12.11.202318:11

Irský pohár opět pro St. Pat's

Irský FAI Cup po roční pauze opět berou fotbalisté St. Patricks, ti si na neutrální půdě ve finále poradili s dublinskými Bohemians 3:1.

29.11.202111:49

Jaroš pomohl k triumfu v poháru

Brankář Vítězslav Jaroš získal se St. Patrick's Athletic Irský pohár. Jeho tým v nedělním finále porazil jiný dublinský klub Bohemians na penalty. V normální hrací době skončil zápas bez branek poté, co český reprezentant do 21 let zneškodnil v závěru domácím velkou šanci. V prodloužení dal každý z týmů po jednom gólu a musely rozhodnout penalty, v nichž Jaroš přispěl k vítězství jedním chyceným pokutovým kopem. Pro St. Patrick's Athletic to byl čtvrtý pohárový triumf v historii po letech 1959, 1961 a 2014. Jaroš je v klubu od února na hostování z Liverpoolu. V nedávno skončeném ligovém ročníku pomohl týmu k druhému místu za Shamrock Rovers.

ČTK
28.11.202120:09

Irský pohár pro St. Patrick's Athletic

Výsledek finále Irského poháru: Bohemians Dublin - St. Patrick's Athletic 1:2 po penaltách (107. Feely - 105. Forrester).

21.04.202021:22

V Irsku by se mohlo brzy hrát

V Irsku by se mohla brzy znovu rozběhnout tamní soutěž. Vláda přišla s návrhem na povolení hromadných akcí do 5 tisíc osob. Opatření by mělo platit do konce srpna.

skysports.com
05.11.201719:47

Cork City vítězem Irského poháru

Výsledek finále Irského poháru: Dundalk - Cork City 1:2 po penaltách (95. Vemmelund - 111. Campion).

04.11.201219:20

Irský pohár pro Derry City

Derry City se pro letošek stalo vítězem Irského poháru. V nedělním finále porazilo 3:2 v prodloužení St. Patricks, vítězný gól zaznamenal ve 105. minutě Patterson.

06.11.201119:19

Irský pohár vyhrálo Sligo

Sligo Rovers je vítězem letošního ročníku Irského poháru, v dnešním finále v Dublinu zdolalo Shelbourne. V normální hrací době skončil zápas 1:1, Sligo uchvátilo trofej pro sebe díky penaltám, které vyhrálo 4:1.

14.11.201020:33

Irský pohár pro Sligo Rovers

Vítězem irského poháru (FAI Cup) se stal tým Sligo Rovers. Ve finalovém utkání na Aviva Stadiu v Dublinu proti týmu Shamrock Rovers nepadl gól ani po 120 minutách. Vítěze tak musel určit penaltový rozstřel, ve kterém byl v poměru 2:0 úspěšnější tým Sligo Rovers.