Anglie chce po odchodu Capella zaměstnat domácího trenéra
Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Komentáře (53)
Přidat komentářMOyeš
a k Evertonu Hughes
detailisticky nutno podotknout, že Moyes je Skot
Predovsetkym Sir Alex Ferguson vidi prave v Moyesovi najvhodnejsieho kandidata ako jeho nasledovnika na lavicke MU. Som si isty ze jeho slovo ma taku vahu ze ked to povie v tej pravej chvili (ked bude sam uz naozaj na odchode) tak sa Moyes prestahuje na Old Trafford.
A vzhladom k tomu ako dlho sa DM drzi v Evertone (a SAF v MU
) je tu velky predpoklad ze diabli budu mat zasa na 20 rokov vystarano.
I ked, stale je tu zahadny pan vsemohuci ktory ma v zmluve zakotvene ze ked sa ozve Manchester United, klub ho okamzite uvolni zo zmluvy bez nahrady skody.
Ten pan sa vola...Jose Mourinho.
Mourinho je snad kec... Ferguson to dá Hughesovi, který vrátí nanMU nejlepší fotbal v PL... i pray....
Manzel krici od televizora do kuchyne k svojej zene:
Draha, chces mi pred zaciatkom futbalovej sezony este nieco povedat?
Zahlásil jsem mámě,že začíná liga a ona mi na to řekla : "Kam se stěhuješ?"
si mně rozsekal :-D
díky moc ,dal sem sito do stavu na fb
OT: Hodně zajímavá sestava Chelsea proti Crystal Palace:
Čech - Bruma, Alex, Van Aanholt, Bertrand - Mikel - Essien, Matic - McEachran - Di Santo, Sturridge.
dávají to někde?
Chelsea TV, bet365.com a pár dalších sázkovek.
chelsea TV to je na ofic stránkách chelsea?
už to mam, díky moc
Sestava plná mladíků, výsledek hovoří za vše
Jezisi
Kterypak levak hraje na RB pres nohu? Nebo tam dal Brumu a chudak Aanholt na stoperovi?
Se, bol som týždeň mimo, tak mi, pokiaľ môžte v krátkosti zosumarizujte čo to podstatné a podstatnejšie sa za ten čas udialo. Budem vám povďačný
Getzo.
strašné horko panuje na našom území
Berbatov sa rozstrielal!
Nic nove. V Spanielsku sa este stale oslavuje, Weiss zostava trenerom Slovenska ktoreho kluby utrpeli hned na uvod ako vzdy poharove blamaze a Darinka Rolincova sa ucila soferovat.
Já byl pryč 3 týdny a z toho co jsem se zatím dověděl, že se událo, mi přišlo, že nového není za tu dobu nic.
Tak podľa toho čo vidím na stránke dole, niećo nového by sa predsalen našlo. mimochodom, odvtedy sme sa rozhodne nebavili, ale gratulácia k Halákovi.
Pamätáš keď sme sa o tom bavili cca pred troma mesiacmi a ja som spomenul Blues? Aj zázraky sa stávajú
Tak o Halákovi jsem se nějakým záhadným způsobem dověděl. Ani už si nepamatuju jak se ke mě doprostřed lesů ta informace dostala.
A jo, pamatuju si na to, a jsem nadšený. Tohle Montreal prosral a Blues mají konečně pořádného goalkeepera na dlouhou dobu. K tomu přišel i Sobotka, což je taky fajn, že bude v týmu další Čech.
Preklad: Pikujón je Pikujón, (u Pompey to aspoň čo sa týka tých gólov nebolo tak hrozné aź ma to prekvapovalo) ale barrera vyzerá byť veľmi śikovný chlapík a liga by mu vadiť nemala, to je presne krídlo podľa môjho gusta. príliš sa nemazná na mieste a má ´tah na bránu, mal by by´t prínosom
Na Barreru jsem zvědavý, nic o něm nevím, ale co jsem četl, tak by nemusel být špatný. Pikujon ujde, ale nadšený z něho dvakrát nejsem. Ale dalším novým přírůstkem má být Ben-Haim(mer).
Tak nevím, no. Chtělo by to zas nějakého kvalitního sympaťáka získat.
Arsenal má za sebou první poločas prvního přípravného zápasu. Vedou si parádně, zvlášť střed Wilshere - Frimpong si skvěle rozuměl. Jack předvedl stejnou genialitu jako Berba u třetího gólu proti Celticu.
u třetího toho moc nepředvedl
Essien
Stuart Pierce
ani nevim, že opustil křeslo
...však načo čítať články, keď stačia nadpisy...
Carlisle United 0 Newcastle United 3 (Best 47, Ranger 64, Vuckic 73)
Vuckic
Divím, že Bestovi vůbec něco říká slovo gól.
Co přesně ten Vukcic hraje?
Haris je takova spojka mezi zalohou a utokem, hodne ofenzivni zaloznik. Ja ho videl jen par minut, kdyz stridal loni, ale z juniorky na nej jdou neskutecne ohlasy, strasne sikovnej kluk, je mu teprve 17. Hodne tymu Champu ho chce na hostovani, tak uvidime
Dík
Tak to jsem na něj zvědav no, jestli mu dá Hughton nějakou tu šanci už letos, nebo půjde na nějaké to hostování.
Rikal to presne takhle. Nejdriv rikal, ze by chtel dat prilezitost nadejnym mladikum (a z Vuckice je on odvarenej), pozdejc rikal, ze by mu hostovani prospelo. Ja jsem spis pro to hostovani, kdyz to bude v Champu v tymu, ktery by mu dal prostor.
Jasně no, tým z druhé půlky tabulky Champu, kde by pravidelně hrál, to by mu prospělo. Přeci jen v PL by asi moc šancí stejně nedostával ještě. A co on je za národnost? Nějaký Srb nebo Chorvat?
Slovinec. Loni byl ve svych 16 letech na MS '19, i doma vi o jeho velkem talentu
nebude?
Ne
myslis nova sport? nic o tom neviem podla mna mali kontrakt aj dalej
bohužial nemajú. namiesto anglickej budú dávať, resp. už dávajú ruskú ligu.
Taylor zraněn
Nastesti pry "jen" rameno, lepsi nez aby mel zase neco s kolenem.
ferguson!:)
Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:
http://sante.blog.cz/
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele