4
0
2

Články

Rozhodčí se omlouvali Bayernu. Sporná akce se musí nechat dohrát do konce, soptil Tuchel

Polský rozhodčí Szymon Marciniak se podle obránce Matthijse de Ligta omluvil fotbalistům Bayernu Mnichov za hrubou chybu, které se dopustil ve 13. minutě nastaveného času odvety semifinále Ligy mistrů. Spolu s asistentem Tomaszem Listkiewiczem nedali videorozhodčímu možnost přezkoumat, zda nizozemský obránce vstřelil regulérní gól, který by zápas poslal do prodloužení. Real Madrid zvítězil 2:1 a po remíze v Bavorsku v prvním duelu oslavil postup do finále, v němž se ve Wembley utká s Dortmundem.

Der Klassiker se nebude týkat de Ligta, Bayernu bude chybět několik týdnů

Bayern přišel po středečním šokujícím vyřazení ve 2. kole Německého poháru na několik týdnů i o obránce Matthijse de Ligta. Bavorský velkoklub dnes informoval, že si nizozemský reprezentant natrhl vnitřní vaz v pravém koleně. Podle listu Bild čeká De Ligta pauza čtyři až šest týdnů, Bayernu zbývá do zimní přestávky sedm týdnů.