Televizní program - všechny programy

07:00
08:45
Real Sociedad - Espanyol Barcelona
Záznam 6. kola španělské fotbalové LaLigy
07:00
08:45
Udinese Calcio - Inter Milán
Záznam 7. kola italské fotbalové Serie A
08:45
10:30
Bayer Leverkusen - Werder Brémy
Záznam 7. kola německé fotbalové Bundesligy
08:45
10:30
Atlético Madrid - Real Madrid
Záznam 6. kola španělské fotbalové LaLigy
09:00
11:00
SK Dynamo České Budějovice-SK Sigma Olomouc (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
09:05
10:55
Global Champions League - New York
Záznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev
10:00
12:00
FC Slovan Liberec-FK Mladá Boleslav
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
10:30
12:15
AC Monza Brianza - Juventus FC
Záznam 7. kola italské fotbalové Serie A
10:30
12:15
1. FSV Mainz 05 - Hertha BSC
Záznam 7. kola německé fotbalové Bundesligy
10:45
11:00
Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
11:00
13:00
FC Hradec Králové-FC Trinity Zlín (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
12:00
15:00
FC Viktoria Plzeň-Inter Milán
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
12:15
12:30
UEFA Pobouření - Kyberšikana
Dokument o negativních dopadech sociálních sítí na profesionální fotbal
12:15
14:00
FC Kodaň - Sevilla FC
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
12:30
14:45
Fotbal
Liga národů, skupina A Chorvatsko - Dánsko
12:30
13:00
LaLiga Chronicles (6)
Magazín ze světa španělské fotbalové LaLigy
12:45
12:50
História Schalke 04
Zo sveta Bundesligy
12:50
12:55
História Eintracht Frankfurt
Zo sveta Bundesligy
12:55
13:00
História Werder Brémy
Zo sveta Bundesligy
13:00
13:10
História Borussia Mönchengladbach
Zo sveta Bundesligy
13:00
15:00
FC Zbrojovka Brno-FK Teplice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
13:00
14:45
Valencia CF - Celta Vigo
Záznam 6. kola španělské fotbalové LaLigy
14:00
14:30
Magazín Ligy mistrů UEFA (6)
Fotbalový magazín
14:30
16:15
Bayer Leverkusen - Werder Brémy
Záznam 7. kola německé fotbalové Bundesligy
14:45
17:00
Fotbal
Liga národů, skupina A Moldavsko - Lichtenštejnsko
14:45
15:15
LaLiga World (7)
Aktuality ze španělské fotbalové LaLigy
15:00
17:00
FK Pardubice-Bohemians Praha 1905 (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
15:00
15:30
Magazín Champions League (6/2022)
UCL - Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
15:15
15:45
LaLiga Nations (1)
Magazín o zahraničních hráčích působících v klubech španělské fotbalové LaLigy
15:30
16:30
UEFA Champions League Highlights (4/2022)
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
15:45
17:30
Manchester City - Borussia Dortmund
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
16:15
18:00
AS Řím - Atalanta Bergamo
Záznam 7. kola italské fotbalové Serie A
16:30
19:00
Chelsea FC-Red Bull Salzburg
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
16:45
16:55
História TSG 1899 Hoffenheim
Zo sveta Bundesligy
17:00
17:15
Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
17:00
19:00
FC Slovan Liberec-FK Mladá Boleslav
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
17:15
17:45
Fotbal, Slovensko-Bělorusko, upoutávka
Premiéra
17:30
19:15
Borussia Mönchengladbach - RB Lipsko
Záznam 7. kola německé fotbalové Bundesligy
17:45
20:30
Fotbal
Liga národů, skupina C Slovensko - Bělorusko
17:45
20:00
Fotbal
Liga národů, skupina A Azerbajdžán - Kazachstán
18:00
18:15
LaLiga - Javier Saviola - TOP 25 gólů
Sestřih nejlepších gólových akcí Javiera Savioly ve španělské fotbalové LaLize
18:15
20:00
Real Sociedad - Espanyol Barcelona
Záznam 6. kola španělské fotbalové LaLigy
19:00
21:00
FC Viktoria Plzeň-SK Slavia Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
19:15
19:45
Bundesliga Weekly (9)
Souhrn zajímavostí z německé fotbalové Bundesligy za uplynulý týden
19:30
19:40
História SC Freiburg
Zo sveta Bundesligy
19:45
21:35
Juventus FC - SL Benfica
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
20:00
20:30
Serie A - Full Impact (7)
Sestřih utkání 7. kola italské fotbalové Serie A
20:30
22:45
Fotbal
Liga národů, skupina A Nizozemsko - Belgie
20:30
22:45
Fotbal
Liga národů, skupina A Dánsko - Francie
20:30
22:15
AC Milán - SSC Neapol
Záznam 7. kola italské fotbalové Serie A
21:00
23:00
AC Sparta Praha-FC Baník Ostrava
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
21:15
22:45
TIKI-TAKA (186)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
22:15
22:35
Fotbal Extra: Švýcarsko - Česko
Aktuální informace před utkáním české fotbalové reprezentace v Lize národů UEFA
22:15
22:30
Bundesliga - VfL Wolfsburg
Fotbalové kluby Bundesligy v sezóně 2022/23
22:30
00:15
Borussia Mönchengladbach - RB Lipsko
Záznam 7. kola německé fotbalové Bundesligy
23:00
00:00
Fotbal
MD 6, sestřih
23:00
00:00
Ligue 1 Highlights (8)
Sestřih utkání 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
23:00
01:00
1. FC Slovácko-FK Jablonec
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
00:00
02:45
Fotbal
Liga národů, skupina C Slovensko - Bělorusko
00:15
02:00
Maccabi Haifa - Paris Saint-Germain
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
02:45
04:35
Fotbal: Česko - Portugalsko
Záznam utkání Ligy národů UEFA
02:45
05:00
Fotbal
Liga národů, skupina B Slovinsko - Norsko
04:25
05:25
Ligue 1 Highlights (8)
Sestřih utkání 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
05:25
05:35
Jan Koller - DINO Tour, Obořiště
Ohlédnutí za exhibiční akcí nejlepšího střelce české fotbalové reprezentace
07:00
09:00
AC Milán - Udinese Calcio
Záznam 1. kola italské fotbalové Serie A
07:00
08:45
CA Osasuna - Sevilla FC
Záznam 1. kola španělské fotbalové LaLigy
08:45
10:45
US Lecce - Inter Milán
Záznam 1. kola italské fotbalové Serie A
09:00
11:00
FC Hradec Králové-FC Trinity Zlín (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
09:00
10:45
Eintracht Frankfurt - Bayern Mnichov
Záznam 1. kola německé fotbalové Bundesligy
10:45
11:15
LaLiga Chronicles (6)
Magazín ze světa španělské fotbalové LaLigy
