás Akadémia na půdě Debreceni (1:1). Český útočník má na kontě čtyři góly a stejný počet asistencí.

03.04.202219:04

Kozák a Stronati pomohli k remíze

Puskás ve šlágru maďarské ligy dohnal dvoubrankové manko a remizoval s Ferencvárosem (2:2), pod což se výrazně podepsali dva čeští fotbalisté. V 52. minutě snižoval Libor Kozák, o pár minut později vyrovnával Patrizio Stronati.

29.03.202217:07

Plšek prodloužil a pak se zranil

Český záložník se po sezoně nestane volným hráčem, když i svou další budoucnost budoucnost spojil s maďarským klubem Puskás Akadémia. Někdejší olomoucký talent se do Felcsútu přesunul v lednu 2020 a nyní prodloužil do léta 2025. Krátce po podpisu nové smlouvy si však dle informací Deníku Sport vážně poranil koleno.

isport.cz
28.11.202118:09

Plšek dal čtvrtý gól sezony

Jakub Plšek si na své konto připsal čtvrtou ligovou branku v sezoně. Záložník Puskáse otevíral skóre utkání se Zalaegerszegem, k výhře to ale nevedlo, hosté v nastavení srovnali na konečných 1:1.

06.11.202121:30

Puskás vyhrál zásluhou Kozáka

Libor Kozák se znovu prosadil za Puskás Akadémia. Český útočník v závěru z penalty zajistil vítězství 2:1 nad Újpestem a vylepšil si bilanci na tři góly v sezoně.

31.10.202119:13

Plšek zajistil výhru Puskáse

Puskás Akadémia vyhrál na půdě Honvédu Budapešť (3:1), na čemž se dvěma góly podílel Jakub Plšek. Český záložník si vylepšil bilanci na tři ligové branky v sezoně.

24.10.202115:25

Kozák se dvakrát trefil za Puskás

Český útočník Libor Kozák přispěl dvěma brankami k vítězství Puskás Akadémie na půdě Debrecínu. Hosté si odvezli vítězství 3:0.

16.08.202119:51

Kiss posílí Cambuur

Juniorský maďarský reprezentant Tamás Kiss bude hostovat do konce sezony z maďarské Puskás Akademie v nizozemském Cambuuru. Součástí dohody je i opce na trvalý přestup. Dvacetiletý křídelník může hrát na obou krajích hřiště.

vi.nl
15.08.202121:32

Zápas Puskáse se dnes nedohrál

Sezona české trojice v maďarském Puskási se nadále nevyvíjí dle představ. Když už jednou tým z Felcsútu směřoval za vítězstvím, utkání se ZTE dnes pro změnu nemohl dohrát kvůli vytrvalému dešti a hromobití. Stronati i Plšek opět nastoupili v základní sestavě, Kozák zůstal na lavičce.