Tipliga - aktuality

Přihlašování do TipLigy je v tuto chvíli UZAVŘENO. Znovu otevřeno bude až v létě, před startem sezóny 2022/2023.
18. dubna
Bohužel jsme zapomněli vypsat dvě kola, která se měla tipovat uprostřed tohoto týdne, a to v Česku a ve Španělsku. V Česku to není problém, program zbývajících kol jen posuneme a budeme tipovat nadstavbu až do konce, ve Španělsku ale musíme trochu improvizovat, protože tam není možnost program posunout. Čtvrté kolo, které mělo probíhat tento týden od úterý do neděle, začne netradičně ve čtvrtek s uzávěrkou v 19:00.
28. března
Byla rozlosována nová sezóna ve všech zbývajících zemích - v Česku, Eurolize, Francii, Itálii, Německu, na Slovensku a ve Španělsku, uzávěrka prvního kola tipování je v pátek 1. dubna v 17:00.
V posledních ligách všech těchto zemí zbývá několik volných míst, máte-li zájem o dodatečné přihlášení, kontaktujte nás. Nezapomeňte uvést, o jaké země máte zájem, tipovat můžete třeba ve všech najednou.
14. března
Dnes bylo otevřeno přihlašování do všech zbývajících zemí Tipligy, tedy Česka, Euroligy, Francie, Itálie, Německa, Slovenska a Španělska, uzávěrka je jednotná v neděli 27.3., kdy proběhne rozlosování. Přihlásit se můžete zde.
Pokud jste v končící sezóně nevynechali více než dvě kola, byli jste do nové sezóny přihlášeni automaticky. Pokud jste vynechali tři a více kol, automaticky přihlášeni nejste - musíte se tedy přihlásit ručně. V případě, že jste přihlášeni automaticky a nemáte zájem v nové sezóně hrát, pak prosím své přihlášení zrušte.
14. března
Začíná další sezóna, jako první byla dnes rozlosována Anglie, uzávěrka prvního kola tipování je v pátek 18. března v 17:00.
V poslední lize zbývá několik volných míst, máte-li zájem o dodatečné přihlášení, kontaktujte nás.
7. března
Je tu opět přihlašování do Tipligy - bude startovat druhá sezóna roku 2022 a jako první se otevírá Anglie. Na přihlašování je tentokrát pouze týden, uzávěrka je v pondělí 14.3., kdy proběhne rozlosování. Přihlásit se můžete zde.
Pokud jste v uplynulé sezóně nevynechali více než dvě kola, byli jste do nové sezóny přihlášeni automaticky. Pokud jste vynechali tři a více kol, automaticky přihlášeni nejste - musíte se tedy přihlásit ručně. V případě, že jste přihlášeni automaticky a nemáte zájem v nové sezóně hrát, pak prosím své přihlášení zrušte.