Podle novináře Michala Kvasnici převezme post trenéra A-týmu Viktorie Žižkov 58letý Jiří Krejčí. Ten vedl mimo jiné prvoligové Pardubice, a to mezi lety 2014 a 2022.

"Měli jsme dvě schůzky, jednání pokračují. Příští týden bude třetí a tam si řekneme, zda se dohodneme na spolupráci," uvedl pro eFotbal David Vedral, šéf Slovanu Velvary, na otázku, zda řeší angažování zkušeného trenéra Františka Straky.

efotbal.cz
01.12.202312:17

Straka je spojován s Velvary

Chystá se návrat Františka Straky? Známý 65letý trenér, který vedl během kariéry třeba Spartu, Slavii i Plzeň, stejně jako národní tým, se podle všeho brzy vrátí na fotbalové stadiony. A nové angažmá by mělo mít hodně senzační punc. "Franz", jak se Strakovi přezdívá, by si měl v nejbližších dnech plácnout se Slovanem Velvary, ambiciózní třetiligovou štikou.

efotbal.cz
22.08.202208:44

Qoseho nejspíš čeká dlouhá pauza

Štace Albánce Kristiho Qoseho v Plzni by mohla skončit dříve, než se rozjela. Záložník byl včera při utkání B týmu v třetí lize vyloučen za hrubé napadení protihráče a následně zezadu strčil také do hlavního rozhodčího, očekávat se tak dá přísný trest.

fcviktoria.cz
17.04.202212:16

Tupta dnes za liberecké béčko

K nečekanému kroku se dnes rozhoupal liberecký realizační tým v čele s Lubošem Kozlem - na celých 90 minut poslal na béčko do ČFL útočníka Ľubomíra Tuptu, který přitom o minulém víkendu figuroval v základní sestavě A-týmu. Proti teplické rezervě se dnes Tupta i jednou prosadil, přihlížel však obratu soupeře z 0:3 na konečných 4:3.

28.12.202115:33

Posila Plzně Pejša se zranil

Útočník Petr Pejša, který na podzim zazářil 21 brankami v třetiligovém Vltavínu a měl se přesunout na jaro do ligové Plzně, si vážně poranil koleno. Při běhání si přetrhl zkřížený vaz a čeká jej zhruba osmiměsíční pauza. Přestup do Plzně navíc zatím nebyl administrativně dotažen a teprve se jedná o tom, zda proběhne za původně dohodnutých podmínek.

isport.cz
16.12.202116:57

Plzeň má angažovat Pejšu

Petr Pejša na podzim zářil ve třetiligovém Loko Vltavín, což mu zajistilo další prvoligovou šanci. Čtyřiadvacetiletý útočník, jenž se v minulosti neprosadil v Příbrami ani ve Zlíně, má namířeno do Viktorie Plzeň.

isport.cz
31.10.202115:50

Václav Kadlec se vrátil gólově

Václav Kadlec se zotavil z drobného zranění a poprvé po obnovení kariéry v Mladé Boleslavi rozvlnil v soutěžním utkání síť, když přispěl k výhře 4:1 rezervního mužstva v ČFL. Pro někdejší hvězdu Sparty se jedná o první soutěžní trefu od dubna 2018.

fkmb.cz
12.03.202015:05

FAČR přerušila i nižší soutěže

Fotbalová asociace České republiky zastavila do odvolání všechny nižší soutěže, které spadají pod jejich gesci. "Soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS jsou do dalšího rozhodnutí státních orgánů přerušeny," sdělil prostřednictvím sociálních sítí generální sekretář asociace Jan Pauly.

15.06.201914:58

Vyšehrad se vrací do druhé ligy

Slavoj Vyšehrad se po třech letech vrátí do druhé ligy. Na závěr ČFL neprodloužil vítěznou sérii čítající devět zápasů a v derby na hřišti Olympie Radotín po remíze 1:1 prohrál v penaltovém rozstřelu. O postup ale už nemohl přijít, účast v druhé lize si vybojoval před týdnem výhrou 7:1 nad Litoměřickem. Vyšehrad vyhrál ČFL poprvé v historii, jeho trenérovi Romanu Veselému se to povedlo již potřetí. V roce 2014 slavil stejný úspěch s Kolínem a rok nato s Bohemians Praha.

ČTK
16.01.201919:25

Dukla - Živanice 4:2

PŘÁTELSKY:
Dukla Praha - Živanice 4:2 (3:1).
Branky:
9. a 44. Tetour, 38. Podaný, 53. Djuranović - 29. vlastní Ďurica, 52. Střelec.
Sestava Dukly: Hruška - Bezpalec (46. Douděra), Ďurica (46. Ostojič), Kozma, Souček - Koval (46. Šimek), Krunert, Tetour (46. Hanousek) - Miloševič (46. Holík), Podaný (46. Djuranovič), Hadaščok. Trenér: Skuhravý.

