25.05.202323:01

Srbský pohár pro Crvenu Zvezdu

Crvena Zvezda ve čtvrtečním finále Srbského poháru porazila na vlastním stadionu Rajka Mitiče svého městského konkurenta Čukarički, když otočila nepříznivý vývoj ve svůj prospěch, a radovala se ze svého šestého prvenství v rámci samostatnosti Srbska. Devět pohárů z této scény získala v minulosti v rámci působení v Srbsku a Černé Hoře, dvanáct pak za dob Jugoslávie. Čukarički naopak nenavázalo na svůj jediný triumf ze sezóny 2014/15.

Výsledek finále Srbského poháru: Crvena Zvezda - Čukarički 2:1 (61. a 76. Pešič - 21. Docič).

28.09.202222:23

Šok v srbském poháru

Bělehradský Partizan se od roku 2015 nepřetržitě minimálně účastnil finále domácího poháru, to však nadále neplatí. Partizan skončil na penalty před branami osmifinále rukama Radnički Sremska Mitrovica, aktuálně 13. týmu druhé nejvyšší soutěže.

26.05.202220:05

Crvena zvezda obhájila double

Výsledek bělehradského derby v rámci finále srbského poháru: Crvena zvezda - Partizan 2:1 (26. a 73. Katai - 62. Urošević).

25.05.202122:00

Srbský pohár vyhrála Crvena Zvezda

Vítězem Srbského poháru se stala Crvena Zvezda Bělehrad. Ve finále po bezbrankové remíze na penalty zdolala konkurenční Partizan 4:3.

24.06.202022:59

Vítězem poháru v Srbsku je Vojvodina

Výsledek finále Srbského poháru: Vojvodina - Partizan 3:2 po penaltách (38. Vukadinović, 55. Bojić - 81. Stevanović, 90+6. Pavlović).

11.06.202011:55

Semifinále vidělo v Bělehradu 16.000 fanoušků

Soutěže v Srbsku se mohou po koronavirové pauze znovu těšit na neomezenou diváckou kulisu. Jako první ze zrušeného opatření těžil domácí pohár: na středečním semifinále se při bělehradském derby mezi Partizanem a Crvenou zvezdou sešlo 16.000 fanoušků, kteří na stadionu připravili i pyrotechnickou show. Srbská fotbalová liga, která byla stejně jako další soutěže kvůli pandemii koronaviru přerušena v březnu, se znovu rozběhla 29. května. Nejprve se hrálo bez diváků, od 1. června byla u akcí pod otevřeným nebem povolena účast 1000 lidí. Nyní už jsou venkovní akce bez omezení.

ČTK
16.03.202012:15

Fotbal se nebude hrát ani v Srbsku

V Srbsku se o víkendu ještě hrála nejvyšší soutěž a na delší dobu se jednalo o poslední kolo. Tamní svaz reaguje na pandemii koronaviru a přerušil všechny profesionální a amatérské soutěže, hrát se nebudou ani přátelské zápasy.

superliga.rs
24.05.201809:38

Srbský pohár pro FK Partizan

Výsledek finále Srbského poháru: Mladost Lučani - FK Partizan 1:2 (21. Tumbasević - 31. Janković, 62. Zdjelar).

27.05.201720:28

Srbský pohár získal Partizan

Výsledek finále Srbského poháru: Partizan - Crvena Zvezda 1:0 (42. Milenković).

20.05.201522:30

Srbský pohár pro Čukarički

Výsledek finále Srbského poháru: Čukarički - Partizan 1:0 (38. D. Srnić).

07.05.201422:09

Srbský pohár získala Vojvodina

Vojvodina Novi Sad získala Srbský pohár. Ve finále porazila Jagodinu, která triumfovala loni. Vojvodina - Jagodina 2:0 (41. Alivodič, 52. Puškarič).

08.05.201322:27

Kup Srbije kořistí Jagodiny

Jagodina slaví triumf v srbském poháru. V dnešním finále hraném na bělehradském Stadionu Partizana porazila 1:0 Vojvodinu Novi Sad díky proměněné penaltě Đurić ze šestnácté minuty.

16.04.201020:44

Partizan má nového trenéra

Vedení Partizanu Bělehrad rychle zareagovalo na rezignaci trenéra Gorana Stevanoviče a na jeho místo dosadilo bývalého klubového hráče Alexandra Stanojeviče.

22.05.200908:08

FK Partizan vyhrál Srbský pohár

Fotbalisté Partizanu Bělehrad mohou slavit zisk Srbského poháru. Ve finále soutěže včera jasně porazili po brankách Djordjeviče, Stevanoviče a Petroviče druholigový celek FK Sevojno 3:0.

15.05.200723:14

CZ Bělehrad má i Srbský pohár

Výsledek finále Srbského poháru: CZ Bělehrad - Vojvodina 2:0. Branky: 63. Koroman, 85. Djokič.

19.04.200713:28

CZ ve finále proti Vojvodině

Fotbalistům CZ Bělehrad se povedla odveta za téměř měsíc starou ligovou prohru s Partizanem, když svého velkého rivala po výhře 1:0 vyřadili ze Srbského poháru. Ve finále na CZ čeká Vojvodina Novi Sad.