10:45
12:30
Union Berlín - Hertha BSC
Záznam 1. kola německé fotbalové Bundesligy
11:00
13:45
Fotbal
Liga národů, skupina C Slovensko - Bělorusko
11:00
11:45
F:INITO (17/2022)
FORTUNA:LIGA - Sestřih sobotních odehraných utkání 9. ligového kola FORTUNA:LIGY
11:15
13:00
Athletic Bilbao - Mallorca
Záznam 1. kola španělské fotbalové LaLigy
11:45
12:30
F:INITO (18/2022)
FORTUNA:LIGA - Sestřih nedělních odehraných utkání 9. ligového kola FORTUNA:LIGY
11:55
12:05
Fotbal po našem
Cyklus portrétů klubů, které hrají nižší fotbalové soutěže
12:00
13:00
UEFA Champions League Highlights (3/2022)
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
12:30
15:30
AC Sparta Praha-FC Baník Ostrava
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
12:30
13:00
Magazín Ligy mistrů UEFA (6)
Fotbalový magazín
13:00
13:15
Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
13:00
14:00
UEFA Champions League Highlights (4/2022)
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
13:00
14:45
FC Barcelona - Rayo Vallecano
Záznam 1. kola španělské fotbalové LaLigy
13:15
15:30
Fotbal
Liga národů, skupina A Španělsko - Švýcarsko
14:45
15:15
LaLiga World (7)
15:15
17:00
SS Lazio - Bologna FC
Záznam 1. kola italské fotbalové Serie A
15:30
17:45
Fotbal
Liga národů, skupina A Německo - Maďarsko
15:30
17:30
FC Zbrojovka Brno-FK Teplice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
16:00
18:00
Global Champions League - New York
Záznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev
16:30
17:00
Magazín Ligy mistrů UEFA (6)
Fotbalový magazín
17:00
20:00
FC Viktoria Plzeň-SK Slavia Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
17:00
17:30
LaLiga World (7)
17:00
18:45
Borussia Mönchengladbach - TSG Hoffenheim
Záznam 1. kola německé fotbalové Bundesligy
17:30
20:30
FC Viktoria Plzeň-SK Slavia Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
17:30
19:15
US Salernitana 1919 - AS Řím
Záznam 1. kola italské fotbalové Serie A
17:45
20:30
Fotbal
Liga národů, skupina C Slovensko - Bělorusko
18:00
20:00
Rangers FC-SSC Neapol
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
18:30
20:30
Fotbal
Liga národů, skupina D, Andorra - Lotyšsko
18:45
19:00
Bundesliga - TSG Hoffenheim
Fotbalové kluby Bundesligy v sezóně 2022/23
19:00
20:45
Valencia CF - Girona FC
Záznam 1. kola španělské fotbalové LaLigy
19:15
20:55
FC Barcelona - FC Viktoria Plzeň
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
19:45
21:40
Liverpool - Ajax
Liga majstrov UEFA
20:30
22:45
Fotbal
Liga národů, skupina A Anglie - Německo
20:30
22:45
Fotbal
Liga národů, skupina A Maďarsko - Itálie
20:30
23:30
1. FC Slovácko-FK Jablonec
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
20:45
22:30
Hellas Verona - SSC Neapo
Záznam 1. kola italské fotbalové Serie A
20:55
23:00
FC Cartagena - Deportivo Alavés
Přímý přenos 7. kola španělské fotbalové LaLigy SmartBank
21:40
23:35
Rangers FC - SSC Neapol
Liga majstrov UEFA
22:30
00:15
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen
Záznam 1. kola německé fotbalové Bundesligy
22:45
23:00
Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
22:45
00:45
Fotbal
Liga národů, skupina D Andorra - Lotyšsko
23:00
00:00
Fotbal
MD 5, sestřih
23:00
00:00
Liga mistrů UEFA Highlights
Sestřih utkání Ligy mistrů UEFA
23:10
23:30
Fotbal Extra: Švýcarsko - Česko
Aktuální informace před utkáním české fotbalové reprezentace v Lize národů UEFA
00:00
02:15
Fotbal
Liga národů, skupina A Itálie - Anglie
00:00
02:20
Chelsea FC-Red Bull Salzburg
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
00:00
00:15
LaLiga ZAP (1)
Zábavná show ze zákulisí španělské fotbalové LaLigy
00:15
02:00
Juventus FC - US Sassuolo
Záznam 1. kola italské fotbalové Serie A
00:15
01:15
Bundesliga Highlights (7)
Sestřih utkání 7. kola německé fotbalové Bundesligy
01:15
02:15
LaLiga Highlights (6)
02:15
04:30
Fotbal
Liga národů, skupina A Španělsko - Švýcarsko
06:00
08:00
Fotbal
Liga národů, skupina D Estonsko - Malta
07:00
09:00
FC Cartagena - Deportivo Alavés
Záznam 7. kola španělské fotbalové LaLigy SmartBank
07:00
08:45
Turín FC - SS Lazio
Záznam 2. kola italské fotbalové Serie A
08:45
10:30
UD Almería - Real Madrid
Záznam 1. kola španělské fotbalové LaLigy
09:00
11:00
Fotbal
Liga národů, skupina A Česká republika - Portugalsko
09:00
12:00
FC Viktoria Plzeň-SK Slavia Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
09:00
12:00
FC Viktoria Plzeň-Inter Milán
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
09:00
10:45
Inter Milán - Spezia Calcio
Záznam 2. kola italské fotbalové Serie A
10:30
12:15
VfB Stuttgart - RB Lipsko
Záznam 1. kola německé fotbalové Bundesligy
10:45
12:30
Getafe CF - Atlético Madrid
Záznam 1. kola španělské fotbalové LaLigy
11:00
13:15
Fotbal
Liga národů, skupina A Itálie - Anglie
11:50
12:05
Fotbal Extra: Švýcarsko - Česko
Aktuální informace před utkáním české fotbalové reprezentace v Lize národů UEFA
12:00
14:00
SK Dynamo České Budějovice-SK Sigma Olomouc (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
12:15
12:45
Bundesliga Special (5)
Dokument ze zákulisí německé fotbalové Bundesligy
12:30
13:00
Magazín Ligy mistrů UEFA (6)
Fotbalový magazín
12:45
13:00
Bundesliga - RB Lipsko
Fotbalové kluby Bundesligy v sezóně 2022/23
13:00
14:45
1. FC Köln - Schalke 04
Záznam 1. kola německé fotbalové Bundesligy
13:00
14:45
SSC Neapol - AC Monza Brianza
Záznam 2. kola italské fotbalové Serie A
13:15
15:30
Fotbal
Liga národů, skupina B Slovinsko - Norsko
14:00
16:00
FC Zbrojovka Brno-FK Teplice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
14:45
16:30
Atalanta Bergamo - AC Milán
Záznam 2. kola italské fotbalové Serie A
14:45
16:30
Real Betis - Elche CF
Záznam 1. kola španělské fotbalové LaLigy
15:30
17:45
Fotbal
Liga národů, skupina A Maďarsko - Itálie
16:00
18:00
FK Pardubice-Bohemians Praha 1905 (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
16:30
18:15
Espanyol Barcelona - Rayo Vallecano
Záznam 2. kola španělské fotbalové LaLigy
