SE Palmeiras Brazílie - SE Palmeiras - Expres Zprávy

06.12.202117:48

Palmeiras chce udržet Ferreiru

Abel Ferreira s Palmeiras obhájil triumf v Poháru osvoboditelů, za což se mu dostalo odměny. Brazilský celek 42letému kouči nabídl dvouleté prodloužení smlouvy se současným navýšením platu.

abola.pt
05.12.202113:37

Melo má namířeno do Fluminense

Brazilskou nejvyšší soutěž by měl i po odchodu z Palmeiras hrát Felipe Melo. Zkušený záložník podle posledních zpráv posílí Fluminense.

abola.pt
27.11.202123:48

Palmeiras vítězem Copa Libertadores

Výsledek finále Copa Libertadores: Palmeiras - Flamengo 2:1 po prodloužení (5. Veiga, 95. Deyverson - 72. Gabriel Barbosa).

01.11.202123:55

Fanoušci Grémia zničili VAR

Fanoušci Gremia po nedělním utkání brazilské fotbalové ligy vtrhli na hřiště a zdemolovali zařízení videorozhodčího. Naštvalo je, že jejich týmu VAR v závěru zápasu s Palmeiras neuznal gól na 2:2 a hosté nakonec v Porto Alegre zvítězili 3:1. Podle agentury Reuters hrozí Gremiu uzavření stadionu až na deset zápasů a pokuta 100.000 realů (téměř 400.000 korun). Gremio prohrálo šest z posledních osmi zápasů, v tabulce je předposlední a hrozí mu sestup z nejvyšší soutěže.

ČTK
29.09.202110:27

Palmeiras jsou znovu ve finále

Palmeiras mají na dosah obhajobu vítězství v Poháru osvoboditelů. Tým ze Sao Paula remizoval v brazilském semifinále na hřišti Atlética Mineiro 1:1 a po bezbrankovém výsledku v domácím zápase si zajistil postup. Rozhodl o tom útočník Dudu, který v 68. minutě odpověděl vyrovnávací brankou na gól Chilana Eduarda Vargase. Ve finále jihoamerické obdoby Ligy mistrů se Palmeiras utkají s lepším ze souboje mezi dalším brazilským zástupcem Flamengem a ekvádorskou Barcelonou Guayaquil. Jejich semifinálová odveta se hraje dnes, první utkání vyhrál klub z Ria de Janeiro 2:0.

ČTK
08.08.202117:17

AS Řím oficiálně posílil Viña

Matías Viña podle očekávání vyměnil Palmeiras za AS Řím. Uruguayský obránce přichází za 13 milionů eur a se svým novým zaměstnavatelem podepsal smlouvu do roku 2026.

transfermarkt.de
25.07.202113:42

Viña dnes přicestuje do Říma

Matias Viña dnes přiletí do hlavního města Itálie, aby doladil poslední detaily přestupu do AS Řím. Uruguayský obránce přijde na přestup z brazilského Palmeirasu, ten dostane jedenáct milionů eur hned, dalšího 2,5 milionu může inkasovat díky bonusům.

football-italia.net
17.07.202113:17

Viña v hledáčcích Porta a AS Řím

Palmeiras zřejmě opustí Matías Viña, jenž míří na své první evropské angažmá. Zájem o uruguayského obránce mají Porto a AS Řím.

abola.pt
21.05.202118:59

Deyverson se vrací do Brazílie

Deyverson se dnes rozloučil se spoluhráči z Deportiva Alavés a vrátil se do vlasti. Brazilský útočník patří Palmeirasu, v Baskicku letos hostoval a vedení neuplatní opci na trvalý přestup, fotbalistu pak uvolnilo domů o několik dní dříve.

mundodeportivo.com
15.04.202108:35

Defensa získala jihoamerický Superpohár

Fotbalisté argentinského celku Defensa y Justicia získali jihoamerický Superpohár. Vítězové Jihoamerického poháru v odvetě s Palmeiras vyhráli 2:1 a po bezbrankovém prodloužení rozhodli o triumfu poměrem 4:3 v penaltovém rozstřelu. Defensa s vítězem Poháru osvoboditelů prohrála první zápas 1:2, ale ve středeční odvetě v Sao Paulu dvěma góly otočila skóre. Utkání do prodloužení poslal v nastavení Marcelo Benítez, který využil početní výhodu po vyloučení Matiase Vini.

ČTK
24.03.202110:15

Danilo Barbosa hostuje v Palmeirasu

Danilo Barbosa odchází z Nice a vrací se do vlasti. Příchod brazilského záložníka dojednal Palmeiras, jedná se o hostování do konce prosince s opcí.

lequipe.fr
09.03.202114:48

Palmeiras jedná o příchodu Danila

Celým jménem Danilo Barbosa da Silva by se měl vrátit do Brazílie. Bývalý hráč Bragy má s Nice smlouvu do roku 2023, jednat o jeho příchodu ale začalo Palmeiras.

abola.pt
08.03.202115:41

Brazilský pohár pro Palmeiras

Hráči Palmeiras se stali vítězi Brazilského poháru. V odvetě finále porazili Grémio 2:0 a v součtu s vítězství 1:0 v prvním zápase ovládli soutěž počtvrté v historii klubu.

01.03.202109:27

Palmeiras nakročili k výhře v poháru

Fotbalisté Palmeiras udělali první krok k vítězství v Brazilském poháru. V prvním utkání finále vyhráli 1:0 na půdě Gremia Porto Alegre. Odveta je na programu 7. března.

lequipe.fr
12.02.202120:37

Diego Costa do Palmeiras?

Útočník Diego Costa by se mohl brzy objevit v brazilské lize v dresu Palmeiras. S klubem vyjednává a blízko je údajně dohoda o dvouletém kontraktu. Do Brazílie by se Costa vrátil po patnáctiletém působení v Evropě.

skysports.com
11.02.202118:13

Al Ahly skončilo třetí na MS klubů

Výsledek zápasu o třetí místo na Mistrovství světa klubů: Al Ahly - Palmeiras 1:0 po penaltách.

07.02.202120:59

Tigres UANL je ve finále MS klubů

Výsledek prvního semifinále MS klubů: Palmeiras - Tigres UANL 0:1 (54. Gignac z penalty).

30.01.202123:05

Copa Libertadores vyhráli hráči Palmeiras

V brazilském finále jihoamerického Copa Libertadores se z triumfu radují hráči Palmeiras. Ve finále na mýtickém stadionu Maracaná porazili Santos 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil v deváté minutě nastaveného času Breno.

14.01.202108:59

Pohár osvoboditelů vyvrcholí brazilským finále

Pohár osvoboditelů vyvrcholí brazilským finále. Na Maracaná v Riu de Janeiro se 30. ledna v rozhodujícím duelu jihoamerické obdoby Ligy mistrů střetnou týmy Palmeiras a Santos, které v semifinále shodně vyřadily kluby z Argentiny. Fotbalisté Palmeiras v úterý postoupili po dvojutkání s River Plate a ve středu je napodobil Santos, jenž po bezbrankové remíze v Buenos Aires porazil v domácí odvetě Bocu Juniors jednoznačně 3:0. Oba brazilské týmy si zahrají finále Poháru osvoboditelů popáté v historii. Zatímco Palmeiras budou usilovat o druhý triumf, Santos se už radoval třikrát. První dva tituly získaly v letech 1962 a 1963 týmy kolem legendárního Pelého a v roce 2011 pak jejich následovníci s tehdy devatenáctiletým Neymarem.