Další články

Senegal uhrál remízu a postoupil do čtvrtfinále

Senegal svůj cíl splnil a postoupil mezi nejlepších osm. Favorizované Uruguayce vyřadil díky vzájemnému zápasu, stejně jako v něm i dnes střílel za Afričany pouze Moussa Konaté, který má na svědomí všechny branky svého týmu. Proti Spojeným arabským emirátům jeho gól stačil na remízu 1:1.

Senegal i v deseti přehrál Uruguay a přiblížil se postupu

Další příjemné překvapení si pro své příznivce přichystali hráči Senegalu, které nezlomilo ani hodinové početní oslabení a výhrou nad Uruguayí se se čtyřmi body dostávají do čela skupiny A. Duel o všechno s Velkou Británií pak čeká Uruguayce.

Britové na úvod nedokázali zdolat Senegal

Velká Británie svou premiéru ve fotbalové části Olympijských her nezvládla podle svých představ, v utkání, které uzavíralo první kolo, totiž pouze remizovala se Senegalem 1:1. A to i přesto, že už od dvacáté minuty domácí vedli, to se prosadil Bellamy. Britové ale osm minut před koncem nedokázali ubránit perfektně sehranou akci soupeře a po trefě Konatého berou jen bod.