16:35
18:30
Rangers FC - SSC Neapol
Liga majstrov UEFA
17:45
20:00
Fotbal: Česko - Island
Přímý přenos barážového utkání o postup na ME hráčů do 21 let
17:45
20:00
Fotbal
Liga národů, skupina A Anglie - Německo
18:00
20:00
FC Slovan Liberec-FK Mladá Boleslav
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
18:15
20:00
SC Freiburg - Borussia Dortmund
Záznam 2. kola německé fotbalové Bundesligy
20:00
23:50
Fotbal: Švýcarsko - Česko
Přímý přenos utkání Ligy národů UEFA
20:00
20:30
Evropský fotbal (355/2019)
- Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, Serie A)
20:00
23:00
Chelsea FC-Red Bull Salzburg
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
20:00
21:45
Inter Milán - Bayern Mnichov
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA se speciálním studiem
20:15
20:25
Jan Koller - DINO Tour, Obořiště
Ohlédnutí za exhibiční akcí nejlepšího střelce české fotbalové reprezentace
20:15
22:00
Bayer Leverkusen - FC Augsburg
Záznam 2. kola německé fotbalové Bundesligy
20:25
22:30
Brazílie - Tunisko
Přímý přenos mezistátního přátelského fotbalového utkání
20:30
22:45
Fotbal
Liga národů, skupina A Portugalsko - Španělsko
20:30
22:45
Fotbal
Liga národů, skupina B Norsko - Srbsko
20:30
22:30
AC Sparta Praha-FC Baník Ostrava
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
21:45
23:30
Hertha BSC - Eintracht Frankfurt
Záznam 2. kola německé fotbalové Bundesligy
22:00
23:45
Sevilla FC - Real Valladolid
Záznam 2. kola španělské fotbalové LaLigy
22:30
00:30
1. FC Slovácko-FK Jablonec
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
23:00
00:00
Fotbal
MD 5, sestřih
23:00
00:00
UEFA Champions League Highlights (3/2022)
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
23:15
23:50
Bundesliga History
Legenden der Liga: Liebling der Fans
23:30
23:45
Bundesliga - Eintracht Frankfurt
Fotbalové kluby Bundesligy v sezóně 2022/23
23:45
00:15
LaLiga Nations (1)
Magazín o zahraničních hráčích působících v klubech španělské fotbalové LaLigy
23:45
01:30
AS Řím - US Cremonese
Záznam 2. kola italské fotbalové Serie A
23:50
00:35
Bundesliga History
Saisonfinale 2000/2001: Meister für 4 Minuten
00:00
02:00
Fotbal
Liga národů, skupina A, dnešní Švýcarsko - Česká republika
00:15
02:00
RCD Mallorca - Real Betis
Záznam 2. kola španělské fotbalové LaLigy
01:30
02:00
Serie A - Full Impact (7)
Sestřih utkání 7. kola italské fotbalové Serie A
02:00
04:00
Fotbal
Liga národů, skupina A Česká republika - Portugalsko
02:25
04:15
Fotbal: Švýcarsko - Česko
Záznam utkání Ligy národů UEFA
06:00
07:50
Fotbal: Česko - Island
Záznam barážového utkání o postup na ME hráčů do 21 let
06:00
08:00
Fotbal
Liga národů, skupina D Lotyšsko - Moldavsko
07:00
08:55
Liverpool - Ajax
Liga majstrov UEFA
07:00
08:45
1. FSV Mainz 05 - Union Berlín
Záznam 2. kola německé fotbalové Bundesligy
07:00
08:45
Celta Vigo - Real Madrid
Záznam 2. kola španělské fotbalové LaLigy
08:45
10:30
Atlético Madrid - Villarreal CF
Záznam 2. kola španělské fotbalové LaLigy
08:45
10:30
UC Sampdoria - Juventus
Záznam 2. kola italské fotbalové Serie A
08:55
10:50
Rangers FC - SSC Neapol
Liga majstrov UEFA
09:00
11:00
FC Zbrojovka Brno-FK Teplice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
09:00
11:00
Juventus FC-Benfica Lisabon
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:05
11:00
Brazílie - Tunisko
Záznam mezistátního přátelského fotbalového utkání
09:40
09:55
Fotbal po našem
SK Slavkov u Brna - Jihomoravský kraj, 1. B třída sk. A Cyklus portrétů klubů, které hrají nižší fotbalové soutěže
09:55
11:45
Fotbal: Švýcarsko - Česko
Záznam utkání Ligy národů UEFA
10:30
11:00
Magazín Ligy mistrů UEFA (6)
Fotbalový magazín
10:30
12:15
Real Sociedad - FC Barcelona
Záznam 2. kola španělské fotbalové LaLigy
10:45
11:00
Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
11:00
11:15
Jan Koller - DINO Tour, Obořiště
Ohlédnutí za exhibiční akcí nejlepšího střelce české fotbalové reprezentace
11:00
12:45
FC Nantes - RC Lens
Záznam 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
11:00
13:00
FC Hradec Králové-FC Trinity Zlín (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
11:00
13:00
AC Monza Brianza - Udinese Calcio
Záznam 3. kola italské fotbalové Serie A
12:15
13:15
LaLiga Highlights (6)
Sestřih utkání 6. kola španělské fotbalové LaLigy
13:00
15:00
Global Champions League - New York
Záznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev
13:00
15:00
SK Dynamo České Budějovice-SK Sigma Olomouc (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
13:00
14:45
Elche CF - UD Almería
Záznam 2. kola španělské fotbalové LaLigy
13:15
15:00
Bayern Mnichov - VfL Wolfsburg
Záznam 2. kola německé fotbalové Bundesligy
14:45
16:30
Schalke 04 - Borussia Mönchengladbach
Záznam 2. kola německé fotbalové Bundesligy
15:00
17:00
FK Pardubice-Bohemians Praha 1905 (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
15:00
16:45
SS Lazio - Inter Milán
Záznam 3. kola italské fotbalové Serie A
16:30
17:00
Bundesliga Special (5)
Dokument ze zákulisí německé fotbalové Bundesligy
16:45
18:30
Girona FC - Getafe CF
Záznam 2. kola španělské fotbalové LaLigy
17:00
20:00
AC Sparta Praha-FC Baník Ostrava
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
17:00
19:00
Juventus FC - AS Řím
Záznam 3. kola italské fotbalové Serie A
17:30
19:30
Fotbal
Liga národů, skupina C Slovensko - Azerbajdžán
18:30
20:15
Borussia Mönchengladbach - Hertha BSC
Záznam 3. kola německé fotbalové Bundesligy
19:00
21:00
ALBA BERLIN - Veolia Towers Hamburg
Priamy prenos z 2. kola nemeckej BBL bundesligy
19:00
20:00
LaLiga SmartBank Highlights (7)
Sestřih utkání 7. kola španělské fotbalové LaLigy SmartBank
19:30
22:15
Fotbal
Liga národů, skupina C Slovensko - Bělorusko
20:00
21:45
Brazílie - Ghana
Záznam mezistátního přátelského fotbalového utkání
20:00
23:00
FC Viktoria Plzeň-SK Slavia Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
20:00
20:30
LaLiga World (8)
Aktuality ze španělské fotbalové LaLigy
