Real Valladolid Španělsko - Real Valladolid - Zprávy

Další články

Třetím sestupujícím se stal Valladolid, který nedokázal skórovat proti Getafe

Valladolid pouze remizoval na svém domácím stadionu 0:0 s Getafe a s nejvyšší španělskou soutěží se tak minimálně na rok loučí. Espanyol totiž nakonec nedokázal udolat Almeríi, která má tak na svém kontě v konečném součtu o bod více než právě kastilský celek.

Real Valladolid svede s Getafe souboj o všechno

Tak na tenhle souboj se bude v Realu Valladolid i v Getafe hodně dlouho vzpomínat. Oba týmy si totiž to nejlepší nechaly až na samý závěr. Domácí Real hraje na Estadio José Zorrilla o záchranu a stejné plány má i Getafe. Čeká nás hodně dramatická bitva.

Almería remizovala s Valladolidem, boj o záchranu stále napínavý

Nic neřešící remíza 0:0 se zrodila na stadionu Mediterráneos, který je domovinou týmu UD Almería. Devadesát minut nestačilo oběma aktérům na vstřelení branky, a boj o záchranu tak bude pokračovat do posledního kola.

Kat Barcelony Valladolid tentokrát zavítá do Almeríe, kde bude k vidění tuhý boj o záchranu

Ryze záchranářský souboj bude možno sledovat v rámci sedmatřicátého kola na Power Horse Stadium, kde se utká v současnosti patnáctá Almería s osmnáctým Valladolidem. Ten ale na svého soka ztrácí pouhý jeden bod a situace okolo sestupové zóny je tak na konci sezóny nesmírně dramatická a sestoupit nakonec ještě mohou klidně i oba tito soupeři.

Mistrovská kocovina dává Barce zabrat, upadající výkonnosti soupeře využil i Valladolid

Závěrečný zápas úterního programu 36. kola LaLigy přinesl velké překvapení, když Valladolid porazil mistrovskou Barcelonu na vlastní půdě 3:1. Katalánci inkasovali úvodní dvě branky už po 22 minutách, což se jim v tak krátkém čase naposledy "povedlo" téměř před 10 lety proti Getafe. První z nich si už ve druhé minutě vstřelil do vlastní sítě Andreas Christensen, čímž poněkud předznamenal neúspěšný večer hostů. Real se po pěti porážkách v řadě dočkal klíčových třech bodů, které jej alespoň prozatím dostaly ze sestupového pásma.

Těžký úkol pro Valladolid, nového šampiona z Barcelony potřebuje porazit

Real Valladolid bojuje o záchranu, ale v tomto kole ho čeká opravdu náročný úkol popasovat se s Barcelonou. Pucelanos potřebují body jako sůl, protože tři kola před koncem zůstávají v sestupovém pásmu. Barca, coby jistý šampion, už žádnou větší motivaci nemá.

Cádiz ovládl záchranářskou bitvu proti Valladolidu

Důležité tři body a navíc v přímém záchranářském souboji vyválčil Cádiz. V páteční předehrávce přetlačil 2:0 Real Valladolid a tři kola před koncem LaLigy si polepší. Oba góly padly až v závěrečné dvacetiminutovce a postaral se o ně Théo Bongonda.

Cádiz svede s Realem Valladolid souboj téměř o všechno

LaLiga má na programu 35. kolo a začne ho v pátek pěkně zostra. Na Estadio Ramón de Carranza se porve domácí Cádiz s Realem Valladolid, přičemž oba soupeře dělí v tabulce jen skóre. Především mají ale oba velmi blízko sestupové propasti.

Sevilla v generálce na Evropskou ligu zvítězila ve Valladolidu

Svěřenci trenéra Mendilibara se patřičně naladili na čtvrteční odvetu Evropské ligy proti Juventusu a ve Valladolidu zvítězili hladce 3:0. Brankostroj Andalusanů se rozjížděl pozvolna a naplno udeřil až ve druhém poločase, kdy brankáře Masipa překonali Mir, Gómez a Corona.

Real Valladolid chce uniknout sestupu, doma přivítá Sevillu

O záchranu bude v závěru sezony hrát Real Valladolid, který v rámci 34. kola přivítá Sevillu. Také Rojiblancos mají o co hrát, pořád mohou dosáhnout na evropské poháry a krom toho se potřebují naladit na čtvrteční odvetu Evropské ligy proti Juventusu.

Valladolid od sestupové propasti neutekl. Vallecano probudilo spícího kanonýra

Fotbalisté Vallecana zvítězili ve 33. kole LaLigy na domácím hřišti proti Valladolidu 2:1. Úvodní branku vstřelil tvrdou hlavičkou ve 48. minutě Raúl de Tomás, pro nějž to byla překvapivě teprve první trefa v dresu madridského klubu. Přitom za Espanyol se v předchozích dvou sezonách prosadil hned 40krát. Vítěznou branku zaznamenal ovšem až v 80. minutě Sergio Camello. Hosté se tak po třetí porážce v řadě hlasitě přihlásili do boje o záchranu, jelikož na sestupové pozice už mají náskok pouze jediného bodu.

Rayo hostí Valladolid, který z týmů se oklepe z vysoké porážky?

Čtvrteční večer nabídne mimo jiné i souboj dvou celků, které rozhodně mají po minulém kole co napravovat. Na Campo de Futbol de Vallecas v Madridu se utká domácí Vallecano s Valladolidem. Zatímco Rayo se drží na poměrně slušném desátém místě a o své setrvání v nejvyšší soutěži se bát nemusí, Real je šestnáctý a na sestupovou osmnáctou příčku má náskok pouhých čtyř bodů.

Atlético překvapení nedopustilo a Realu Valladolid nasázelo pět branek

Atlético mělo několikrát na mále a sudí Lahoz mu možná lehce pomohl, ale i tak je jeho vítězství nad Realem Valladolid cenné. Diváci se taky museli bavit, protože viděli dohromady 7 branek!

Valladolid se pokusí přerušit černou sérii, kterou s Atlétikem má

Už 24 let nedokázal Real Valladolid porazit madridské Atlético a černou sérii může utnout v neděli. Domácí jsou ale v roli outsidera a mohou jenom překvapit. Atlético dostalo po minulém kole ještě šanci zabojovat o titul, reálněji se však jeví případný zisk druhého místa.