Další články

Oslabené Rusko těsně podlehlo Němcům a odjíždí s prázdnou

Daleko lepší vzpomínky na mládežnické Euro bude mít Německo, které dokázalo otočit zápas s Rusy a do tabulky si tak zapisuje alespoň čestné tři bodíky. Naproti tomu ruská sborná, která hrála více než poločas o deseti, končí bez bodu.

Nizozemsko "21" - Rusko "21" 5:1

Nizozemsko i nadále potvrzuje, že se na evropském šampionátu do jednadvaceti let nachází ve velmi dobré pohodě, po vítězství nad Německem bere všechny tři body i ze zápasu s Ruskem a přiblížilo se postupu. Debakl odstartoval krátce před přestávkou Wijnaldum, ve druhé půli ho pak řídil nezastavitelný Ola John...

ME do 21 let - druhý hrací den

Po trápení favorizovaného Španělska, které si nakonec zásluhou Álvara Moraty zapsalo proti Rusům kýžené tři body, přišlo očekávané vyvrcholení druhého hracího dne ve večerním utkání. Oranjes po první půli zaslouženě drželi dvoubrankový náskok, ovšem po změně stran se chopili kormidla Němci, kteří srovnali krok, nakonec ale zůstávají s prázdnou...

Španělé splnili povinnost a proti Rusku zapisují důležité body

Hodně velké trápení si na úvod mládežnického Eura prožil jeden z největších favoritů ze Španělska, které se proti debutujícím Rusům dlouho nemohlo prosadit, až ho nakonec vysvobodil střídající Álvaro Morata.

Jednadvacítka remizovala v Rusku 2:2 a na Euro nepostoupila

Čeští reprezentanti do 21 let si příští rok na evropském šampionátu v Izraeli nezahrají a nebudou tak moci obhajovat loňský bronz. Mladíci dnes remizovali v odvetě baráže v Rusku 2:2 a po páteční domácí porážce 0:2 na Euro nepostoupili.

Jednadvacítka chce v Rusku zvrátit nepříznivě se vyvíjející baráž

Čeští reprezentanti do 21 let stojí před složitým úkolem zkusit zvrátit nepříznivě se vyvíjející baráž o účast na ME proti Rusku. Mladíci v pátečním úvodním utkání v Jablonci podlehli sborné 0:2 a před úterní odvetou mají těžkou pozici. Pokud chtějí na červnový šampionát do Izraele, musejí zvítězit minimálně o dvě branky.

Jednadvacítka prohrála s Rusy 0:2 a postup z baráže se jí vzdálil

Čeští fotbalisté do 21 let prohráli v úvodním zápase baráže o postup na evropský šampionát doma s Ruskem 0:2 a vzdálila se jim účast na červnovém turnaji v Izraeli. Sbornou poslal do vedení v 33. minutě Smolov, stejný hráč pak z penalty zvýšil. Mezitím neproměnil pokutový kop Kadlec.

Jednadvacítka začne doma baráž s Ruskem, chce udržet čisté konto

Čeští reprezentanti do 21 let po dvou letech znovu stojí na prahu baráže o účast na mistrovství Evropy. Předloni přešli celkovým skóre 5:0 přes Řecko, nyní je ale čeká velmi silné Rusko, které touží poprvé od roku 1998 postoupit na závěrečný turnaj.