20:15
22:00
AC Milán - Bologna FC
Záznam 3. kola italské fotbalové Serie A
20:30
22:15
Bayern Mnichov - FC Barcelona
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
22:00
00:00
Rangers FC-SSC Neapol
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
22:00
22:30
LaLiga World (8)
Aktuality ze španělské fotbalové LaLigy
22:10
22:16
TCL Moment týdne
Anketa o nejzajímavější událost minulého týdne ve fotbalovém světě
22:15
00:15
Fotbal
Liga národů, skupina A Švýcarsko - Česká republika
22:15
00:00
Hellas Verona - Atalanta Bergamo
Záznam 3. kola italské fotbalové Serie A
22:30
23:30
LaLiga SmartBank Highlights (7)
Sestřih utkání 7. kola španělské fotbalové LaLigy SmartBank
23:00
02:00
FC Slovan Liberec-FK Mladá Boleslav
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
23:30
00:00
Magazín Ligy mistrů UEFA (6)
Fotbalový magazín
00:00
00:15
Bundesliga - Werder Brémy
Fotbalové kluby Bundesligy v sezóně 2022/23
00:00
00:15
LaLiga ZAP (1)
Zábavná show ze zákulisí španělské fotbalové LaLigy
00:05
01:00
Ligue 1 Highlights (8)
Sestřih utkání 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
00:15
02:30
Fotbal
Liga národů, skupina A Španělsko - Švýcarsko
00:15
02:00
Borussia Dortmund - Werder Brémy
Záznam 3. kola německé fotbalové Bundesligy
00:15
02:00
ACF Fiorentina - SSC Neapol
Záznam 3. kola italské fotbalové Serie A
01:00
03:15
Global Champions League - New York
Záznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev
07:00
09:00
Global Champions League - New York
Záznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev
07:00
08:45
US Sassuolo - AC Milán
Záznam 4. kola italské fotbalové Serie A
07:00
08:45
Bayer Leverkusen - TSG Hoffenheim
Záznam 3. kola německé fotbalové Bundesligy
08:45
10:30
Eintracht Frankfurt - 1. FC Köln
Záznam 3. kola německé fotbalové Bundesligy
08:45
10:30
Girona FC - Celta Vigo
Záznam 3. kola španělské fotbalové LaLigy
09:00
11:00
SK Dynamo České Budějovice-SK Sigma Olomouc (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
10:30
12:15
Real Betis - CA Osasuna
Záznam 3. kola španělské fotbalové LaLigy
10:30
12:15
Inter Milán - US Cremonese
Záznam 4. kola italské fotbalové Serie A
11:00
13:15
Fotbal
Liga národů, skupina B Arménie - Ukrajina
11:00
12:45
Olympique Marseille - Stade Rennes
Záznam 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové soutěže
11:00
13:00
FC Zbrojovka Brno-FK Teplice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
12:15
14:00
AS Řím - AC Monza Brianza
Záznam 4. kola italské fotbalové Serie A
12:15
14:00
UD Almería - Sevilla FC
Záznam 3. kola španělské fotbalové LaLigy
13:00
15:00
FC Hradec Králové-FC Trinity Zlín (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
13:15
15:30
Fotbal
Liga národů, skupina A Španělsko - Švýcarsko
14:00
15:45
1. FSV Mainz 05 - Bayer Leverkusen
Záznam 4. kola německé fotbalové Bundesligy
14:00
14:30
LaLiga World (8)
Aktuality ze španělské fotbalové LaLigy
14:25
16:25
AS Řím - AC Sparta Praha
Přímý přenos odvetného utkání 2. kola Ligy mistryň UEFA
14:30
16:15
VfL Bochum - Bayern Mnichov
Záznam 3. kola německé fotbalové Bundesligy
14:40
16:35
Rangers FC - SSC Neapol
Liga majstrov UEFA
15:00
18:00
FC Slovan Liberec-FK Mladá Boleslav
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
15:45
16:15
LaLiga World (8)
Aktuality ze španělské fotbalové LaLigy
16:00
19:00
FC Viktoria Plzeň-Inter Milán
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
16:15
16:45
LaLiga Fans (1)
Magazín o fanoušcích španělské fotbalové LaLigy
16:15
18:00
Empoli FC - Hellas Verona
Záznam 4. kola italské fotbalové Serie A
16:35
18:30
Liverpool - Ajax
Liga majstrov UEFA
16:45
19:00
Fotbal
Liga národů, skupina A Německo - Maďarsko
16:45
17:45
LaLiga SmartBank Highlights (7)
Sestřih utkání 7. kola španělské fotbalové LaLigy SmartBank
17:45
19:45
UC Sampdoria - SS Lazio
Záznam 4. kola italské fotbalové Serie A
18:00
20:00
FC Viktoria Plzeň-SK Slavia Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
18:00
19:45
FC Barcelona - Real Valladolid
Záznam 3. kola španělské fotbalové LaLigy
19:45
20:15
LaLiga Chronicles (6)
Magazín ze světa španělské fotbalové LaLigy
19:45
21:30
Hertha Berlín - Borussia Dortmund
Záznam 4. kola německé fotbalové Bundesligy
20:00
21:45
Brazílie - Tunisko
Záznam mezistátního přátelského fotbalového utkání
20:00
23:00
1. FC Slovácko-FK Jablonec
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
20:15
22:15
Manchester City - Borussia Dortmund
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
21:30
23:30
SSC Neapol - US Lecce
Záznam 4. kola italské fotbalové Serie A
21:45
22:35
Fotbal: Dohráno Plus
Utkání české fotbalové reprezentace v Lize národů UEFA očima fotbalových expertů
22:00
01:00
Juventus FC-Benfica Lisabon
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
23:00
01:00
AC Sparta Praha-FC Baník Ostrava
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
23:05
00:45
AS Řím - AC Sparta Praha
Záznam odvetného utkání 2. kola Ligy mistryň UEFA
23:30
00:00
Bundesliga Special (5)
Dokument ze zákulisí německé fotbalové Bundesligy
00:00
00:30
LaLiga Chronicles (6)
Magazín ze světa španělské fotbalové LaLigy
00:30
02:15
FC Cartagena - Deportivo Alavés
7. kola španělské fotbalové LaLigy SmartBank
01:00
02:20
UEFA Champions League Highlights (4/2022)
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
01:15
03:30
Fotbal
Liga národů, skupina A Maďarsko - Itálie
07:00
09:00
AS Řím - AC Sparta Praha
Záznam odvetného utkání 2. kola Ligy mistryň UEFA
07:00
08:45
Bayern Mnichov - Borussia Mönchengladbach
Záznam 4. kola německé fotbalové Bundesligy
07:00
08:45
Juventus FC - Spezia Calcio
Záznam 4. kola italské fotbalové Serie A
08:45
10:30
Espanyol Barcelona - Real Madrid
Záznam 3. kola španělské fotbalové LaLigy
08:45
10:30
1. FC Köln - VfB Stuttgart
Záznam 4. kola německé fotbalové Bundesligy
09:00
11:00
Fotbal
Liga národů, skupina D Estonsko - Malta
09:00
11:00
FC Zbrojovka Brno-FK Teplice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
