Gil Vicente FC Portugalsko - Gil Vicente FC - Zprávy

Další články

Braga bude hájit čtvrté místo v derby s Gil Vicente

Braga v minulém kole ztratila a dovolila houževnaté Vitórii přiblížit se na kontakt jednoho zápasu. K tabulkovému souboji s největším ligovým rivalem nyní přidá zápas s druhým největším rivalem Gil Vicente.

Gil Vicente vybojovalo v nastaveném čase remízu a způsobilo Portu další ztrátu

Další komplikaci v boji o titul zaznamenalo Porto, které jen remizovalo 1:1 na půdě Gil Vicente. Momentálně třetí tým ligové tabulky se dostal krátce po začátku druhé půle díky Evanilsonovi do vedení, ale o tříbodový zisk ho gólem v nastaveném čase připravil Thomas Luciano.

Gil Vicente přivítá v lize tápající Porto

Povzbuzení velmi cennou výhrou v osmifinále Ligy mistrů vycestují fotbalisté FC Porto do Barcelos, kde se v rámci 23. kola Ligy Portugal střetnou s Gil Vicente. Šance na ligový úspěch v letošní sezóně uniká, a tak potřebuje na dobrý výkon z evropské soutěže navázat i v lize.

Gil Vicente doplatilo na slabý start, semifinále Tacy de Portugal získala Vitória

Pohárová bitva o region Minho vyzněla lépe pro favorizovanou Vitórii, které ke konečnému výsledku dopomohly především dvě rychle vstřelené branky. Gil Vicente se sice pokoušelo s průběžně negativním stavem něco udělat a vytvořilo si v zápase několik solidních možností, ztrátu ovšem dohnat nestačilo, a postup do semifinále tak padl do rukou jeho lokálního rivala.

Pohárová bitva o region Minho: Vitória doma uvítá rivala Gil Vicente

Vitória letos prožívá úspěšnou sezónu, což dokazuje nejen její působení v Primeira Lize, kde směle konkuruje především čtvrté Braze, avšak také fronta Portugalského poháru. V cestě do semifinále jí nyní stojí Gil Vicente, které sice na ligové scéně drží příčky ve středu tabulky, je ale vzdáleno na nevelký odstup od pásma sestupu. Favoritem tohoto klání jsou určitě domácí.

Benfica hladce porazila Gil Vicente a jde na první místo tabulky

Hráči Benficy potvrdili roli favorita a v domácím utkání s Gil Vicente zvítězili hladce 3:0. Díky gólům Cabrala a Nevese v úvodní půli a pojistce Silvy v druhém poločase se tak minimálně dočasně dostali na první místo ligové tabulky.

Benfica hostí rozjeté Gil Vicente

Souboj dvou týmů v dobré formě se odehraje v rámci 20. kola Ligy Portugal na Estádio da Luz. Domácí Benfica, která je v tabulce na druhém místě, hostí Gil Vicente, které stoupá tabulkou a neprohrálo poslední čtyři soutěžní zápasy.

Sporting otočil duel proti Gil Vicente a vrací se do čela ligy

Fotbalisté Sportingu CP splnili v pondělní dohrávce 12. kola Ligy Portugal roli favorita a porazili na vlastním stadiónu Gil Vicente. Hosté sice v prvním poločase šli díky gólu Rubéna Fernandese do vedení, ale ještě před odchodech do kabin vyrovnal střelou do vlastní brány Pedro Tiba. Po změně strak pak přidal dva góly domácí kanonýr Viktor Gyökeres a rozhodl o výhře svého celku.

Sporting se proti Gil Vicente může vrátit do čela ligy

Pondělní dohrávku 12. kola Ligy Portugal, na které fanoušci museli čekat tři týdny, obstará Sporting s Gil Vicente. Domácí lisabonský celek se díky čerstvé ztrátě Benficy může vrátit do čela soutěže, Gil Vicente by se zase rádo vzdálilo sestupovým pozicím.

Oslabená Braga otočila vývoj s Gil Vicente, nakonec ale bere jen bod za remízu 3:3

Braga má za sebou velmi náročný program, jelikož v úterý přivítala v Lize mistrů slovutný Real Madrid (kterému přes sympatický výkon podlehla nejtěsnějším poměrem 1:2), nyní sehrála nesmírně napínavou přestřelku v Barcelosu s místním Gil Vicente a po netradičním průběhu vybojovala nerozhodný výsledek 3:3. V tabulce portugalské ligy je tak až pátá se sedmnácti body, domácímu celku patří jedenácté místo s deseti body.

Gil Vicente hostí regionálního rivala Bragu

Gil Vicente se po nepříliš povedené úvodní fázi letošního ročníku Ligy Portugal vrací po třech týdnech k ligovému fotbalu a vůbec ho nečeká jednoduchý zápas. Hostí totiž čtvrtou Bragu, která musí po utkání Ligy mistrů přepnout zpět na domácí soutěž. Naštěstí nemusí cestovat daleko - stadióny obou klubů mezi sebou dělí pouhých dvacet kilometrů.

Porto udolalo houževnaté Gil Vicente gólem v závěru a prozatím se osamostatnilo na čele Primeira Liga

Favorizované Porto zatím může být se svým působením v tomto ročníku celkem spokojeno, neboť na ligové scéně ještě neprohrálo a zvládlo i vstup do základní skupiny Ligy mistrů s ukrajinským Šachtarem (3:1), nicméně teď v 6. kole mělo namále s Gil Vicente. Do vedení se sice dostalo již v 8. minutě, avšak soupeř ještě do přestávky vyrovnal a o vítězství favorita rozhodl až v nastaveném čase Stephen Eustáquio.

FC Porto po úspěšném vstupu do Ligy mistrů hostí doma Gil Vicente

FC Porto obstojně zvládlo úvod letošní sezóny a s největší pravděpodobností se opět zařadí mezi celky bojující v Portugalsku o nejvyšší příčky. Potvrdit svou silnou pozici v zemi může proti již tradičně nevyzpytatelnému a nebezpečnému Gil Vicente.

Gil Vicente bojovalo, ale tři body si z jeho hřiště odnáší Benfica

Fotbalisté Benficy nedopustili další venkovní zaváhání a po dramatickém průběhu si odváží z půdy Gil Vicente tři body za vítězství 3:2. Hosté šli do vedení v prvním poločase po Di Maríově penaltě, v druhém poločase pak oba týmy vstřelily po dvou gólech, přičemž Musova trefa v první minutě nastaveného času byla rozhodující.