ČTK
08.01.201917:59

Plzeň - Ústí nad Orlicí 6:0

PŘÁTELSKY:
Viktoria Plzeň - Jiskra Ústí nad Orlicí 6:0 (2:0).
Branky:
63. a 76. Beauguel, 30. Řezníček, 45. Pačinda, 53. Ekpai, 71. Hrošovský.
Sestava Plzně:
I. poločas:
Sváček - Petržela, Hejda, Pernica, Kovařík - Šulc, Hořava, Bucha, Pačinda - Bakoš, Řezníček.
II. poločas: Šiman - Havel, Piroch, Hubník, Limberský - Ekpai, Procházka, Hrošovský, Kayamba - Beauguel, Chorý. Trenér: Vrba.

14. Švantner.
Sestava Sparty: Heča - Wiesner, Štetina (46. Plechatý), Costa - Vukadinovič, Novotný (62. Drchal), Ch. Frýdek (84. Hapal), Chervak (62. Šimáček), Dudl (46. Flak), Vatajelu (46. Plavšić) - Mebrahtu. Trenér: Ščasný.

ČTK
25.07.201818:47

Plzeň - Domažlice 10:1

PŘÁTELSKY:
Viktoria Plzeň - Domažlice 10:1 (4:0).
Branky:
10. a 14. Kopic, 47. a 49. z pen. Krmenčík, 65. a 70. Chorý, 82. a 90. Petržela, 22. Čermák, 27. Řezník - 73. Došlý.
I. poločas:
Hruška - Řezník, Pernica, Hájek (12. Hubník), Kovařík - Ekpai, Bucha, Čermák, Kopic - Řezníček, Bakoš.
II. poločas: Hruška - Havel, Procházka, Hubník, Kovařík (66. Bucha) - Petržela, Hrošovský, Hořava, Zeman - Krmenčík, Chorý. Trenér: Vrba.

ČTK
11.07.201818:52

Teplice - Litoměřicko 6:0

PŘÁTELSKY:
FK Teplice - Litoměřicko 6:0 (4:0).
Branka:
4. a 13. Žitný, 66. a 76. Diaz, 22. Moulis, 30. Kučera.
Sestava Teplic:
I. poločas:
Grigar - Vondrášek, Hošek, Jeřábek, Krob - Ljevaković, Kučera - Moulis, Hora, Žitný - Vaněček.
II. poločas: Grigar - Dressler, Čmovš, Král, Shejbal - Trubač, Kodeš, Soungole, Luts - Červenka, Diaz. Trenér: Šmejkal.

ČTK
16.06.201812:59

Chrudim se rozloučila s ČFL deseti góly

Hráči Chrudimi se před postupem do druhé ligy rozloučili s ČFL desetibrankovou kanonádou do sítě posledního Nymburku. Po třech gólech při domácí výhře 10:0 vstřelili Jakub Krčál a Petr Rybička, sedm branek padlo v druhém poločase. Chrudim si prvenství ve třetí lize zajistila už před týdnem, soutěž zakončila s náskokem pěti bodů před druhým Vltavínem. Do druhé ligy se východočeský tým vrátí po 19 letech.

ČTK
09.06.201813:59

Chrudim postupuje do druhé ligy

Po 19 letech se do druhé ligy vrátí mužstvo Chrudimi. Východočeský tým dnes v předposledním kole ČFL zvítězil 3:2 na penalty v Písku poté, co zápas skončil remízou 1:1, a před druhým Vltavínem má nedostižný náskok čtyř bodů. Chrudim dnes vedla od sedmé minuty zásluhou Vašulína, v 81. minutě vyrovnal svým dvanáctým gólem v sezoně Řezáč. Penaltový rozstřel vyhráli hosté 3:2. "Karty před zápasem byly rozdané, stačil nám bod k zisku prvenství a od toho se vše odvíjelo. Snažili jsme se hrát ze zabezpečené obrany, což nás zdobilo celou soutěž," citoval chrudimského trenéra Pavla Jirouska server onlajny.com.

ČTK
06.02.201820:13

Mladá Boleslav - Dobrovice 2:0

PŘÁTELSKY:
FK Mladá Boleslav - FK Dobrovice 2:0 (2:0).
Branky:
4. Matějovský, 28. Jánoš.
Sestava Mladé Boleslavi:
I. poločas:
Šeda - Pauschek, Klíma, Takács, Křapka - Hubínek (31. Valenta), Jánoš - Ladra, Matějovský, Mareš - Magera.
II. poločas: Vejmola - Pauschek (66. Vejr), Chaluš, Klíma, Rudzan - Valenta, Kateřiňák - Dohnalík, Ladra, Novák - Komličenko. Trenér: Uhrin ml.