09:00
11:00
Juventus FC-Benfica Lisabon
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:25
11:20
Liverpool - Ajax
Liga majstrov UEFA
10:00
11:45
Olympique Lyon - Paris Saint-Germain
Záznam 8. kola nejvyšší francouzské francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
10:30
11:00
LaLiga Chronicles (6)
Magazín ze světa španělské fotbalové LaLigy
10:30
11:00
Bundesliga Special (5)
Dokument ze zákulisí německé fotbalové Bundesligy
11:00
13:00
FC Hradec Králové-FC Trinity Zlín (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
11:00
13:00
Atalanta Bergamo - Turín FC
Záznam 4. kola italské fotbalové Serie A
11:00
12:45
Cádiz CF - Athletic Bilbao
Záznam 3. kola španělské fotbalové LaLigy
11:20
13:15
Rangers FC - SSC Neapol
Liga majstrov UEFA
12:45
14:30
Werder Brémy - Eintracht Frankfurt
Záznam 4. kola německé fotbalové Bundesligy
12:55
13:40
Fotbal: Dohráno Plus
Utkání české fotbalové reprezentace v Lize národů UEFA očima fotbalových expertů
13:00
15:00
FK Pardubice-Bohemians Praha 1905 (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
13:00
14:45
Valencia CF - Atlético Madrid
Záznam 3. kola španělské fotbalové LaLigy
14:30
15:00
Magazín Ligy mistrů UEFA (6)
Fotbalový magazín
14:45
16:30
Bologna FC - US Salernitana 1919
Záznam 4. kola italské fotbalové Serie A
15:00
17:45
Fotbal
Liga národů, skupina C Slovensko - Bělorusko
15:00
17:00
SK Dynamo České Budějovice-SK Sigma Olomouc (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
15:00
16:00
LaLiga Highlights (6)
Sestřih utkání 6. kola španělské fotbalové LaLigy
16:00
17:45
Celta Vigo - Cádiz CF
Záznam 4. kola španělské fotbalové LaLigy
16:30
17:00
Bundesliga Special (5)
Dokument ze zákulisí německé fotbalové Bundesligy
16:45
17:40
Ligue 1 Highlights (8)
Sestřih utkání 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
17:00
20:00
1. FC Slovácko-FK Jablonec
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
17:00
17:55
Bundesliga Highlights (7)
Sestřih utkání 7. kola německé fotbalové Bundesligy
17:05
17:20
Fotbal po našem
SK Slavkov u Brna - Jihomoravský kraj, 1. B třída sk. A Cyklus portrétů klubů, které hrají nižší fotbalové soutěže
17:10
19:30
Ružomberok - Skalica
Přímý přenos utkání 12. kola slovenské fotbalové Fortuna ligy se speciálním studiem
17:20
19:30
Fotbal: FK Viagem Příbram - SK Sigma Olomouc B
Přímý přenos utkání fotbalové FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY
17:45
19:30
AC Milán - Inter Milán
Záznam 5. kola italské fotbalové Serie A
17:55
18:25
Bundesliga Weekly (10)
Souhrn zajímavostí z německé fotbalové Bundesligy za uplynulý týden
18:00
19:00
UEFA Champions League Highlights (3/2022)
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
18:25
20:25
Hannover 96 - Hamburger SV
Přímý přenos 10. kola německé fotbalové 2. Bundesligy
19:00
20:00
UEFA Champions League Highlights (4/2022)
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
19:30
19:35
TCL Moment týdne
Anketa o nejzajímavější událost minulého týdne ve fotbalovém světě
19:30
19:45
LaLiga ZAP (1)
Zábavná show ze zákulisí španělské fotbalové LaLigy
19:45
22:30
Bayern Mnichov - Bayer Leverkusen
Přímý přenos 8. kola německé fotbalové Bundesligy se speciálním studiem
20:00
20:30
Evropský fotbal (356/2019)
- Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, Serie A)
20:25
20:55
Ligue 1 Preview (9)
Souhrn zajímavostí před startem 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
20:25
20:55
LaLiga Show (7)
Souhrn zajímavostí před startem 7. kola španělské fotbalové LaLigy
20:30
23:30
FC Slovan Liberec-FK Mladá Boleslav
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
20:55
23:00
Angers SCO - Olympique Marseille
Přímý přenos 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
20:55
23:00
Athletic Bilbao - UD Almería
Přímý přenos 7. kola španělské fotbalové LaLigy
22:30
23:00
LaLiga World (8)
Aktuality ze španělské fotbalové LaLigy
23:00
23:30
Magazín Champions League (7/2022)
UCL - Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
23:00
23:30
LaLiga Fans (1)
Magazín o fanoušcích španělské fotbalové LaLigy
23:00
23:15
Bundesliga Special - Můj příběh (1)
Dokument ze zákulisí německé fotbalové Bundesligy
23:15
23:30
Bundesliga – Bayern Mnichov
Fotbalové kluby Bundesligy v sezóně 2022/23
23:30
00:00
LaLiga Show (7)
Souhrn zajímavostí před startem 7. kola španělské fotbalové LaLigy
23:30
00:00
Bundesliga Weekly (10)
Souhrn zajímavostí z německé fotbalové Bundesligy za uplynulý týden
00:00
00:30
LaLiga World (8)
Aktuality ze španělské fotbalové LaLigy
00:00
00:15
Bundesliga – Bayer Leverkusen
Fotbalové kluby Bundesligy v sezóně 2022/23
00:15
02:00
SS Lazio - SSC Neapol
Záznam 5. kola italské fotbalové Serie A
00:30
02:15
RCD Mallorca - Girona FC
Záznam 4. kola španělské fotbalové LaLigy
01:30
03:55
Ružomberok - Skalica
Záznam utkání 12. kola slovenské fotbalové Fortuna ligy
01:35
03:30
Toronto FC - Inter Miami CF
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
05:35
06:05
Ligue 1 Preview (9)
Souhrn zajímavostí před startem 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
06:00
07:45
Fotbal: FK Viagem Příbram - SK Sigma Olomouc B
Záznam utkání fotbalové FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY
07:00
08:45
Ružomberok - Skalica
Záznam utkání 12. kola slovenské fotbalové Fortuna ligy
07:00
08:55
Rangers FC - SSC Neapol
Liga majstrov UEFA
07:00
08:45
Athletic Bilbao - UD Almería
Záznam 7. kola španělské fotbalové LaLigy
07:00
08:45
Bayern Mnichov - Bayer Leverkusen
Záznam 8. kola německé fotbalové Bundesligy
07:45
08:00
Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
08:45
10:30
Angers SCO - Olympique Marseille
Záznam 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
08:45
10:30
Hannover 96 - Hamburger SV
Záznam 10. kola německé fotbalové 2. Bundesligy
08:45
10:30
AC Milán - SSC Neapol
Záznam 7. kola italské fotbalové Serie A
09:00
11:00
Fotbal
Liga národů, skupina D Lotyšsko - Moldavsko
09:00
12:00
