12.01.202223:53

Do semifinále Taça de Portugal i Porto

Výsledky dnešních zápasů čtvrtfinále Portugalského poháru: Rio Ave - Tondela 0:1 po prodloužení (96. Dadašov), Vizela - Porto 1:3 (24. Cassiano - 8. Uribe, 64. F. Vieira z pen., 89. Evanilson).

11.01.202222:50

Porro si poranil stehenní sval

Lisabonský Sporting nastoupil ke čtvrtfinále Portugalského poháru s Leçou a z jeho sestavy na poslední chvíli vypadl Pedro Porro, obránce má problémy se stehenním svalem.

abola.pt
11.01.202221:08

Vizela chce odložit zápas s FC Porto

Vedení Vizely požádalo o odložení na zítřek naplánovaného čtvrtfinále Portugalského poháru proti FC Porto. Kádr je oslaben o větší počet hráčů, kteří měli pozitivní test na covid-19.

abola.pt
05.01.202215:17

Sporting bez trenéra Amorima

Trenér lisabonského Sportingu Rúben Amorim následuje své svěřence Ugarteho, Tiaga Tomáse a Gonçala Inácia do sedmidenní karantény, kvůli čemuž vynechá nadcházející zápasy se Santa Clarou (Primeira Liga) a Leçou (Taça de Portugal).

record.pt
27.12.202121:12

Taca de Portugal - los čtvrtfinále

Los čtvrtfinále Portugalského poháru: Portimonense - Mafra, Vizela - FC Porto, Rio Ave - Tondela, Leça - Sporting.

abola.pt
21.12.202123:40

Pepe je připravený na Benficu

Porto se ve středu popere o postup do čtvrtfinále Taça de Portugal s Benficou, proti níž může nastoupit Pepe. Zkušený obránce je plně fit po zranění lýtka.

abola.pt
21.12.202115:30

Benfica může postrádat Gilberta

Gilberto nemusí být k dispozici Benfice v zítřejším osmifinále Taça de Portugal proti Portu. Brazilský univerzál má po ligovém utkání s Marítimem (7:1) potíže s třísly.

abola.pt
20.12.202117:42

Porto opět trénovalo bez Grujiće

Marko Grujić také dnes chyběl na tréninku FC Porto a není jisté, zda bude připravený na středeční osmifinále Taça de Portugal s Benficou. Srbského reprezentanta trápí svalové zranění.

abola.pt
26.11.202113:14

Taça de Portugal - los osmifinále

Los osmifinále Portugalského poháru: Famalicão - Portimonense, Mafra - Moreirense, Vizela - SC Braga, Casa Pia - Sporting, Rio Ave - Belenenses SAD, Tondela - Estoril, Leça - Paredes, FC Porto - Benfica.

abola.pt
20.11.202111:29

Radonjić má opět zdravotní problémy

Nemanja Radonjić se nedávno vrátil do sestavy Benfiky, aby se znovu zranil. Útočník lisabonského klubu si ze včerejšího pohárového souboje s Ferreirou odnesl zraněný stehenní sval a čeká ho podrobné vyšetření.

abola.pt
18.11.202123:26

Cabral má zraněné koleno

Sporting prošel přes Varzim do dalšího kola Portugalského poháru a zápas nedohrál Jovane Cabral, útočník lisabonského klubu si poranil koleno a čeká ho podrobné vyšetření.

abola.pt
25.10.202115:29

Ribeiro nastoupí s ochrannou maskou

Belenenses SAD v dnešním zápase na půdě Boavisty nebude chybět Tomás Ribeiro. Zastupující kapitán lisabonského klubu si z pohárového duelu proti Berço SC (2:1 po prodloužení) odnesl sedm stehů na hlavě, nastoupí však s ochrannou maskou.

abola.pt
13.10.202111:40

Mendes nepomůže Marítimu

Marítimo nemůže pro nedělní zápas Taça de Portugal na půdě Varzimu počítat se službami Dioga Mendese. Třiadvacetiletý záložník potřebuje dohnat tréninkové manko.

abola.pt
11.10.202116:44

Belenenses se uzdravil Sandro

Sandro si může připsat debut za CF Os Belenenses. Bývalý brazilský reprezentant se konečně zotavil ze zdravotních problémů a o víkendu by měl nastoupil v Taça de Portugal na půdě Berço SC.

abola.pt
23.05.202123:30

Taça de Portugal pro Bragu

Výsledek finále Portugalského poháru: Braga - Benfica 2:0 (45+3. Piazon, 85. R. Horta).

21.05.202121:24

Finále Portugalského poháru odřídí Almeida

Do práce půjde v neděli večer Nuno Almeida, ten byl jmenován hlavním rozhodčím finále Portugalského poháru mezi Bragou a Benficou.

abola.pt
20.05.202119:31

Benfica čeká na zprávy o Veríssimovi

Benfica včera porazila Guimaraes a už v první půli z duelu odstoupil Lucas Veríssimo. Obránce lisabonského klubu si poranil stehenní sval a je ohrožen jeho start v pohárovém finále proti Braze, to je na programu za tři dny.

abola.pt
06.03.202108:57

Finále Portugalského poháru bude v Coimbře

Finále letošního ročníku Portugalského poháru se bude konat v Coimbře. O trofej si to rozdají Benfica a Braga, duel je naplánován na 23. května.

abola.pt
04.03.202123:10

Benfica ve finále poháru vyzve Bragu

Výsledek semifinále Taça de Portugal: Benfica - Estoril 2:0 (43. Ramos, 90. Waldschmidt), první zápas 3:1, postupuje Braga.

11.02.202118:57

Sudímu v Portugalsku vyhrožovali smrtí

Rozhodčí Luis Godinho a jeho rodina dostali po úvodním semifinále Portugalského poháru, ve kterém sudí vyloučil dva hráče Porta, výhružky smrtí. Utkání v Braze skončilo remízou 1:1, poté co domácí v dvojnásobné početní výhodě v nastavení srovnali. Jako první dostal červenou kartu v 70. minutě Luis Díaz. Po jeho faulu se navíc vážně zranil David Carmo a utkání bylo na několik minut přerušeno. Na hřiště totiž pro domácího obránce přijela sanitka, která se ale porouchala a z trávníku ji museli odtlačit hráči. V nastavení byl po úderu hlavou vyloučen Mateus Uribe a Braga poté vyrovnala. Vedení Porta po zápase v oficiálním klubovém zpravodajství rozhodčího zkritizovalo a Godinho dostal několik výhrůžných zpráv. "Bereme to velmi vážně. V posledních hodinách navíc někdo na sociálních sítích zveřejnil rozhodčího telefon, což celou situaci jen zhoršilo, a navíc jde o závažný útok na soukromí," uvedla komise rozhodčích.