Bayern Mnichov (ženy) Německo - Bayern Mnichov (ženy) - Zprávy

Další články

Slávistky prohrály v Mnichově 1:5 a do semifinále LM neprošly

Fotbalistky Slavie Praha ani na třetí pokus nedosáhly na premiérovou účast v semifinále Ligy mistryň. V dnešní odvetě čtvrtfinále prohrály na půdě Bayernu Mnichov vysoko 1:5 a po domácí remíze 1:1 z minulého týdnu přes favorizovaného soupeře nepostoupily. Za vršovický celek stejně jako v prvním duelu skórovala Kateřina Svitková.

Slávistky budou hrát o první postup do semifinále Ligy mistryň

Fotbalistky Slavie budou ve středu v Mnichově usilovat o historický postup do semifinále Ligy mistryň. Pražanky nastoupí v odvetě čtvrtfinále proti Bayernu a po domácí remíze 1:1 potřebují na hřišti favorita senzačně zvítězit nebo remizovat 2:2 a vyšším poměrem. Při výsledku 1:1 by se prodlužovalo.

Slavia Praha (ženy) - Bayern Mnichov (ženy) 1:1

Fotbalistky Slavie překvapivě remizovaly v úvodním čtvrtfinále Ligy mistryň s Bayernem Mnichov 1:1. Favorit šel v Edenu v 62. minutě do vedení, ale o deset minut později srovnala dalekonosnou ranou Kateřina Svitková. Odveta se hraje v Německu za týden.

Slávistky rozehrají čtvrtfinále Ligy mistryň s Bayernem

Fotbalistky Slavie ve středu potřetí v historii vstoupí do čtvrtfinále Ligy mistryň. Pražanky v Edenu rozehrají dvojzápas s favorizovaným Bayernem Mnichov a pokusí se nakročit k senzačnímu prvnímu postupu do semifinále. Zápas začne v 18:30, odveta je na programu za týden v Německu.