FC Viktoria Plzeň-SK Slavia Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
10:30
12:10
Toronto FC - Inter Miami CF
Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
10:30
12:25
Bayern Mnichov - Bayer Leverkusen
Záznam 8. kola německé fotbalové Bundesligy
10:30
12:15
Athletic Bilbao - UD Almería
Záznam 7. kola španělské fotbalové LaLigy
10:40
10:50
História FC Bochum
Zo sveta Bundesligy
10:50
11:00
História Hertha Berlín
Zo sveta Bundesligy
12:00
12:15
Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
12:00
14:00
AC Sparta Praha-FC Baník Ostrava
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
12:15
12:40
LaLiga Show (7)
Souhrn zajímavostí před startem 7. kola španělské fotbalové LaLigy
12:25
12:55
Bundesliga Weekly (10)
Souhrn zajímavostí z německé fotbalové Bundesligy za uplynulý týden
12:40
14:25
AS Řím - AC Sparta Praha
Záznam odvetného utkání 2. kola Ligy mistryň UEFA
12:40
14:25
Udinese Calcio - Inter Milán
Záznam 7. kola italské fotbalové Serie A
12:45
13:00
Jan Koller - DINO Tour, Obořiště
Ohlédnutí za exhibiční akcí nejlepšího střelce české fotbalové reprezentace
12:55
14:55
Greuther Fürth - SV Sandhausen
Přímý přenos 10. kola německé fotbalové 2. Bundesligy
14:00
14:45
F:INITO (17/2022)
FORTUNA:LIGA - Sestřih sobotních odehraných utkání 9. ligového kola FORTUNA:LIGY
14:25
14:55
Ligue 1 Preview (9)
Souhrn zajímavostí před startem 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
14:25
14:55
Inside Serie A (8)
Souhrn zajímavostí před startem 8. kola italské fotbalové Serie A
14:45
15:30
F:INITO (18/2022)
FORTUNA:LIGA - Sestřih nedělních odehraných utkání 9. ligového kola FORTUNA:LIGY
14:55
16:55
AS Saint-Étienne - Grenoble Foot 38
Přímý přenos 10. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2 BTK
14:55
15:10
Bundesliga Special – Můj příběh (2)
Dokument ze zákulisí německé fotbalové Bundesligy
14:55
17:00
SSC Neapol - Turín FC
Přímý přenos 8. kola italské fotbalové Serie A
15:10
15:25
Bundesliga – Borussia Dortmund
Fotbalové kluby Bundesligy v sezóně 2022/23
15:25
17:30
Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin
Bundesliga
15:25
17:30
1. FC Köln - Borussia Dortmund
Přímý přenos 8. kola německé fotbalové Bundesligy
15:30
18:20
Bohemians Praha 1905-FC Viktoria Plzeň
FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
15:30
18:20
Bohemians-Plzeň: Hlavní mix
FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
16:15
18:15
Fotbal
Turecká Süper Lig, 8. kolo, dnešní Kayserispor - Trabzonspor
16:55
19:05
Racing Strasbourg - Stade Rennes
Přímý přenos 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
17:00
19:00
FC Red Bull Salzburg - LASK
Priamy prenos z 10. kola rakúskej ADMIRAL bundesligy
17:00
17:25
LaLiga World (8)
Aktuality ze španělské fotbalové LaLigy
17:25
17:55
Magazín Ligy mistrů UEFA (7)
Fotbalový magazín
17:30
20:00
Inter Milán - AS Řím
Přímý přenos 8. kola italské fotbalové Serie A se speciálním studiem
17:55
18:25
LaLiga Fans (1)
Magazín o fanoušcích španělské fotbalové LaLigy
18:00
18:05
História Schalke 04
Zo sveta Bundesligy
18:05
18:15
História B.Dortmund
Zo sveta Bundesligy
18:15
18:20
História Borussia Mönchengladbach
Zo sveta Bundesligy
18:20
21:30
AC Sparta Praha-FC Hradec Králové
FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
18:20
18:25
História Werder Brémy
Zo sveta Bundesligy
18:20
21:30
Sparta-Hr. Králové: Hlavní mix
FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
18:25
20:30
SV Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
18:25
20:40
Sevilla FC - Atlético Madrid
Přímý přenos 7. kola španělské fotbalové LaLigy
19:00
21:00
Fotbal
Turecká Süper Lig, 8. kolo Adana Demirspor - Galatasaray
19:00
19:30
Magazín Champions League (7/2022)
UCL - Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
19:05
20:55
New England Revolution - Atlanta United FC
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
19:30
20:00
Boje o ušatý pohár II (2/7)
UCL - Druhá řada jedinečného dokumentárního cyklu UEFA
20:00
23:00
FC Viktoria Plzeň-Inter Milán
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
20:00
20:25
Bundesliga Special (6) - To nejlepší ze září
Dokument ze zákulisí německé fotbalové Bundesligy
20:25
20:55
LaLiga World (8)
Aktuality ze španělské fotbalové LaLigy
20:40
22:45
Empoli FC - AC Milán
Přímý přenos 8. kola italské fotbalové Serie A
20:55
22:55
Paris Saint-Germain - OGC Nice
Přímý přenos 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
20:55
23:00
RCD Mallorca - FC Barcelona
Přímý přenos 7. kola španělské fotbalové LaLigy
21:30
22:15
F:INITO (19/2022)
FORTUNA:LIGA - Sestřih sobotních odehraných utkání 10. ligového kola FORTUNA:LIGY
21:30
22:15
F:INITO (19/2022)
FORTUNA:LIGA - Sestřih sobotních odehraných utkání 10. ligového kola FORTUNA:LIGY
21:45
23:45
Colorado Rapids - FC Dallas
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
22:15
00:15
FC Baník Ostrava-SK Dynamo České Budějovice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam 10. kola FORTUNA:LIGY
23:00
00:45
SSC Neapol - Turín FC
Záznam 8. kola italské fotbalové Serie A
00:15
02:15
FK Mladá Boleslav-SK Sigma Olomouc (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam 10. kola FORTUNA:LIGY
00:45
02:30
Sevilla FC - Atlético Madrid
Záznam 7. kola španělské fotbalové LaLigy
01:30
02:00
Magazín Ligy mistrů UEFA (7)
Fotbalový magazín
06:00
07:45
Fotbal: Švýcarsko - Česko
Záznam utkání Ligy národů UEFA
07:00
08:55
Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin
Bundesliga
07:00
08:45
Greuther Fürth - SV Sandhausen
Záznam 10. kola německé fotbalové 2. Bundesligy
07:00
08:45
RCD Mallorca - FC Barcelona
Záznam 7. kola španělské fotbalové LaLigy
07:45
07:50
TCL Moment týdne
Anketa o nejzajímavější událost minulého týdne ve fotbalovém světě
07:50
08:00
Fotbal po našem
SK Slavkov u Brna - Jihomoravský kraj, 1. B třída sk. A Cyklus portrétů klubů, které hrají nižší fotbalové soutěže
08:45
10:30
1. FC Köln - Borussia Dortmund
Záznam 8. kola německé fotbalové Bundesligy
