Hamilton Academical Skotsko - Hamilton Academical - Zprávy

Falkirk FC - Hamilton Academical 4:1

Falkirk konečně podal výkon hodný týmu, který má namířeno do horní poloviny tabulky skotské ligy. V domácím zápase porazil nováčky z Hamiltonu 4:1.

Preview: Falkirk FC - Hamilton Academical

Hamilton, jenž ve středu vyřadil Motherwell z Ligového poháru, dnes přijede na půdu stále posledního Falkirku.

Hamilton Academical - Hibernian FC 0:1

Hibernian vyhrál podruhé v řadě, když v New Douglas Parku porazil Hamilton 1:0. O jediný gól se postaral Derek Riordan, jenž v průběhu první půle nahradil na hřišti Stevena Fletchera.

Preview: Hamilton Academical - Hibernian FC

Další zajímavý zápas přinese skotská Premier League v šestém kole, kde na sebe v New Douglas Parku narazí domácí Hamilton a hosté z Hibernianu.

Aberdeen FC - Hamilton Academical 1:2

Hamilton znovu dokázal, že se skotskou nejvyšší soutěží nebude mít žádný problém, když na Pittodrie Stadium porazil Aberdeen 2:1. Vítězství hostům zajistili svými trefami David Graham a James McCarthy.

Preview: Aberdeen FC - Hamilton Academical

Hamilton už dva zápasy po sobě nebodoval a dnes by chtěl na Pittodrie Stadium navázat proti Aberdeenu na skvělý start soutěže, který Accies na začátku srpna prožili.

Hamilton Academical - Heart of Midlothian 1:2

Druhou porážku v řadě zaznamenal Hamilton Academical, když v domácím prostředí prohrál s Hearts of Midlothian 1:2. O góly vítězného týmu se postarali Marius Zaliukas a Andrew Driver. Jediný gól domácích, který deset minut před koncem vstřelil Derek Lyle, už nic neznamenal.

Preview: Hamilton Academical - Heart of Midlothian

Dalším soupeřem nováčka Hamiltonu bude tým Hearts of Midlothian, který přivítá na svém stadionu New Douglas Parku. Accies budou chtít navázat na svá první dvě utkání a znovu zvítězit.

Kilmarnock FC - Hamilton Academical 1:0

Až ve třetím kole nové sezóny našel nováček Hamilton přemožitele, tím se po výhře 1:0 stal Kilmarnock. Vítězný gól zápasu vstřelil ve 45. minutě utkání Manuel Pascali.

Preview: Kilmarnock FC - Hamilton Academical

Na Rugby Parku může Hamilton pokračovat ve své vítězné jízdě skotskou nejvyšší soutěží, v cestě mu ale bude stát velmi těžký soupeř, Kilmarnock, který sezonu také nezačal vůbec špatně.

Inverness Caledonian - Hamilton Academical 0:1

Hamilton se stává velkým překvapením tohoto ročníku Scottish Premier League, když dokázal zvítězit i ve druhém ligovém zápase, tentokrát nad Invernessem. Vítězství zajistil hostům ve 45. minutě Offiong.

Preview: Inverness Caledonian - Hamilton Academical

Postavení v tabulce po prvním kole zdaleka nic neznamená, to ovšem nemění nic na faktu, že diváci na Caledonian Stadium uvidí souboj prvního a druhého mužstva skotské ligy. Proti domácímu Invernessu se postaví nováček soutěže Hamilton.

Hamilton Academical - Dundee United 3:1

Nováček skotské Premier League Hamilton Academical hned v úvodním utkání ukázal, že nechce dopadnout jako minulý rok Gretna a díky brankám Tonyho Stevensona, Jamese McArthura a Davida Grahama porazil Dundee United 3:1.

Preview: Hamilton Academical - Dundee United

Dnes večer bude hostit stadion New Douglas Park po dlouhých devatenácti letech opět zápas skotské Premier League. Nováček soutěže Hamilton Academical přivítá čtvrtý tým loňské sezony Dundee United.