Další články

Česko "21" - Lotyšsko "21" 2:1

Čeští fotbalisté do 21 let porazili v kvalifikaci mistrovství Evropy Lotyšsko 2:1 a posunuli se na první místo tabulky s dvoubodovým náskokem před Belgií. Ta má ale odehráno o utkání méně. O výhře v Uherském Hradišti rozhodl dvěma góly útočník Patrik Schick.

Českou jednadvacítku čeká v kvalifikaci Lotyšsko

Čeští reprezentanti do 21 let v pátek vstoupí do druhé poloviny kvalifikace o postup na mistrovství Evropy. Výběr trenéra Vítězslava Lavičky nastoupí v Uherském Hradišti proti Lotyšsku, se kterým v podzimním duelu remizoval 1:1.

Jednadvacítka veze z Lotyšska pouze bod za remízu 1:1

Čeští reprezentanti do 21 let remizovali ve druhém utkání kvalifikace mistrovství Evropy 2017 v Lotyšsku 1:1. Výběr trenéra Vítězslava Lavičky zachránil v Jelgavě po nevýrazném výkonu bod pět minut před koncem, kdy se prosadil střídající Stanislav Klobása. Domácí poslal do vedení v 53. minutě Ilja Šadčins.

Dva dny po áčku čeká kvalifikace v Lotyšsku také jednadvacítku

Dva dny po seniorské reprezentaci čeká v Lotyšsku zápas kvalifikace mistrovství Evropy také české fotbalisty do 21 let. Výběr trenéra Vítězslava Lavičky proti domácímu týmu nastoupí v úterý v Jelgavě a bude chtít navázat na páteční úvodní výhru 4:1 nad Maltou.