08:45
10:30
Inter Milán - AS Řím
Záznam 8. kola italské fotbalové Serie A
08:55
09:00
História TSG 1899 Hoffenheim
Zo sveta Bundesligy
09:00
09:10
História RB LIpsko
Zo sveta Bundesligy
09:00
12:00
Bohemians Praha 1905-FC Viktoria Plzeň
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
09:10
09:15
História 1. FSV Mainz 05
Zo sveta Bundesligy
09:15
11:10
SV Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
09:35
11:15
Colorado Rapids - FC Dallas
Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
10:30
12:15
Empoli FC - AC Milán
Záznam 8. kola italské fotbalové Serie A
11:30
12:15
F:INITO (19/2022)
FORTUNA:LIGA - Sestřih sobotních odehraných utkání 10. ligového kola FORTUNA:LIGY
12:00
12:15
Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
12:00
14:45
AC Sparta Praha-FC Hradec Králové
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
12:15
13:55
Bayern Mnichov - Bayer Leverkusen
Záznam 8. kola německé fotbalové Bundesligy
12:25
14:30
SS Lazio - Spezia Calcio
Přímý přenos 8. kola italské fotbalové Serie A
12:40
12:45
História Bayer Leverkusen
Zo sveta Bundesligy
12:45
12:55
História FC Bochum
Zo sveta Bundesligy
12:55
14:55
FC Lorient - Lille OSC
Přímý přenos 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
13:55
16:10
Espanyol Barcelona - Valencia CF
Přímý přenos 7. kola španělské fotbalové LaLigy
14:30
14:55
Magazín Ligy mistrů UEFA (7)
Fotbalový magazín
14:45
15:30
F:INITO (19/2022)
FORTUNA:LIGA - Sestřih sobotních odehraných utkání 10. ligového kola FORTUNA:LIGY
14:55
17:00
Toulouse FC - Montpellier HSC
Přímý přenos 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
14:55
15:25
Bundesliga Special (6) - To nejlepší ze září
Dokument ze zákulisí německé fotbalové Bundesligy
15:00
15:05
História Borussia Mönchengladbach
Zo sveta Bundesligy
15:00
15:30
Magazín Champions League (7/2022)
UCL - Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
15:05
15:10
História Werder Brémy
Zo sveta Bundesligy
15:10
15:15
História Eintracht Frankfurt
Zo sveta Bundesligy
15:15
15:25
História TSG 1899 Hoffenheim
Zo sveta Bundesligy
15:25
17:30
Sassuolo - Salernitana
Serie A
15:25
17:25
Hertha BSC - TSG Hoffenheim
Přímý přenos 8. kola německé fotbalové Bundesligy
15:30
18:20
FC Trinity Zlín-1. FC Slovácko
FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
15:30
17:15
FC Bayern München - ratiopharm ulm
Záznam z 1. kola nemeckej BBL bundesligy
15:30
18:20
Zlín-Slovácko: Hlavní mix
FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
16:00
18:00
Fotbal
Turecká Süper Lig, 8. kolo Konyaspor - Ümraniyespor
16:10
18:15
Celta Vigo - Real Betis
Přímý přenos 7. kola španělské fotbalové LaLigy
17:00
19:00
AS Monaco - FC Nantes
Přímý přenos 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
17:00
19:00
FK Austria Wien - SK Puntigamer Sturm Graz
Priamy prenos z 10. kola rakúskej ADMIRAL bundesligy
17:25
19:30
Schalke 04 - FC Augsburg
Přímý přenos 8. kola německé fotbalové Bundesligy
18:15
20:05
Atalanta Bergamo - ACF Fiorentina
Přímý přenos 8. kola italské fotbalové Serie A
18:20
21:30
SK Slavia Praha-FC Slovan Liberec
FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
18:20
21:30
Slavia-Liberec: Hlavní mix
FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
18:25
20:30
Girona - Real Sociedad
LaLiga
19:00
21:00
Fotbal
Turecká Süper Lig, 8. kolo Besiktas - Fenerbahce
19:05
21:00
New York City FC - Orlando City SC
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
19:30
19:45
Bundesliga Special – Můj příběh (2)
Dokument ze zákulisí německé fotbalové Bundesligy
19:45
20:00
Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
19:45
20:00
Bundesliga – FC Augsburg
Fotbalové kluby Bundesligy v sezóně 2022/23
20:00
20:25
LaLiga Fans (1)
Magazín o fanoušcích španělské fotbalové LaLigy
20:05
20:40
Magazín Ligy mistrů UEFA (7)
Fotbalový magazín
20:25
20:55
LaLiga World (8)
Aktuality ze španělské fotbalové LaLigy
20:40
22:45
RC Lens - Olympique Lyon
Přímý přenos 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
20:40
22:45
Juventus FC - Bologna FC
Přímý přenos 8. kola italské fotbalové Serie A
20:55
23:00
Real Madrid - CA Osasuna
Přímý přenos 7. kola španělské fotbalové LaLigy
21:05
23:15
Portland Timbers - Los Angeles FC
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
21:15
22:15
Fotbal: Dohráno
Ohlédnutí za fotbalovým víkendem
21:30
22:15
F:INITO (20/2022)
FORTUNA:LIGA - Sestřih nedělních odehraných utkání 10. ligového kola FORTUNA:LIGY
21:30
22:15
F:INITO (20/2022)
FORTUNA:LIGA - Sestřih nedělních odehraných utkání 10. ligového kola FORTUNA:LIGY
22:15
22:20
TCL Moment týdne
Anketa o nejzajímavější událost minulého týdne ve fotbalovém světě
22:15
00:15
FK Jablonec-FC Zbrojovka Brno (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam 10. kola FORTUNA:LIGY
22:20
22:35
Fotbal po našem
SK Slavkov u Brna - Jihomoravský kraj, 1. B třída sk. A Cyklus portrétů klubů, které hrají nižší fotbalové soutěže
23:00
00:45
Empoli FC - AC Milán
Záznam 8. kola italské fotbalové Serie A
23:20
01:20
Sporting Kansas City - Seattle Sounders FC
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
00:15
02:15
FK Teplice-FK Pardubice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam 10. kola FORTUNA:LIGY
00:45
02:30
Racing Strasbourg - Stade Rennes
Záznam 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
00:45
02:30
Espanyol Barcelona - Valencia CF
Záznam 7. kola španělské fotbalové LaLigy
01:30
03:45
Fotbal
Liga národů, skupina A Maďarsko - Itálie
02:30
04:15
AS Saint-Étienne - Grenoble Foot 38
Záznam 9. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2 BTK
03:45
06:00
Fotbal
Liga národů, skupina A Španělsko - Švýcarsko
05:25
06:15
Ligue 1 Highlights (9)
Sestřih utkání 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
06:00
08:00
Fotbal
Turecká Süper Lig, 8. kolo Kayserispor - Trabzonspor
07:00
07:00
Fußball - Herrlich verrückte Bundesliga
Top Ten des deutschen Fußballs
07:00
08:45
FC Lorient - Lille OSC
