17.04.202419:59

Trnava opět ve finále Slovnaft Cupu

Výsledek odvetného zápasu semifinále Slovenského poháru: Podbrezová - Trnava 0:0, první utkání 0:1, postupuje Trnava.

28.02.202416:35

Překvapení ve slovenském poháru

Prvoligová MFK Skalica vypadla ze slovenského poháru poté, co ji na penalty vyřadil třetiligový klub Odeva Lipany.

01.11.202315:34

Daniel rozhodl o postupu Trnavy

Spartak Trnava výhrou 2:1 na půdě Považské Bystrice postoupil do osmifinále Slovenského poháru, k čemuž rozhodujícím gólem přispěl Erik Daniel. Pro 31letého českého ofenzivního hráče jde o pátou soutěžní branku v sezoně.

28.09.202317:59

Souboj otce se synem ve slovenském poháru

Ve čtvrtek se ve slovenském poháru střetly týmy Častkovce a Trenčína. Zajímavé na duelu bylo, že v dresu domácích naskočil do svého posledního utkání kariéry 45letý gólman Denis Kukučka. Na druhé straně střežil bránu prvoligového celku jeho 21letý syn Michal Kukučka. Zápas skončil 1:2.

x.com/slovak_football
01.05.202317:49

Trnava obhájila Slovenský pohár

Trnava obhájila loňské vítězství ve Slovenském poháru a celkově tuto trofej získali po osmé. Stejně jako minulý rok Spartak ve finále porazil svého největšího rivala Slovan Bratislava, na domácím stadionu dnes vyhrál 3:1 po prodloužení. Vítězství Trnavy pečetil gólem z penalty český obránce Filip Twardzik.

Finále rozehrál lépe se 17 triumfy rekordman soutěže Slovan, který poslal do vedení v 57. minutě bývalý anglický mládežnický reprezentant Andre Jay Green. Spartak zachránil zápas pět minut před koncem řádné hrací doby, kdy vyrovnal někdejší hráč Karviné Abdulrahman Taiwo.

Utkání rozhodl ve 110. minutě hlavičkou Jakub Paur, pojistku pak v páté nastavené minutě přidal Twardzik z pokutového kopu. Slovan přišel o šanci získat double, tři kola před koncem nadstavby vede ligovou tabulku o dva body před Dunajskou Stredou.

Výsledek finále Slovenského poháru: Trnava - Slovan Bratislava 3:1 (86. Taiwo, 110. Paur, 120+4. z penalty F Twardzik - 57. Green).
12.04.202319:59

Zmrhal asistoval u výhry Slovanu

Slovan Bratislava v úvodním semifinále Slovenského poháru zvítězil 2:1 nad Skalicí, k čemuž asistencí na první gól pomohl Jaromír Zmrhal.

Finále Slovenského poháru bude v Trnavě

Letošní ročník Slovenského poháru za sebou má takřka kompletní osmifinále, už v tuto chvíli je pak jasno o tom, kde se bude hrát závěrečný zápas - finále bylo naplánováno do Trnavy.

sportnet.sme.sk
08.05.202220:12

Slovnaft Cup pro Trnavu

Výsledek finále slovenského poháru: Slovan Bratislava - Trnava 1:2 po prodloužení (50. Mustafić - 52. vlastní De Marco, 114. De Azevedo). Slovan tak čistý hattrick vítězství v poháru neposkládá.

08.05.202219:31

Finále Slovnaft Cupu se prodlužuje

Průběžný výsledek finále slovenského poháru: Slovan Bratislava - Trnava 1:1 (50. Mustafić - 52. vlastní De Marco).

20.04.202221:25

Ve finále poháru se Slovanem Trnava

Výsledek odvetného zápasu semifinále Slovnaft Cupu: Senica - Trnava 0:4 (1. Yusuf, 20. Ramadan, 60. Ivan z pen., 68. Olejník).

19.04.202221:27

Slovan Bratislava ve finále poháru

Výsledek odvety semifinále Slovenského poháru: Slovan Bratislava - Trenčín 2:1 (9. Agbo, 40. Mustafić - 70. Ikoba), výsledek prvního utkání 0:0, postupuje Slovan.

15.03.202218:01

Zmrhal se trefil v poháru

Český křídelník Jaromír Zmrhal přispěl k postupu Slovanu Bratislava do semifinále Slovnaft Cupu. Proti Zlatým Moravcům v 73. minutě zvyšoval na konečných 2:0.

02.12.202113:29

Los osmifinále Slovnaft Cupu

Los jarního osmifinále slovenského poháru Slovnaft Cupu: Ružomberok - Slovan Bratislava, Pohronie - Vranov nad Topľou, Košice - Trnava, Trenčín - Humenné, Sásová - Senica, Spišské Podhradie/Zlaté Moravce - Stropkov/Púchov, Žilina - Komárno, Šamorín - Skalica.

sport.aktuality.sk
10.11.202115:58

Michalovce vyřadil tým z 2. ligy

Fotbalisté MFK Zeplín Michalovce vypadli ze slovenského poháru na půdě druholigového Komárna. Duel čtvrtého kola prohráli 1:2.

sme.sk
06.10.202118:06

Liptovský Mikuláš vypadl s třetiligistou

Prvoligový slovenský Liptovský Mikuláš vypadl ve Slovnaft Cupu se soupeřem ze třetí ligy. Ve 3. kole byl nad jeho síly Dolný Kubín, který se raduje z postupu po vítězství 3:2.

sme.sk
19.05.202120:45

Slovan Bratislava bere double

Výsledek finále Slovenského poháru: Žilina - Slovan Bratislava 1:1, 1:2 po prodloužení (30. Kiwior - 61. Henry, 105+4. Weiss z penalty).

05.05.202118:23

Slovan postoupil do finále poháru

Slovan Bratislava je druhým finalistou slovenského poháru Slovnaft Cupu. V odvetě semifinále porazil druholigovou Banskou Bystrici 3:1. Z prvního duelu si navíc přivezl náskok 3:0. O cennou trofej se utká se Žilinou.

sme.sk
04.05.202117:28

Slovnaft Cup - výsledek

Výsledek semifinále Slovenského poháru: Žilina - FC Košice 4:1 (1. Ďuriš, 12. z penalty Bičachčjan, 38. Myslovič, 90. Minárik - 17. Pačinda), první zápas 4:2, postupuje Žilina.

15.10.202019:44

Na Slovensku se zastavila druhá liga

Slovenský fotbalový svaz kvůli šíření koronaviru zastavil ode dneška na neurčito také druhou ligu a pohárovou soutěž Slovnaft Cup. Již od pondělí se nesmějí hrát žádné svazové soutěže mládeže a žen. Pokračovat tak bude bez diváků pouze první liga, pro niž platí na Slovensku výjimka stejně jako pro nejvyšší profesionální soutěže v hokeji, házené, basketbalu a volejbalu.