Unirea Urziceni Rumunsko - Unirea Urziceni - Zprávy

Další články

Preview: Unirea Urziceni - Liverpool FC

Liverpool se po dlouhé době se ocitl v Evropské ligy a jeho cíl je jasný - sáhnout si na cennou trofej. Jeho situace vůbec nebude lehká, proti rumunskému týmu Urziceni totiž na Anfield Road zvítězil pouze 1:0 a musí se v tamním kotli hodně prát. Jeho pozici nevylepšuje ani umístění v lize, kdy se o čtvrté místo a tedy i o Ligu mistrů pere s trojicí celků.

Liverpool FC - Unirea Urziceni 1:0

Jedenaosmdesát minut. Přesně tak dlouho dokázala vzdorovat rumunská betonárka z Urziceni anglickým sbíječkám.

Preview: Liverpool FC - Unirea Urziceni

Anglický velkoklub si bude muset zvykat na stísněné prostředí, které ho čeká v Evropské Lize. Dlouho totiž nehrál jinou soutěž než Ligu mistrů a po dlouholeté přestávce tak bude bojovat nanovo. Do jarní sezóny pohárové Evropy vstoupí duelem na půdě rumunské Urziceni, kde se porve o postup do osmifinále. Je určitě považován za velkého favorita, ovšem rumunský protivník již několikrát ukázal, že je schopný hrát s kýmkoliv.

Unireu Urziceni má převzít Walter Zenga

Rumunská Unirea Urziceni hledala zahraničního trenéra a nakonec podle všeho našla. Ze své funkce nedávno odešel Dan Petrescu, jehož by měl nahradit Walter Zenga. Ten se s Palermem, kde naposledy působil, již dohodl na definitivním rozvázání kontraktu...

Uhrin je podle rumunských médií kandidátem na trenéra v Urziceni

Český trenér Dušan Uhrin mladší je podle spekulací rumunských médií kandidátem na uvolněné místo trenéra v týmu tamního mistra Unirea Urziceni. V klubu, který si letos zahrál základní skupinu Ligy mistrů a na jaře bude pokračovat v Evropské lize, by mohl nahradit odstoupivšího Dana Petreska.

Stuttgart dal tři góly za 11 minut a postupuje do osmifinále

Rumunská senzace v podobě postupu Unirey do osmifinále Ligy mistrů se nekoná. VfB Stuttgart si totiž pohlídal domácí utkání a s přehledem vyhrál 3:1. Němci o svém postupu rozhodli už v prvním poločase, kdy nastříleli tři branky. Úspěšnou premiéru na lavičce Stuttgartu zažil trenér Gross.

Udrží nový trenér Stuttgart v Lize mistrů? VfB musí zdolat Urziceni

Až poslední kolo základní skupiny G rozhodne o druhém postupujícím. Ten vzejde z utkání v Mercedes-Benz Aréně mezi domácím VfB Stuttgart a Unireou Urziceni. Blíže k postupu má překvapivě rumunský celek, kterému stačí uhrát remízu. Premiéru na lavičce Stuttgartu zažije Christian Gross.

Unirea Urziceni je krůček od historického úspěchu

Když se losovala Liga mistrů, ve skupině G viděli všichni jasného outsidera, který měl být při své premiérové účasti v nejprestižnější klubové soutěži otloukánkem. Jenže rumunská Unirea Urziceni všechny překvapila a nyní stojí krůček od postupu mezi nejlepších šestnáct.

Unirea Urziceni porazila Sevillu a drží druhé místo

Unirea opět neprohrála, a tentokrát dokonce zvítězila. Rumunský mistr doma překvapivě porazil dosud suverénní Sevillu 1:0 a před posledním zápasem drží druhé postupové místo. Utkání rozhodl okamžik před koncem prvního poločasu, to si totiž dal výstavního vlastence obránce Dragutinovič.

Preview: Unirea Urziceni - Sevilla FC

Unirea Urziceni - FC Sevilla aneb souboj prvních dvou celků. Zatímco první místo Sevilly se dalo očekávat, druhá pozice Unirey je velkým překvapením. Fotbalisté z Pyrenejského poloostrova již mají jistý postup, ovšem proti domácím nehodlají nic vypustit.

Rangers neopláceli, Unirea srovnala dvě minuty před koncem

Glasgow Rangers rumunskému mistrovi z Urziceni potupnou porážku 1:4 z prvního zápasu na Ibrox parku neoplatil. McCulloch sice dvanáct minut před koncem poslal hosty do vedení, ale domácí Onofras bombou do šibenice dvě minuty před koncem zajistil svému týmu alespoň bod. Dlouhé čekání třinácti let na výhru rumunského celku na domácí půdě však stále pokračuje.

Petrescu věří, že sázku prohraje

V minulém zápase Ligy mistrů Unirea šokovala celou Evropu, výhrou 4:1 vyloupila se všemi poklady glasgowský Ibrox Park. Po dvou týdnech se střetnou oba týmy v Bukurešti znovu. Jestli hosté z Rangers prohrají s rumunským mistrem i podruhé, mohou se prakticky rozloučit se šancí postupu do osmifinále.

Rangers FC - Unirea Urziceni 1:4

Rumunský klub Unirea Urziceni ponížil na Ibrox Parku domácí Rangers, kteří prohrou 1:4 zaznamenali jeden z nejhorších výsledků své historie v evropských pohárech. Fanoušci domácích ještě před koncem utkání houfně opouštěli stadion.

Rangers neberou proti Urziceni nic než výhru

Rangers se dostali do čela skotské ligy, na evropské scéně ovšem musí vydatně zabrat. Doposud totiž získali pouze bod na hřišti Stuttgartu, poté utržili debakl 1:4 před vlastními fandy se Sevillou. Pokud chtějí bojovat o postup do další fáze Ligy mistrů, musí nyní porazit podceňovaný rumunský celek Urziceni.