Záznam 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
07:00
09:00
SS Lazio - Spezia Calcio
Záznam 8. kola italské fotbalové Serie A
07:00
08:45
Espanyol Barcelona - Valencia CF
Záznam 7. kola španělské fotbalové LaLigy
07:05
08:45
Sporting Kansas City - Seattle Sounders FC
Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
08:30
09:15
Bundesliga Pur - 1. & 2. Bundesliga
8. Spieltag, 1. BL & 10. Spieltag, 2. BL
08:45
10:45
Atalanta Bergamo - ACF Fiorentina
Záznam 8. kola italské fotbalové Serie A
09:00
12:00
AC Sparta Praha-FC Hradec Králové
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
09:00
11:00
FC Baník Ostrava-SK Dynamo České Budějovice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 10. kola FORTUNA:LIGY
09:00
10:45
Hertha BSC - TSG Hoffenheim
Záznam 8. kola německé fotbalové Bundesligy
09:05
11:00
Toulouse FC - Montpellier HSC
Záznam 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
10:45
11:15
LaLiga Chronicles (6)
Magazín ze světa španělské fotbalové LaLigy
10:45
12:30
Schalke 04 - FC Augsburg
Záznam 8. kola německé fotbalové Bundesligy
10:50
12:45
Sassuolo - Salernitana
Serie A
10:55
10:55
Fotbal po našem
Cyklus portrétů klubů, které hrají nižší fotbalové soutěže
10:55
12:05
Fotbal: Dohráno
Ohlédnutí za fotbalovým víkendem
11:00
11:45
F:INITO (19/2022)
FORTUNA:LIGA - Sestřih sobotních odehraných utkání 10. ligového kola FORTUNA:LIGY
11:05
12:50
AS Monaco - FC Nantes
Záznam 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
11:15
13:00
Real Madrid - CA Osasuna
Záznam 7. kola španělské fotbalové LaLigy
11:45
12:30
F:INITO (20/2022)
FORTUNA:LIGA - Sestřih nedělních odehraných utkání 10. ligového kola FORTUNA:LIGY
12:00
13:00
UEFA Champions League Highlights (3/2022)
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
12:30
15:00
SK Slavia Praha-FC Slovan Liberec
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
12:30
13:00
Magazín Ligy mistrů UEFA (7)
Fotbalový magazín
12:45
14:40
Girona - Real Sociedad
LaLiga
13:00
14:45
New England Revolution - Atlanta United FC
Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
13:00
14:00
UEFA Champions League Highlights (4/2022)
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
13:00
14:45
Celta Vigo - Real Betis
Záznam 7. kola španělské fotbalové LaLigy
13:30
13:30
Bundesliga Pur - 1. & 2. Bundesliga
8. Spieltag, 1. BL & 10. Spieltag, 2. BL
14:45
15:15
LaLiga World (8)
15:00
16:45
RC Lens - Olympique Lyon
Záznam 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
15:00
18:00
AC Sparta Praha-FC Hradec Králové
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
15:15
17:00
Juventus FC - Bologna FC
Záznam 8. kola italské fotbalové Serie A
15:20
16:10
Fotbal: Magazín UEFA
Novinky a důležité informace před nadcházejícím hracím dnem Evropské ligy UEFA a Evropské konferenční ligy UEFA
16:10
16:40
Fotbal: Představení účastníků MS v Kataru
Představení týmů, které se probojovaly na letošní světový šampionát ve fotbalu a informace o přípravách akce
16:15
16:45
LaLiga World (8)
Aktuality ze španělské fotbalové LaLigy
16:30
18:30
Fotbal
Turecká Süper Lig, 8. kolo Besiktas - Fenerbahce
16:45
17:00
Jan Koller - DINO Tour, Obořiště
Ohlédnutí za exhibiční akcí nejlepšího střelce české fotbalové reprezentace
16:45
18:30
Sevilla FC - Atlético Madrid
Záznam 7. kola španělské fotbalové LaLigy
17:00
17:55
Ligue 1 Highlights (9)
Sestřih utkání 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
17:00
18:45
1. FC Köln - Borussia Dortmund
Záznam 8. kola německé fotbalové Bundesligy
17:55
18:45
GÓÓÓL (12)
Magazín Fortuna ligy o všem podstatném, co přineslo aktuální kolo nejvyšší slovenské fotbalové soutěže
18:00
20:00
Bohemians Praha 1905-FC Viktoria Plzeň
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 10. kola FORTUNA:LIGY
18:00
20:00
Girona FC-Real Sociedad
LaLiga - Záznam utkání 7. kola nejvyšší španělské fotbalové LaLigy
18:30
19:30
Fotbal
EL a EKL, upoutávka,
18:30
19:00
Magazín Ligy mistrů UEFA (7)
Fotbalový magazín
18:45
20:40
SSC Neapol - Turín FC
Záznam 8. kola italské fotbalové Serie A
19:00
20:00
Bundesliga Highlights (8)
Sestřih utkání 8. kola německé fotbalové Bundesligy
19:50
20:15
Fotbal: Představení účastníků MS v Kataru
Představení týmů, které se probojovaly na letošní světový šampionát ve fotbalu a informace o přípravách akce
20:00
21:30
TIKI-TAKA (187)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
20:00
21:30
TIKI-TAKA (187)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
20:00
20:20
Bundesliga Special - Můj příběh (2)
Dokument ze zákulisí německé fotbalové Bundesligy
20:20
20:55
LaLiga Fans (1)
Magazín o fanoušcích španělské fotbalové LaLigy
20:30
22:30
Fotbal
Turecká Süper Lig, 8. kolo Besiktas - Fenerbahce
20:40
22:45
Hellas Verona - Udinese Calcio
Přímý přenos 8. kola italské fotbalové Serie A
20:55
22:50
Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin
Bundesliga
20:55
22:55
Rayo Vallecano - Elche CF
Přímý přenos 7. kola španělské fotbalové LaLigy
21:30
00:30
FC Trinity Zlín-1. FC Slovácko
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
22:45
23:15
Bundesliga Special (6) - To nejlepší ze září
Dokument ze zákulisí německé fotbalové Bundesligy
22:55
01:00
Real Zaragoza - SD Eibar
Záznam 8. kola španělské fotbalové LaLigy SmartBank
23:15
00:15
Bundesliga Highlights (8)
Sestřih utkání 8. kola německé fotbalové Bundesligy
00:00
02:20
US Sassuolo Calcio-US Salernitana 1919
Serie A - Záznam utkání 8. kola nejvyšší italské fotbalové ligy Serie A
00:15
02:30
Fotbal
Liga národů, skupina A Maďarsko - Itálie
00:15
02:00
Hannover 96 - Hamburger SV
Záznam 10. kola německé fotbalové 2. Bundesligy
01:00
02:30
Empoli FC - AC Milán
Záznam 8. kola italské fotbalové Serie A
01:50
03:30
New York City FC - Orlando City SC
Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
02:30
04:45
Fotbal
Liga národů, skupina A Španělsko - Švýcarsko
02:30
03:30
Ligue 1 Highlights (9)
Sestřih utkání 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats