5
0
0

Články

Rozhodčí se omlouvali Bayernu. Sporná akce se musí nechat dohrát do konce, soptil Tuchel

Polský rozhodčí Szymon Marciniak se podle obránce Matthijse de Ligta omluvil fotbalistům Bayernu Mnichov za hrubou chybu, které se dopustil ve 13. minutě nastaveného času odvety semifinále Ligy mistrů. Spolu s asistentem Tomaszem Listkiewiczem nedali videorozhodčímu možnost přezkoumat, zda nizozemský obránce vstřelil regulérní gól, který by zápas poslal do prodloužení. Real Madrid zvítězil 2:1 a po remíze v Bavorsku v prvním duelu oslavil postup do finále, v němž se ve Wembley utká s Dortmundem.

Müller odehraje 700. zápas za Bayern, v květnu může pokořit rekord Maiera

Bayernu Mnichov se letošní sezona nedaří podle plánu, o víkendu přesto dostane prostor jedna menší oslava. V centru dění by se měl ocitnout Thomas Müller, pokud zítra nastoupí proti Heidenheimu, připíše si na své konto jubilejní 700. start v dresu bavorského klubu.

Jako Frauenkirche: Nezlomný Müller prodloužil v Bayernu do roku 2025

Nikdy ve své kariéře nepůsobil jinde. Když byl ještě věkem žák, dostal se do mládežnických kategorií Bayernu a od té doby setrvával v Mnichově až doteď. Minimálně se přitom na této skutečnosti nebude nic měnit do další sezóny. Thomas Müller se poměrně rychle dohodnul s vedením klubu na prodloužení dlouholeté spolupráce, která nově bude platná do roku 2025.