Śląsk Wrocław Polsko - Śląsk Wrocław - Expres Zprávy

31.03.202411:32

Schwarz dal třetí gól sezony

Śląsk Wrocław včera remizoval 2:2 na půdě Piastu Gliwice a jeho druhou branku dával Petr Schwarz, pro českého záložníka se jednalo o třetí trefu sezony.

30.08.202319:44

Śląsk vede zásluhou Schwarze

Petr Schwarz poslal Śląsk Wrocław do vedení v dohrávce 3. kola polské ligy na půdě Pogońu Szczecin. Pro 31letého českého záložníka jde o premiérovou branku v sezoně.

09.08.202316:47

Pokorný zkusí štěstí v Polsku

Peter Pokorný už nebude bojovat o místo v prvním týmu Realu Sociedad. Slovenský záložník se vyvázal z kontraktu a zamířil do Polska, zdarma ho získal Śląsk Wrocław.

mundodeportivo.com
22.05.202312:15

Schwarz se podílel na dvou brankách

Śląsk Wrocław včera v polské lize porazil Miedź Legnica 4:2 a hodně vidět byl Petr Schwarz. Český záložník ve 38. minutě otevíral skóre, po změně stran pak nahrával na vítěznou branku svého týmu.

09.11.202223:57

V Polsku se nedohrálo utkání během penalt

K nepříjemné události došlo v osmifinále Polského poháru mezi Sandecjou a Slaskem. Duel dospěl až do kopů ze značky pokutového kopu, ve třetí sérii se netrefil Maissa Fall, hosté v tu chvíli vedli 2:1 a chystali se na svou penaltu v té samé fázi. Najednou se však hráči domácích odebrali do kabin, a to kvůli rasistickým pokřikům směrem k Fallovi ze strany vratislavských příznivců. Zápas tedy nebyl dohrán, z postupu se pravděpodobně bude radovat prvoligový celek, komise každopádně budou mít jistě co dělat, aby dané skutečnosti podobně prošetřily.

lajfy.com, goal.pl
23.10.202215:50

Schwarz se trefil za Wrocław

Český záložník Petr Schwarz si dnes připsal na konto svůj druhý gól v letošní sezoně Ekstraklasy. V nastavení první půle za svůj Śląsk srovnával na 1:1 proti Jagiellonii s Přikrylem a Pospíšilem v sestavě.

14.08.202223:10

Schwarz rozhodl o výhře Śląsku Wrocław

Śląsk Wrocław v pátém kole polské ligy vyhrál na půdě Lechu Poznań, kde vstřelil jedinou branku Petr Schwarz. Pro českého záložníka se jedná o premiérový gól v sezoně.

01.08.202220:57

Schwarz asistoval u jediné branky Śląsku

Śląsk Wrocław měl naději na bodový zisk ze souboje s Koronou, když ve 48. minutě snížil na 1:2. Branku dal John Yeboah, na gól nahrával český záložník Petr Schwarz.

08.06.202219:09

Śląsk Wrocław má zájem o Hanouska

Matěj Hanousek se po hostování ve Wisłe Kraków vrací do pražské Sparty, obratem by však mohl putovat opět do Polska. Podle místních zpráv jedná o příchodu 29letého obránce Śląsk Wrocław.

meczyki.pl
03.06.202212:26

Djurdjevič převezme Śląsk Wrocław

Ivan Djurdjevič bude od nové sezony trenérem Śląsku Wrocław. Pětačtyřicetiletý kouč, jenž uplynulé tři sezony vedl Chrobry Glogow, dostal přednost před Pavlem Hapalem.

twitter.com/MartinKlindera
01.06.202208:27

Svědík má nabídku z Polska

Slovácko pod trenérem Martinem Svědíkem zažívá nejúspěšnější období, což neuniklo pozornosti ani za hranicemi. Sedmačtyřicetiletý kouč měl podle informací Deníku Sport dostat nabídku z Polska, konkrétně ze Śląsku Wrocław.

isport.cz
26.05.202222:46

Hapal nakonec do Polska?

Místo Česka, kde mu nevyšlo angažmá v Baníku Ostrava, by mohl Pavel Hapal zamířit do Polska. Podle informací serveru "isport.cz" jedná se Śląskem Wrocław.

isport.cz
22.05.202214:26

Pich končí ve Wrocławi

Róbert Pich se dle očekávání po skončení smlouvy rozloučí se Śląskem Wrocław. Třiatřicetiletý Slovák končí jako nejproduktivnější cizinec v dějinách mužstva, s 59 brankami ve 273 startech.

przegladsportowy.pl
21.05.202218:21

Schwarz poslal Śląsk do vedení

Český záložník Petr Schwarz skóroval v poslední kole polské Ekstraklasy. Třicetiletý hráč poslal svůj tým do vedení 2:1 gólem ve 41. minutě, v nastavení první půle pak asistoval na branku znamenající poločasový stav 2:1.

24.04.202219:51

Śląsk řeší krizi neplacením platů

Śląsk Wrocław se na poslední chvíli pokouší o pozitivní impulz. Čtyři kola před koncem a po drtivé porážce s Termalicou (0:4) se vedení rozhodlo k dramatickému kroku a zmrazilo všem členům prvního týmu dubnové výplaty. Śląsk má po tomto víkendu už jen tříbodový náskok na sestupovou zónu.

13.03.202217:10

Schwarz nedal penaltu

Petr Schwarz dnes z pokutového kopu odmítl ve 43. minutě poslat svůj Śląsk Wrocław do vedení nad Radomem. Bývalý hráč Hradce Králové tak dál čeká na svůj druhý gól v sezoně od listopadu.