Inverness CT Skotsko - Inverness CT - Zprávy

Inverness Caledonian Thistle - Celtic FC 3:2

Senzační výsledek se zrodil na Caledonian Stadionu. Domácí Inverness nečekaně bral všechny tři body v zápase proti dosud prvnímu celku skotské ligy Celticu.

Preview: Inverness Caledonian Thistle - Celtic FC

Celtic se představí v rámci 17. kola na stadionu osmého Invernessu. Domácím se povedl poslední zápas, když doma nečekaně přehráli Hibernian Edinburgh 2:0.

Inverness Caledonian Thistle - Hibernian Edinburgh 2:0

Inverness si v dnešním utkání pohodlně došel pro vítězství nad Hibernianem. Domácí vstřelili vedoucí gól těsně před poločasem, kdy se trefil Niculae. V 78. minutě si Niculae připsal druhý gól a stanovil tak výsledek zápasu na 2:0.

Preview: Inverness CT - Hibernian FC

Inverness v posledních dvou utkáních ukázal, že je ve formě. Poradil si se St. Mirren a v posledním zápase dokázal porazit i Dundee United. Hostům se naopak poslední ligové kolo nevydařilo podle plánů a podlehli 1:3 Aberdeenu. Chuť by si tedy chtěli napravit v tomto utkání, fanoušci Invernessu ale očekávají prodloužení vítězné šňůry.

Inverness CT - St. Mirren FC 1:0

Inverness si poradil se St. Mirrenem, když jedinou a rozhodující branku zápasu vstřelil už v šesté minutě Cowie.

Preview: Inverness CT - St. Mirren FC

Těžký zápas čeká Inverness. Na svém stadionu vyzve rozjetý St. Mirren, který neprohrál tři utkání v řadě a sérii bude chtít prodloužit právě v Invernessu.

Inverness CT - Motherwell FC 0:3

Inverness se před svými fanoušky příliš nepředvedl, dostal dvě červené karty a tři góly. Motherwell si zaslouženě odváží všechny body a v tabulce skotské ligy je na pátém místě. Inverness je stále předposlední.

Preview: Inverness CT - Motherwell FC

Třinácté kolo Clydesdale Bank Premier League nabídne souboj týmu Inverness, který se nachází těsně nad sestupovou zónou a Motherwellu, jenž se pohybuje v poklidném středu tabulky.

Preview: Rangers FC - Inverness CT

Skotská nejvyšší soutěž nabídne ve dvanáctém kole souboj "Davida s Goliášem". Desátý tým tabulky Inverness zavítá na Ibrox stadium, kde se střetne s místními Rangers. Glasgowský velkoklub se nachází na druhé pozici, o tři body za svými největšími rivaly ze Celticu.